quote:Geboortedatum: 4 mrt. 1996
Geboorteplaats: Böblingen Duitsland
Leeftijd: 23
Lengte: 1,90 m
Nationaliteit: Duitsland Duitsland
Positie: Verdediging - Centrale verdediger
Voet: rechts
Spelersmakelaars: CN Sports
Actuele club: VfB Stuttgart VfB Stuttgart
In het team sinds: 26 jan. 2015
Contract tot: 30.06.2022
Laatste contractverlenging: 3 dec. 2017
Bevoorrader: adidas
quote:Team -- Wedstrijden -- Goals
1. Bundesliga -- 86 -- 1
B-Junioren Bundesliga Süd/Südwest -- 45 -- 2
2. Bundesliga -- 29 -- 1
3. Liga -- 23 -- 3
quote:PSV op hoofdlijnen akkoord met Baumgartl en werkt aan deal met VfB Stuttgart
PSV heeft afgelopen week al een akkoord op hoofdlijnen bereikt met centrale verdediger Timo Baumgartl, die momenteel nog bij VfB Stuttgart onder contract staat. De 23-jarige Duitser moet in Eindhoven de opvolger worden van zijn landgenoot Daniel Schwaab, die PSV in mei transfervrij verliet. Schwaab kwam in 2016 eveneens over van VfB Stuttgart, waaraan PSV in 2011 ook al Francesco Javier ‘Maza’ Rodríguez verkocht.
Baumgartl is afgelopen week al in Eindhoven geweest om kennis te maken en te spreken over een transfer en heeft zijn zinnen gezet op een overgang naar de eredivisie. Hij wil dolgraag voor PSV spelen, maar moet nog even afwachten omdat PSV en VfB Stuttgart er nog volledig uit moeten komen. PSV heeft een bedrag van tussen de 8 en 10 miljoen euro voor hem over en moet nog wachten op een definitief akkoord.
De verdediger debuteerde in 2014 onder trainer Huub Stevens in de Bundesliga. Daarna kwam hij in vijf jaar in meer dan honderd duels uit voor de Duitse ploeg, die afgelopen seizoen voor de tweede keer in drie jaar naar de Tweede Bundesliga degradeerde. Baumgartl heeft minder ervaring dan Schwaab en kan zich onder meer coachend nog volop ontwikkelen, zo wordt hij gekenschetst door een oud-teamgenoot. Hij is enigszins met de vorige PSV-verdediger te vergelijken, maar geldt wel als iets sneller en wendbaarder.
https://www.ed.nl/psv/psv(...)-stuttgart~a85d8690/
Wat een enorm Duits gezicht zeg.quote:
Wiequote:Op zondag 21 juli 2019 23:31 schreef Durmada het volgende:
Hier word je toch niet bang van als gemiddelde eredivisie spits. Ik denk niet dat Darfalou nu denkt dat hij nooit meer tegen PSV kan scoren.
twitter:RikElfrink twitterde op donderdag 25-07-2019 om 11:27:31Timo Baumgartl tekent spoedig een contract tot midden 2024 bij #PSV. Zo meer op de site van het ED. reageer retweet
Jij valt alleen op mannen zonder kutkop?quote:Op dinsdag 23 juli 2019 12:35 schreef SaferSephy het volgende:
Eindelijk van Luuk de Jong z'n kutkop af, krijgen we dit. Alsof ze het er om doen in Eindhoven!
Hee kijk, een homo grapje!quote:Op donderdag 25 juli 2019 12:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Jij valt alleen op mannen zonder kutkop?
twitter:RikElfrink twitterde op donderdag 25-07-2019 om 13:55:56#PSV betaalt ongeveer 10 miljoen euro voor Baumgartl. Bedrag ligt dus iets lager dan elders gemeld. Daarnaast houdt VfB Stuttgart een klein doorverkooppercentage, waardoor het totaal nog 12 miljoen zou kunnen worden. De zaak is kogeltje rond, het wachten is op de presentatie. reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |