Bedankt voor deze analysequote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:11 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Welke goede acties heeft hij tot nu toe gemaakt om goals te voorkomen? Hij staan zelden op de juiste plek, grijpt nooit adequaat in, opbouwend ook niet sterk.
Zoniet dan is er in de afgelopen jaren nog steeds weinig veranderd.quote:
wat jij zegtquote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:13 schreef TheVulture het volgende:
Martinez als cvm moeten we inderdaad maar eens gaan proberen, en dan Blind die al coachend die laatste linie compact houdt in de buurt van het middenveld... Wie die andere controlerende rol moet pakken ben ik nog niet uit, Marin ziet er op die plek nog te zwak uit en Mazra mag wel een keer goed op zijn kloten krijgen voor dat laconieke gedoe soms...
Scherpe kritieken en hij ziet zaken die de rest van de werels compleet over het hoofd gaanquote:
Ik vond hem vandaag meer dan prima.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:18 schreef Perrin het volgende:
Hier noemen ze Martinez zelfs de uitblinker van de match bijv:
https://www.voetbalprimeu(...)rote-uitblinker.html
Nu gaat dat misschien wat ver, maar voor zo'n nieuwe aanwinst vond ik hem professioneel, stabiel, hij toonde inzicht en had goede passes.
zeker de best presterende aankoop tot nu toequote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:20 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vond hem vandaag meer dan prima.
die uitwedstrijd vond ik hem erg onstuimig, vandaag was hij goed, maar prima aankoopquote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:25 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
zeker de best presterende aankoop tot nu toe
Kijk eens met wat voor opstelling ie aankomtquote:Op dinsdag 13 augustus 2019 22:34 schreef Klopkoek het volgende:
In hoeverre wordt Alfred Schreuder gemist?
Deze kundige knakker beweert van wel
https://mobile.twitter.com/lammertalbertus
Voor mij lijkt het meer dat Ajax hongeriger is. Ziyech, Van de Beek, Onana et cetera willen allemaal blijven, terwijl Lozano al langzaamaan de club uit gejaagd wordt en Hendrix zichzelf graag naar Bologna ziet vertrekken. En als aanvoerder straalt Tadic ook meer 'honger' uit dan Rosario.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 22:33 schreef PSVCL het volgende:
[..]
PSV komt juist net op stoom.
Hongerig team vergeleken met dit ajax.
ja die is een beetje doorgedraaidquote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:27 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
Kijk eens met wat voor opstelling ie aankomt
Kotarski
Veltman ekkelenkamp blind
Lang
VDB Taylor
Ziyech
Jensen. Tadic. Neres
Zware drinkerquote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:27 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
Kijk eens met wat voor opstelling ie aankomt
Kotarski
Veltman ekkelenkamp blind
Lang
VDB Taylor
Ziyech
Jensen. Tadic. Neres
Is Ekkelenkamp niet een middenvelder en Lang een vleugelspeler?quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:27 schreef 7Eleven het volgende:
[..]
Kijk eens met wat voor opstelling ie aankomt
Kotarski
Veltman ekkelenkamp blind
Lang
VDB Taylor
Ziyech
Jensen. Tadic. Neres
PSVvEL denkt dat als ie het maar vaak genoeg roept, dat het ook waarheid wordt. PSV zal nooit zijn was Ajax is. Het zal altijd "die andere Nederlandse club" zijn.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:29 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[..]
Voor mij lijkt het meer dat Ajax hongeriger is. Ziyech, Van de Beek, Onana et cetera willen allemaal blijven, terwijl Lozano al langzaamaan de club uit gejaagd wordt en Hendrix zichzelf graag naar Bologna ziet vertrekken. En als aanvoerder straalt Tadic ook meer 'honger' uit dan Rosario.
Dat laatste dacht ik ook, maar werd hier laatst ontkracht. Hoe het ook is, Lang is in ieder geval geen 6quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:31 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[..]
Is Ekkelenkamp niet een middenvelder en Lang een vleugelspeler?
Het probleem van Ajax is dan ook niet een gebrek aan honger. Het probleem is vooral stabiliteit. Het staat in de omschakeling nog echt niet zoals het hoort. Maar vergeet ook niet dat het vorig seizoen nog zeker tot halverwege de eerste seizoenshelft duurde voordat ten Hag een stabiele opstelling had gevonden.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:29 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[..]
Voor mij lijkt het meer dat Ajax hongeriger is. Ziyech, Van de Beek, Onana et cetera willen allemaal blijven, terwijl Lozano al langzaamaan de club uit gejaagd wordt en Hendrix zichzelf graag naar Bologna ziet vertrekken. En als aanvoerder straalt Tadic ook meer 'honger' uit dan Rosario.
Het ging ook om de vergelijking met PSV, die op dit moment ook niet eruit zien alsof ze 'op stoom komen'quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:42 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het probleem van Ajax is dan ook niet een gebrek aan honger. Het probleem is vooral stabiliteit. Het staat in de omschakeling nog echt niet zoals het hoort. Maar vergeet ook niet dat het vorig seizoen nog zeker tot halverwege de eerste seizoenshelft duurde voordat ten Hag een stabiele opstelling had gevonden.
Het ging vooral om een trolletje dat even wilde rellen omdat ik stelde dat je het team in dit stadium nog niet moei afschrijven.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:43 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[..]
Het ging ook om de vergelijking met PSV, die op dit moment ook niet eruit zien alsof ze 'op stoom komen'
Ik dacht dat PSVCL zijn leven gebeterd had, maar als ik het zo terug lees gaat het toch weer de verkeerde kant opquote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:49 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het ging vooral om een trolletje dat even wilde rellen omdat ik stelde dat je het team in dit stadium nog niet moei afschrijven.
Toch denk ik dat linksback zijn beste positie is.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:20 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vond hem vandaag meer dan prima.
Eens. Hoewel ik hem denk ik liever op het middenveld zie dan Mazraoui, al heb ik hem daar nog weinig zien spelen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:52 schreef wimderon het volgende:
[..]
Toch denk ik dat linksback zijn beste positie is.
Je leest nu dat hij maar even op het middenveld moet, maar opbouwen terwijl je het spel voor je hebt is echt 10x zo gemakkelijk als centraal op het veld.
Omdat het echte probleem, het gemis van Schreuder, moeilijk op te vangen is.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:57 schreef wimderon het volgende:
Anyway, op hangen en wurgen door is misschien wel het beste wat je kan overkomen. De pijnpunten (die zelfs tegen Emmen aan het licht kwamen) zijn nu ook benoemd door Ten Hag en Overmars zal ook wel zien dat er eigenlijk geen enkele zes is die echt voldoet.
Hoe kan het zo zijn dat er zo'n zee van ruimte ligt tussen verdediging en aanval, terwijl daar op papier twee man staan? Dat elke counter gevaarlijk is, dat je zo weinig tweede ballen hebt op eigen helft?
Omdat iemand dat nu roept? Diens invloed kan niemand van buitenaf inschatten.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:08 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Omdat het echte probleem, het gemis van Schreuder, moeilijk op te vangen is.
Is Schreuder nu ineens degene die verantwoordelijk was voor het succes? Daar geloof ik ook niet zo in hoor.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:08 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Omdat het echte probleem, het gemis van Schreuder, moeilijk op te vangen is.
quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:08 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Omdat het echte probleem, het gemis van Schreuder, moeilijk op te vangen is.
Dit komt toch al wel langer naar voren? Schreuder staat al jarenlang bekend als tactisch ijzersterk, zo'n Hoffenheim haalt ook niet voor niets een assistent van Ajax.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:09 schreef wimderon het volgende:
[..]
Omdat iemand dat nu roept? Diens invloed kan niemand van buitenaf inschatten.
Ook niet in zn eentje uiteraard, denk gewoon uitstekend tandem met Ten Hag.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is Schreuder nu ineens degene die verantwoordelijk was voor het succes? Daar geloof ik ook niet zo in hoor.
Vorig jaar in sommige potjes was die balans toch ook helemaal zoek. PSV-uit, Feyenoord-uit, Heracles-uit, Tottenham-thuis. Ook toen in het begin van het seizoen ging het uit tegen Standard ineens mis.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:14 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dit komt toch al wel langer naar voren? Schreuder staat al jarenlang bekend als tactisch ijzersterk, zo'n Hoffenheim haalt ook niet voor niets een assistent van Ajax.
De onbalans bij Ajax was wel schrikbarend iig, wereld van verschil met vorig jaar in de voorrondes.
Vorig jaar stond er een zes van wereldklasse en eentje die voldeed, nu voldoet er geen enkele. En is daarbovenop het centrum wat daarachter stond, met het inzicht van Blind en De Ligt die veel kon herstellen vervangen door een inferieur duo. Dat scheelt nogal wat.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:14 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dit komt toch al wel langer naar voren? Schreuder staat al jarenlang bekend als tactisch ijzersterk, zo'n Hoffenheim haalt ook niet voor niets een assistent van Ajax.
De onbalans bij Ajax was wel schrikbarend iig, wereld van verschil met vorig jaar in de voorrondes.
Tja zeker die League Path zijn gewoon veel gelijkwaardige tegenstanders waar er uiteindelijk maar twee ploegen het halen. En van dat rijtje vind ik alleen Porto echt een verrassing, al heeft dat Krasnodar ook geen onaardige ploeg volgens mij en is Porto gewoon ook al jaren minder aan het worden.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:19 schreef Simmertje het volgende:
Porto eruit.
Kiev eruit.
Celtic eruit.
Basel eruit.
Basaksehir eruit.
Voorrondes zijn gewoon pure aids.
Die zal genoeg potjes op het middenveld krijgen om te wennen omdat we zo weinig smaken hebben.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:28 schreef duo-penotti het volgende:
Wat moeten we nou met die Marin ? Jaartje verhuren maar ?
Die was niet best. Hoop dat hij zijn draai nog kan vinden, lijkt me wel een aardig spelertjequote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:28 schreef duo-penotti het volgende:
Wat moeten we nou met die Marin ? Jaartje verhuren maar ?
Dat is natuurlijk ook weer erg overdreven. Marin gaat zijn waarde nog wel bewijzen voor dit Ajax. Aan de bal is er vrij weinig mis mee, dat hij verder moeite heeft met het positiespel van Ajax valt te begrijpen. Dat kost tijd, ik denk dat je niet zo snel een speler zult vinden die op die positie probleemloos mee zou kunnen vanaf het eerste moment.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:28 schreef duo-penotti het volgende:
Wat moeten we nou met die Marin ? Jaartje verhuren maar ?
Of deze ploegen komen gewoon tekort en verliezen van een betere tegenstanderquote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:19 schreef Simmertje het volgende:
Porto eruit.
Kiev eruit.
Celtic eruit.
Basel eruit.
Basaksehir eruit.
Voorrondes zijn gewoon pure aids.
Denk eerder een stuk of 6.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:47 schreef LordVoldermort het volgende:
Om even een open deur in te trappen. Jullie zijn echt smerig verzwakt. Wat een enorm matige rest defensie. Lucas had er wel 3 gescoord vandaag.
Goed verhaal, lekker kort. Nu terug naar je intertoto cup.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:47 schreef LordVoldermort het volgende:
Om even een open deur in te trappen. Jullie zijn echt smerig verzwakt. Wat een enorm matige rest defensie. Lucas had er wel 3 gescoord vandaag.
Het centrum van Ajax is echt heel erg matig. Een wonder dat die lui die counters niet uitspeelden.quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 23:11 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dat gaat wat ver, maar ik vind hem ook nog niet heel erg sterk overkomen.
Die achterhoede kon echt niet. Hoe kan dit JR? Wat was de tactiek? Bij 1-1 in de 70e minuut 1 tegen 4 staan. Dat zie je nooit.quote:
Taktiek? Voorronde overleven?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:53 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Die achterhoede kon echt niet. Hoe kan dit JR? Wat was de tactiek? Bij 1-1 in de 70e minuut 1 tegen 4 staan. Dat zie je nooit.
Ik hoop dat de inbreng van Alvarez het al een stuk stabieler gaat maken.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:53 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Die achterhoede kon echt niet. Hoe kan dit JR? Wat was de tactiek? Bij 1-1 in de 70e minuut 1 tegen 4 staan. Dat zie je nooit.
Teveel nieuwe spelers in de as waardoor de afspraken nog niet helemaal goed liepen, ook vaak heel slordig in balbezit waar lastig op te anticiperen was waardoor je hele grote gaten tussen het middenveld en verdediging kreeg. Het was wel echt schrijnend inderdaad en ik kreeg veel flashbacks naar Tottenham-thuis.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 00:53 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Die achterhoede kon echt niet. Hoe kan dit JR? Wat was de tactiek? Bij 1-1 in de 70e minuut 1 tegen 4 staan. Dat zie je nooit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |