abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_188277388
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2019 23:21 schreef Binnenvetter22 het volgende:

[..]

Ik heb binnenkort een training over die dieetlijn en hoor dan hoe of wat verder. Ik denk dat ik ga aankaarten dat als het bekostigd wordt ik het best een paar dagen wil proberen. En anders zie ik er helaas vanaf. Het komt dan wel 'ongemotiveerd' over maar ik heb door alle reacties wel het licht gezien😬
Daar zou ik liever ook niet voor kiezen, aanslag op je lichaam. Waarom zou je allerlei dieettroep gaan uitproberen terwijl je het helemaal niet nodig hebt?
pi_188277425
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2019 08:57 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik krijg zo het idee dat ze óók nog aan hun personeel willen verdienen. Wat een bagger werkgever.

Als arts in opleiding hoef je ook niet alle medische testen te ondergaan, alle medicijnen uit te proberen of elke operatie te ondergaan. Ik heb wel geproefd van een middel om je darmen leeg te maken voor een ingreep, gewoon omdat zoveel patiënten zeiden hoeveel moeite ze hadden met het opdrinken van het spul. Maar dat was verder volkomen onschadelijk.
Even een chemokuurtje doen, anders weet je niet hoe de patient zich voelt. :X

Maar nee, het is idd een vreemde redenatie van de werkgever en aangezien juist dat keto-gedoe er kennelijk berucht om is dat het als product in MLM-kringen wordt doorverkocht, lijkt het er nogal op dat men het spul aan jan en alleman probeert te slijten waaronder het eigen personeel.
  maandag 5 augustus 2019 @ 07:05:46 #53
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_188292950
Wat een werkgever :D apart dat mensen zich zo laten opnaaien, en dat voor een minimumloon.

Ik zie al die arme werknemers al in een kamertje met beamer. Waar dan de "CEO" van dit keto product "training" komt geven. Daarna wordt ze geadviseerd om het ook minimaal 5 vrienden aan te bevelen. Het werkt immers fantastisch en je kunt er nog een smak geld mee verdienen ook!

Ik zou zsm wegwezen in die tent, geld proberen te verdienen aan je personeel met dit soort rommel :r
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
pi_188292990
Ze willen je al onbetaald inwerken, verwachten dat je tegen betaling een Kuur doet.
Ik zou dag zeggen met m’n handje.
pi_188293460
Dit is geen baan joh, dit is idd een piramideding _O-
WGR / 4 weken zonder loon ingewerkt
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  maandag 5 augustus 2019 @ 08:59:18 #56
482973 dagobertE6
ducktales, w00t
pi_188293701
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2019 09:22 schreef JeMoeder het volgende:
Ja daaaaag. Laat je werkgever daar lekker voor opdraaien. Een minimumloon betalen en dan ook nog letterlijk op eigen kosten uit laten hongeren :')

En dan ook nog zo'n ongezond iets als een ketosedieet... jezelf tegen je eigen wil vergiftigen maar het wel moeten betalen uit een minimumloon.

Sommige mensen zijn echt het prototype loonslaaf :') :') :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')