Haha, okee dan!quote:Op woensdag 19 februari 2020 22:01 schreef Pap89 het volgende:
[..]
Woon relatief dicht in de buurt, Spijk heeft mooie plekjes aan de Linge, vroeger ook altijd vuurwerk kopen bij Brinkman/Ranzijn 😄
quote:Op woensdag 19 februari 2020 22:03 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Liever dat dan met die schele kneus op de bank. Maar wel lelijk ja
Ach, dat is simpel op te lossen door het even met latex te sausen.quote:Op woensdag 19 februari 2020 22:03 schreef Mrmime het volgende:
Liever dat dan met die schele kneus op de bank. Maar wel lelijk ja
Welke Spijk? Zo te horen niet die bij Delfzijlquote:Op woensdag 19 februari 2020 21:39 schreef ToT het volgende:
[..]
Spijk, ja.
Overigens zie ik dat het een andere straat is dan ik dacht. Deze is aan het eind van het dorp.
Maar die vent is echt een koppige debiel zeg! Volgens mij omdat hij vroeger veel gepest door die schele kop van 'm. Daardoor is hij zeker heel defensief geworden.
En John weer op z'n shame-toer; 2x tegen die vrouw zeggen dat ook zij hier schuldig aan is.
Haha, Gelderland!quote:Op donderdag 20 februari 2020 09:08 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Welke Spijk? Zo te horen niet die bij Delfzijl
Misplaatste arrogantie is het.quote:Op donderdag 20 februari 2020 14:39 schreef miss_dynastie het volgende:
Maar als je dan geen cent te makken hebt ben je toch gewoon gruwelijk blij dat iemand anders het op orde maakt? Even los van je rug/ voor schut/ blabla?
Ik denk dat dat een gevalletje ‘oeps’ is en dan maar een tweede erachteraan. Vier jaar relatie en kind van drie suggereert dat wel in elk gevalquote:Op donderdag 20 februari 2020 16:56 schreef Snowsquall het volgende:
Het probleem is natuurlijk dat ie haar niet recht in de ogen kan kijken![]()
Maar serieus, hoe kun je met zo iemand kinderen hebben?? Hoe dan?
Uh ja, dat werd aan het einde van de uitzending al gezegd?quote:Op vrijdag 21 februari 2020 12:04 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
https://www.flaironline.n(...)na-reacties-twitter/
Ze zijn uit elkaar.
Die moet ik nog terug kijken.quote:Op vrijdag 21 februari 2020 13:09 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Uh ja, dat werd aan het einde van de uitzending al gezegd?
Dan hebben wij tegelijk de herhaling zitten kijkenquote:Op donderdag 20 februari 2020 16:16 schreef Snowsquall het volgende:
Nu is de HH van gister....ff kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |