Gasly blijft me maar weer tegenvallen. Start in ieder geval nog 6e, maar dan ligt ie gelijk alweer 9e. Vervolgens duurt het ook nog weer eens een ronde of 30-40 voordat ie een beetje voorbij gaat aan de F1.5 auto's voor hem. Echt, je rijdt in een Red Bull. Je teamgenoot ze Ferrari voor zijn stop op bijna een minuut, jij zit daar een minuut achter. Dan mag je teamgenoot samen met Hamilton wel de beste coureur van het veld zijn, maar zo ver mag je er echt niet achter liggen.quote:Op zondag 4 augustus 2019 16:58 schreef Kyran het volgende: Deze overwinning komt ook gedeeltelijk door Ferrari, Bottas en Gasly die echt geen goede race hebben gereden. Daardoor kon Lewis met 2 handen in zijn neus een pitstop maken. Als daar een Vettel, Gasly of Leclerc tussen had gezeten was het ze niet gelukt.
Kimi rijdt nog steeds, Max heeft nog 16 jaar.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef Pedroso het volgende:
Zal Max Hamilton kunnen passeren qua overwinningen / WK's denken jullie ?
5x Wereldkampioen en 81 overwinningen....gaat lastig worden.
Ja dat gaat dit seizoen niet meer lukken denk ik.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef Pedroso het volgende:
Zal Max Hamilton kunnen passeren qua overwinningen / WK's denken jullie ?
5x Wereldkampioen en 81 overwinningen....gaat lastig worden.
Als zelfs jij je nu zo uitspreekt.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
Gasly blijft me maar weer tegenvallen. Start in ieder geval nog 6e, maar dan ligt ie gelijk alweer 9e. Vervolgens duurt het ook nog weer eens een ronde of 30-40 voordat ie een beetje voorbij gaat aan de F1.5 auto's voor hem. Echt, je rijdt in een Red Bull. Je teamgenoot ze Ferrari voor zijn stop op bijna een minuut, jij zit daar een minuut achter. Dan mag je teamgenoot samen met Hamilton wel de beste coureur van het veld zijn, maar zo ver mag je er echt niet achter liggen.
Hij heeft zijn prio's gewoon op ordequote:Op zondag 4 augustus 2019 17:03 schreef LTVDK het volgende:
Vettel lurkt eerst die halve fles leeg voordat die er mee gaat spuiten
Ligt aan de auto waarin hij rijdt.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef Pedroso het volgende:
Zal Max Hamilton kunnen passeren qua overwinningen / WK's denken jullie ?
5x Wereldkampioen en 81 overwinningen....gaat lastig worden.
Afgekeken van kimiquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:06 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Hij heeft zijn prio's gewoon op orde
Heeft ie geleerd van Kimiquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:06 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Hij heeft zijn prio's gewoon op orde
Bottas wil graag in elk geval de illusie kunnen blijven koesteren dat hij mag blijven. Als hij jouw scenario had gevolgd had hij dat kunnen vergetenquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef VacaLoca het volgende:
Bottas had Hamilton er gewoon af moeten rijden in eerste ronde
Zou qua aantal jaren wel moeten lukken maar dan moet ie wel een langere periode in de beste auto zitten, dat is nu voorlopig nog niet het geval.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Kimi rijdt nog steeds, Max heeft nog 16 jaar.
Ik kan me niet herinneren dat ik heel positief ben geweest over Gasly.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:06 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Als zelfs jij je nu zo uitspreekt.
Kennelijk. Kijk maar naar de DNF's. Daar zetten ze de auto ook volledig uit en gaat de koeling er ook niet meer op. Er draait niks meer, dus er wordt niks warm, valt ook niks meer te koelen en afkoelen gaat vanzelf.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:04 schreef fietsie het volgende:
[..]
En dan bereikt ie geen (potentieel schadelijke) piektemperaturen meer?
Op zich een prima actie, behalve dan dat ie de andere helft leeg spuitquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:03 schreef LTVDK het volgende:
Vettel lurkt eerst die halve fles leeg voordat die er mee gaat spuiten
Nee, Bottas deed dat al 2x dit jaar.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:06 schreef vosss het volgende:
Vraag: is Max de eerste die het podium deelt met 9 wereldtitels zonder er zelf 1 te hebben?
Ergo: is dat een record?
Max is momenteel 2 jaar jonger dan Lewis toen hij zijn debuut maakte in de Formule 1. Alles is nog mogelijk.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef Pedroso het volgende:
Zal Max Hamilton kunnen passeren qua overwinningen / WK's denken jullie ?
5x Wereldkampioen en 81 overwinningen....gaat lastig worden.
Owja. Nou dan de jongste die dat heeftquote:Op zondag 4 augustus 2019 17:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee, Bottas deed dat al 2x dit jaar.
Dit inderdaad.... mensen vergeten soms dat Max belachelijk vroeg is begonnnen in de F1...quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:08 schreef beantherio het volgende:
[..]
Max is momenteel 2 jaar jonger dan Lewis toen hij zijn debuut maakte in de Formule 1. Alles is nog mogelijk.
Ach, Hamilton won zijn eerste titel op zijn 23e, als Verstappen vorig seizoen wint, dan doet hij hetzelfde.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:06 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ligt aan de auto waarin hij rijdt.
Als hij 10 jaar in de dominante auto rijdt, natuurlijk wel.
Ik vond er weinig pijnlijks aan. Ze hadden vooral de betere banden op het juiste moment.quote:Op zondag 4 augustus 2019 17:05 schreef Nattekat het volgende:
Mercedes nog altijd de beste auto helaas, dat werd wel pijnlijk duidelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |