Als mijn kaartje vol is, wat gebeurd er dan?quote:
Mag het weer over de streams gaanquote:Op maandag 5 augustus 2019 08:46 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik ken een user die meer dan 1000 heeft.
TR gezet.quote:
Ik zat net ook al even naar de streams te staren om te kijken hoe dit nou zat..quote:Op maandag 5 augustus 2019 08:47 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Als mijn kaartje vol is, wat bebeurd er dan?
Kijk nou! Gerrit is hoogzwanger!
[ afbeelding ]
dan valt het nog mee bij mij heb er 111quote:Op maandag 5 augustus 2019 08:46 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik ken een user die meer dan 1000 heeft.
Daar is de ellende in het paradijs mee begonnenquote:Op maandag 5 augustus 2019 08:49 schreef FreshFruit72 het volgende:
O ja streams.Adriaan eet een appel.
Precies had eva er maar in gestiktquote:Op maandag 5 augustus 2019 08:50 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Daar is de ellende in het paradijs mee begonnen![]()
![]()
Jaquote:Op maandag 5 augustus 2019 08:49 schreef PTLe het volgende:
[..]
Ik een User die weg is en mij dierbaar is
dat dus, en dat is ook allemaal heel onschuldig begonnen met een filmpje.....quote:Op maandag 5 augustus 2019 08:49 schreef PTLe het volgende:
[..]
Ik een User die weg is en mij dierbaar is
En het was zo leukquote:Op maandag 5 augustus 2019 08:51 schreef Verida het volgende:
[..]
dat dus, en dat is ook allemaal heel onschuldig begonnen met een filmpje.....
Een appel.quote:Op maandag 5 augustus 2019 08:52 schreef Poezewoes het volgende:
Heb vast niet opgelet geen idee waar jullie het nu over hebben
Ik heb dan ook niet opgelet geloof ikquote:Op maandag 5 augustus 2019 08:52 schreef Poezewoes het volgende:
Heb vast niet opgelet geen idee waar jullie het nu over hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |