Ohquote:Op zondag 11 augustus 2019 23:56 schreef devzero het volgende:
[..]
2 weekjes maar. In November of zo nog maar een weekje nemen.
[..]
Weet niet of dat mag van mevrouw L.
Soms moeten ze je gewoon even beflikkeren hequote:Op zondag 11 augustus 2019 23:57 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik had last van een overijverige mod![]()
![]()
![]()
3 dagen ban
quote:Op zondag 11 augustus 2019 23:57 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik had last van een overijverige mod![]()
![]()
![]()
3 dagen ban
Laatste week voor mijn vakantie een tuin ''netjes'' gemaakt waarbij alles twee meter hoog stond, je kon er geen tuin meer in zien het was gewoon een oerwoud..quote:
Wat een klootzak is die @haags_kwartiertje ookquote:Op zondag 11 augustus 2019 23:57 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik had last van een overijverige mod![]()
![]()
![]()
3 dagen ban
Zou me verbazen als hij de username goed speltquote:Op zondag 11 augustus 2019 23:58 schreef devzero het volgende:
[..]
Wat een klootzak is die @:haags_kwartiertje ook
Toch wel jammer als mensen er weinig om gevenquote:Op zondag 11 augustus 2019 23:58 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Laatste week voor mijn vakantie een tuin ''netjes'' gemaakt waarbij alles twee meter hoog stond, je kon er geen tuin meer in zien het was gewoon een oerwoud..
Was in opdracht van de woningstichting die man had 8 jaar niks aan zijn tuin gedaan, de laatste keer dat er iets gedaan was hadden ze hetzelfde probleem want mijn collega had dat toen gedaan en werkte toen nog voor een ander bedrijf
quote:Op zondag 11 augustus 2019 23:58 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Laatste week voor mijn vakantie een tuin ''netjes'' gemaakt waarbij alles twee meter hoog stond, je kon er geen tuin meer in zien het was gewoon een oerwoud..
Was in opdracht van de woningstichting die man had 8 jaar niks aan zijn tuin gedaan, de laatste keer dat er iets gedaan was hadden ze hetzelfde probleem want mijn collega had dat toen gedaan en werkte toen nog voor een ander bedrijf
Hij wilde @Geert een ban geven, maar had last met de d/t.quote:Op zondag 11 augustus 2019 23:59 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
Zou me verbazen als hij de username goed spelt
De bewoner kan gewoon blijven zitten en waarschijnlijk staan we er over jaar of 3 weerquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:00 schreef Flippiee het volgende:
Toch wel jammer als mensen er weinig om geven
Vind ik dan
Hopelijk heeft volgende bewoner er meer zorg voor
Ik had die TRs niet geplaatst hoorquote:Op zondag 11 augustus 2019 23:57 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik had last van een overijverige mod![]()
![]()
![]()
3 dagen ban
Ja zo dacht ik ook na een ochtend klootviolen, baas opgebeld en de kraan er in gezetquote:
En wie mag dat betalen?quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:01 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
De bewoner kan gewoon blijven zitten en waarschijnlijk staan we er over jaar of 3 weer
Was niet in dit topicquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:01 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik had die TRs niet geplaatst hoor![]()
De bewoner krijgt de rekeningquote:
Belachelijkquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:01 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
De bewoner kan gewoon blijven zitten en waarschijnlijk staan we er over jaar of 3 weer
Omdat ze dat daar niet doen. Hier werkt het primaquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:02 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
vandaar die californische bosbranden
quote:
Ah nouja prima tochquote:
Kan beter in een flat gaan zitten jaquote:
Ja anders is het ook niet meer eerlijk natuurlijkquote:
Nee precies maar nu zal het ook wel fijn zijn voor de buren misschien.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:04 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ja anders is het ook niet meer eerlijk natuurlijk
Welke?quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:05 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
4 uur bezig geweest met 1 quest lol
Die zaten ook te klagen, al een dik half jaar.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:05 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nee precies maar nu zal het ook wel fijn zijn voor de buren misschien.
Mijn zusje heeft onlangs een tuin gekocht ook helemaal overwoekerd. Echt zonde want het was een aardige tuin. Vol met kikkers ook en beelden die verstopt waren onder de klimop en alles.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:06 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Die zaten ook te klagen, al een dik half jaar.
Ze wouden graag een schutting plaatsen maar dat had helemaal geen zijn want alles zou er dan toch meteen overheen groeien
Ah nooit gedaan denk ikquote:
ja 170k XPquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ah nooit gedaan denk ik
Wat krijg je daarvoor?
Ja dat is niet best tochquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Mijn zusje heeft onlangs een tuin gekocht ook helemaal overwoekerd. Echt zonde want het was een aardige tuin. Vol met kikkers ook en beelden die verstopt waren onder de klimop en alles.
B5quote:
Ah chillquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:09 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
ja 170k XP
Maar in rs3 is dat bij een serie, als je die helemaal compleet hebt kan je runecrafting afk doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |