Samen met Azanquote:
Die Jeniffer heeft zo'n mannenhoofd dat ik het er ook niet op zou kunnen. Daarnaast lijkt ze bipolaire trekjes te hebben. Bah.quote:Op maandag 14 oktober 2019 18:50 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Dit inderdaad. De seks ging mis omdat ie geen stijve kon krijgen. Die kerel is zo homo als het maar kan.
Dit ja. Beide zijn aandachtshoeren en aanstellers van de bovenste plank.quote:Op maandag 14 oktober 2019 20:59 schreef JeMoeder het volgende:
Die Jesse kan ook de tering krijgen, even irritant als Darcy. Wat een enorme aanstellerige gladjakker is dat ook.
quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 09:13 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Die Jeniffer heeft zo'n mannenhoofd dat ik het er ook niet op zou kunnen. Daarnaast lijkt ze bipolaire trekjes te hebben. Bah.
Oud collega van me had ook zo'n Columbiaanse, dat ging precies zo (meer als Paolo eigenlijk)quote:Op maandag 14 oktober 2019 11:55 schreef Nine. het volgende:
[..]
Tja, dat is Zuid-Amerikaans temperament.
Ja en van die scherpe knieën!quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 09:13 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Die Jeniffer heeft zo'n mannenhoofd dat ik het er ook niet op zou kunnen. Daarnaast lijkt ze bipolaire trekjes te hebben. Bah.
Gaat niet om 1 factor, maar meerderen. Hij wil gewoon een vriendin om mee te shoppen, samen nageltjes lakken enzo, niet om te neuken. En als paradepaardje om zijn status op te krikken, net als die lambo van hem.quote:Op maandag 14 oktober 2019 21:52 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mwah, dat vraag ik me af. Hij voelt zich comfortabel genoeg om zich afwijkend te kleden en verzorgen. Waarom zou hij dan niet uit de kast komen? Bovendien heeft hij duidelijk een type als het om vrouwen gaat. Ik vind het nogal bekrompen om een tweedeling te maken tussen 'mannelijke mannen' en 'homo want vrouwelijke man'.
Ze gedraagt als een jaloerse tiener haar zus stacey is veel volwassenerquote:Op maandag 14 oktober 2019 20:01 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Mijn vrouw kijkt die show terwijl ik sport kijk, maar ik krijg nog steeds mee wat voor een enorm kutwijf die Darcy is. Tering wat een irritante trol zeg.
Dat ben ik niet met je eens. De manier waarop zij Darcey opjut is ook behoorlijk kinderachtig. Ze wrijft haar echt in hoe gelukkig zij is en daardoor probeert Darcey zich nog harder te bewijzen.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 17:29 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Ze gedraagt als een jaloerse tiener haar zus stacey is veel volwassener
Ja, ze is een stoker. Terwijl ze volgens mij echt een vriend heeft die het alleen om de green card te doen is.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 23:20 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat ben ik niet met je eens. De manier waarop zij Darcey opjut is ook behoorlijk kinderachtig. Ze wrijft haar echt in hoe gelukkig zij is en daardoor probeert Darcey zich nog harder te bewijzen.
Jihoon..?quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 20:33 schreef Za het volgende:
Jammer dat Jihoon en Daevon helmaal niet in beeld waren dit keer.
Ik heb helemaal niks met die oversexte oude trollen die deze show domineren, laat ze die toch svp uit het programma weren.
I am sooo mach happy!quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 21:10 schreef Cronometer het volgende:
Die Ziyad vraagt haar ten huwelijk met een ring die zij gekocht heeft..zo romantisch. ❤
Oehhhhhh aaaai laf joe so maaaatsjquote:
Alweer nietquote:Op vrijdag 18 oktober 2019 23:44 schreef hoe-die-nie het volgende:
Ahh slim van hem, met een kind als buffer in bed hoef je ook niet te neuken.
dat is toch 90 days the other way?quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 20:33 schreef Za het volgende:
Jammer dat Jihoon en Daevon helmaal niet in beeld waren dit keer.
Ik heb helemaal niks met die oversexte oude trollen die deze show domineren, laat ze die toch svp uit het programma weren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |