Zodra er geld is moet het op!quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:54 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
Jessie is een soort merel; ik wil ik wil ik wil
Ik denk dat Jessie van te voren met bepaalde mensen afspraken heeft gemaakt , ik zie hem wel eerder vertrekken ,quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:53 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Jessie wil Utopiaan van het jaar worden en de groep duizenden eurietjes in het groen laten staan.![]()
![]()
Ach, als ik een bruine trui aan breien ben geweest kijk ik ook wel eens vol trots naar het geproduceerde kunstwerk dus snap de verwarring atelier en natte ruimte welquote:
Iedereen wordt toch verliefd op iemand die hem/haar aanspreekt?quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:56 schreef loekdewolf het volgende:
Jessie houdt van een bepaald type vrouwen dat heeft Uto 1 wel geleerd. Als ze maar een grote bek open trekken is onze Jes meteen smoorverliefd.
Alleen mama zag er witjes uitquote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:55 schreef ericahysterica het volgende:
hiske vond dat papa jessie er goed uitzag
Een beetje, de rapen zijn gaar, code.quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:57 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik denk dat Jessie van te voren met bepaalde mensen afspraken heeft gemaakt , ik zie hem wel eerder vertrekken ,
en daarbij : zo belangrijk is Jessie ook weer niet
Ik zit met verbazing te luisteren naar haar uitlegquote:
Ze zetten er een stent in inderdaad. Mijn zus heeft deze ingreep net ondergaan en is heel erg meegevallen.quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:57 schreef Dotteke het volgende:
Ha ha Hiske zegt halen ze er een stukje uit en zetten ze er een stent in
Hoezo stukje er uit halen, ze halen niets weg ze zetten er iets in
Penningmeester van de carnavals vereniging. Ken gewoon omvallen, polonaise gaat wel door.quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:57 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik denk dat Jessie van te voren met bepaalde mensen afspraken heeft gemaakt , ik zie hem wel eerder vertrekken ,
en daarbij : zo belangrijk is Jessie ook weer niet
quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:58 schreef ANTPQ-36 het volgende:
[..]
Ach, als ik een bruine trui aan breien ben geweest kijk ik ook wel eens vol trots naar het geproduceerde kunstwerk dus snap de verwarring atelier en natte ruimte wel
Ja vriendlief hier ookquote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:59 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Ze zetten er een stent in inderdaad. Mijn zus heeft deze ingreep net ondergaan en is heel erg meegevallen.
Was dat niet de code voor Lotje ? Of Andreaquote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:58 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Een beetje, de rapen zijn gaar, code.
Een bypass is een omleiding toch?quote:Op dinsdag 30 juli 2019 13:58 schreef Koos1958 het volgende:
Hiske je lult, je bent in de war met een pacemaker, ze zegt dat een byepass een apparaatje op het hart is, Als je iets niet goed weet lul er dan ook niet over.
Kan in meerdere aderen een stent gezet worden.quote:Op dinsdag 30 juli 2019 14:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja vriendlief hier ook
Maar de vader van Jessie heeft pas geleden ook al een stent gehad.
Andrea, als ze dat zei kwam er binnen 23 min een dikke hummer door de poort (Anton?..)quote:Op dinsdag 30 juli 2019 14:00 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Was dat niet de code voor Lotje ? Of Andrea![]()
Damn ik weet het niet eens meer
Ja halen ze een ader uit je ben en die plaatsen ze dan op je hart op de plek waar de verstopte ader zit. Dan krijg je een open hart operatie en leggen ze je hart stilquote:
Antonquote:Op dinsdag 30 juli 2019 14:01 schreef ANTPQ-36 het volgende:
[..]
Andrea, als ze dat zei kwam er binnen 23 min een dikke hummer door de poort (Anton?..)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |