Ik verwacht altijd teveel van zulke wedstrijdjes, ouwe reus. Dus laat ik nu laag inzetten en verwachten dat het een zaadpot wordt met als eindstand een 1-0 voor de FCU. Gelukkig zoek ik straks een terrasje op en wordt AZ mij bespaard.quote:Op donderdag 25 juli 2019 18:29 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Wat verwacht je van de wedstrijd, pik? Zonder in clichés te praten.
Qabala kan er echt helemaal niks van.quote:
Ik hoop dat de altijd irritante Sven van Beek zijn been breekt zodat hij twee maanden niet kan voetballen. Dat verdient hij zodat Feyenoord zijn eerste voorrondewedstrijd kan winnen. Ik geloof er heilig in dat dat gaat gebeuren #rtl7voetbalquote:Op donderdag 25 juli 2019 18:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Qabala kan er echt helemaal niks van.
Dat wordt dus een teleurstellende nederlaag tegen het altijd sympathieke Tibilisi
Pas vanaf kwartfinale beker ofzo tochquote:Op donderdag 25 juli 2019 18:42 schreef Caland het volgende:
Aankomend seizoen de scheids over de boxen in de stadions
De altijd sympathieke Pol van Boekel die iets uit gaat leggen
Oh ik dacht het hele seizoen. Teleurstellend. Ik hoop dat Danny Desmond Makkelie zijn rug breekt want dat verdient hij.quote:Op donderdag 25 juli 2019 18:44 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Pas vanaf kwartfinale beker ofzo toch
En Robert Vuijsje dan? #dtvquote:Op donderdag 25 juli 2019 18:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh ik dacht het hele seizoen. Teleurstellend. Ik hoop dat Danny Desmond Makkelie zijn rug breekt want dat verdient hij.
Of een 'oe'quote:Op donderdag 25 juli 2019 18:48 schreef T3hTommay het volgende:
Bij Haxball zou dit een 'ok' opleveren.
Johan zit gewoon in pakquote:Op donderdag 25 juli 2019 18:50 schreef Tagliano het volgende:
Een shirt met lange mouwen
Ik dacht dat ik vandaag alle gekkigheid wel gezien had
in sommige landen is hoe witter hoe beter (Azie)quote:Op donderdag 25 juli 2019 18:50 schreef Tagliano het volgende:
Een shirt met lange mouwen
Ik dacht dat ik vandaag alle gekkigheid wel gezien had
Dit was vroeger in het westen ook zoquote:Op donderdag 25 juli 2019 19:01 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
in sommige landen is hoe witter hoe beter (Azie)
/weetjes
Bosnië.quote:Op donderdag 25 juli 2019 19:04 schreef RamboDirk het volgende:
Uit welk land komt deze grootmacht waar Utrecht vanavond tegen speelt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |