Dat is ook een tactiek.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 14:36 schreef Koffieplanter het volgende:
Showtimer heeft geen renners hahahahaha.
Oei, waar is @showtimer ?quote:Op zaterdag 27 juli 2019 14:36 schreef Koffieplanter het volgende:
Showtimer heeft geen renners hahahahaha.
Idd, toch Adam moeten houden, zwart en 15e. Gezakt naar 17, maar het gat naar de top 10 is qua geld maar klein. Alles of niks morgen.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 16:47 schreef Fretwork het volgende:
Denk dat vooral Alaphilippe mensen gaat nekken, toch vrij duur
Ja net kut, aan de andere kant, ben de top 5 binnen gekomen en het gat met de 6e is groter dan het gat met de 2e.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 16:50 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Idd, toch Adam moeten houden, zwart en 15e. Gezakt naar 17, maar het gat naar de top 10 is qua geld maar klein. Alles of niks morgen.
Er is nog een etappe hoor.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 17:15 schreef El-Stinho het volgende:
Gefeliciteerd @:Koffieplanter @:Slobeend @:Mani89.
Jullie hebben als team gespeeld en verdiend gewonnen.
Jullie staan 1,2 miljoen voor. In welke wereld verspelen jullie dat?quote:
Wij spelen voor de winst.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 17:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Jullie staan 1,2 miljoen voor. In welke wereld verspelen jullie dat?
Sorryquote:
Dit maakt onze Tour moet ik heel eerlijk toegeven.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 17:20 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Sorry.
Hopelijk doen mijn felicitaties je goed.
Dacht ik al. Ik heb de plaagstootjes dit keer goed verwerkt.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 17:20 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dit maakt onze Tour moet ik heel eerlijk toegeven.
Oke dankje maar wij waren niet zo met jullie bezig. Maar bedankt.quote:Op zaterdag 27 juli 2019 17:15 schreef El-Stinho het volgende:
Gefeliciteerd @:Koffieplanter @:Slobeend @:Mani89.
Jullie hebben als team gespeeld en verdiend gewonnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |