Bij Mike is het ook gewoon zijn hoofd wat me stoortquote:Op maandag 15 juli 2019 18:00 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is ook deels (in seizoen 3 zelfs grotendeels) een coming of age serie. Het gaat over tieners die langzaamaan volwassener worden, waarvan er één daar duidelijk moeite mee heeft.
Het is wat mij betreft gewoon een wat minder boeiend aspect van de serie, maar het zal een wat jonger publiek wellicht aanspreken.
''It's fingerlickin' good!''quote:Op maandag 15 juli 2019 18:07 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Bij Mike is het ook gewoon zijn hoofd wat me stoortDat telefoongesprek met al die leugens was wel een leuke scene en dat zijn moeder mee luistert.
Die scene met Lucas en dat blikje cola trouwensMoest meteen denken aan de KFC scene met Steve in het vorige seizoen.
Seizoen 3 oogde mij ook als het herkauwen van een al bestaand verhaal.quote:Op maandag 15 juli 2019 10:35 schreef Gremen het volgende:
[..]
Dit vind ik ook.
Ik miste in dit seizoen toch wel het mysterieuze/SF component van de eerdere seizoenen.
Eerste seizoen hadden we nog alle gekke shit in dat huis en achtergrond verhaal van El.
Tweede seizoen had je die upsidedown wereld en strijd om de "portal"
En in dit seizoen was er eigenlijk niks meer dan een smerig monster.
Waarom zegt/doet Will ook niks met dat ding in zijn nek, behavle zo nu en dan zeggen dat "het" eraan komt.
Alles bij elkaar had het nu toch wel heel veel van een standaard VS vs Rusland spionage/actie film (inclusief slechte russische bad guys) gecombineerd met een stukje horror gore.
Jaren 80 feeling was uiteraard wel tof weer tof gedaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
Het is een "kinder" serie dat zich in de 80s afspeelt. Heb je uberhaupt wel eens een film uit die periode gezien? Dan weet je dat die Erica daar een afspiegeling van is.quote:Op dinsdag 16 juli 2019 14:18 schreef MaxC het volgende:
De Russen waren heel cliché, veel overacting(Erica) en het was vaak wat over de top. Had het idee dat de serie zichzelf in het (eigen universum) niet helemaal serieus nam.
True, het nieuwe seizoen kan niet weer teruggekomen op hetzelfde. Hoewel je dat wel altijd tot op een zekere hoogte zal hebben. Het blijft een fantasy serie.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 22:49 schreef Ronaldsen het volgende:
Voor mij was het net te langdradig, soms neigingen om door te spoelen, maar toch wel vermakelijk o.a. door de jaren 80 sfeer en de humor.
Als er een 4e seizoen komt, moet er wel echt een totaal andere verhaallijn komen, dit kun je niet nog een keer 8 afleveringen uitmelken.
quote:
Boehoe, iemand denkt ergens anders over dan ik, dan moet het wel onzin zijn!quote:Op woensdag 24 juli 2019 17:06 schreef Gremen het volgende:
Je kan toch niet met een serieus gezicht zeggen dat s3 het beste seizoen tot nu is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |