Nummer 2, 3, 4 en 5 achter elkaarquote:Op zondag 5 juni 2022 09:41 schreef Felixa het volgende:
Wat een stadion.
Wat een mensenmassa.
Wat een feest weer.
Großartig!
Dit wordt ‘m ook voor het Goffertpark (en overige concerten): https://www.setlist.fm/se(...)ermany-6bb4f696.html
Strakke setlist, lekker!quote:Op zondag 5 juni 2022 09:41 schreef Felixa het volgende:
Wat een stadion.
Wat een mensenmassa.
Wat een feest weer.
Großartig!
Dit wordt ‘m ook voor het Goffertpark (en overige concerten): https://www.setlist.fm/se(...)ermany-6bb4f696.html
Daar staat veel leuks opquote:Op zondag 5 juni 2022 09:41 schreef Felixa het volgende:
Wat een stadion.
Wat een mensenmassa.
Wat een feest weer.
Großartig!
Dit wordt ‘m ook voor het Goffertpark (en overige concerten): https://www.setlist.fm/se(...)ermany-6bb4f696.html
quote:Op dinsdag 21 juni 2022 06:40 schreef Felixa het volgende:
Bij het concert in Hamburg vorige week. 😀
[ twitter ]
Thanks!quote:Op zaterdag 2 juli 2022 14:56 schreef Felixa het volgende:
Heb Rammstein deze tour 4x in het buitenland gezien maar ga niet naar het Goffertpark. Ben er ooit een keer geweest, wat een logistiek drama is het daar inderdaad met parkeren.
Maar goed,hier meer info over parkeren en zo:
https://www.greenhousetalent.com/nl/rammstein
En hier kun je parkeerkaarten kopen, met of zonder shuttle bus:
https://www.eventim.nl/ev(...)22-parkeren-3145923/
Staat vast en zeker op nijmegen.nl, parkeren voor concerten in het Goffertpark is voor mij nooit een probleem geweest en dan inderdaad juist niet wat ze je vragen te doen.quote:Op zaterdag 2 juli 2022 15:12 schreef Noisecontrollers het volgende:
[..]
Thanks!
Deze info had ik ook al gelezen, maar de ervaring leert dat je met dit soort evenement juist niet moet doen wat de organisatie opdraagt omdat iedereen dat doet
Dus ik verwacht dikke files rondom die parkeerterreinen en lange rijen voor shuttlebussen enzo.
In 2019 in Rotterdam had ik de aiuto in een woonwijk een kwartiertje lopen vanaf het stadion gezet, dat was een gouden zet. Totaal geen drukte en gratis.
Hoop dat zoiets ook lukt in Nijmegen, maar geen idee wat ze allemaal gaan afzetten qua wegen.
Altijd leuk voor de mensen die er wonen en hun auto maandag na het werk in hun straat willen parkeren.quote:Op zaterdag 2 juli 2022 16:27 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Staat vast en zeker op nijmegen.nl, parkeren voor concerten in het Goffertpark is voor mij nooit een probleem geweest en dan inderdaad juist niet wat ze je vragen te doen.
Wat een gek advies om ze te printen. Hoeveel particulieren hebben een printer thuis?quote:Op zondag 3 juli 2022 16:30 schreef Pheno het volgende:
Zit op de e-tickets te kijken: uitprinten. Mailtje van organisatie: zet op telefoon of print uit. Ja wat is het nu? Ik heb niet eens een printer
Bijna niemand meer lijkt me.quote:Op zondag 3 juli 2022 16:36 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Wat een gek advies om ze te printen. Hoeveel particulieren hebben een printer thuis?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |