Jimmy kan ook meequote:Op vrijdag 28 juni 2019 09:33 schreef vosss het volgende:
[..]
Nee helaas. Had wel mee gekund met camper etc, maar moet zondag thuis zijn voor Jimmy
Veel te warm voor dat beestje, dat doe ik hem niet aanquote:
Mooi verwoord. Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 08:19 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Omdat Schumacher het totaal pakket was. Hij bepaalde de strategie zelf, hij runde eigenlijk zo'n beetje het team er naast. Combineer dat met een uitstekende kennis van de regelementen, en de kunde om ze zo interpreteren om dingen zo om te buigen/uit te voeren dat ze toch binnen de regels vallen. En dan ook nog kennis van de techniek en de wil om uren lang met de monteurs en ingenieurs te gaan zitten hoe het beter kan.
Het enige minpuntje aan Schumacher is dat hij ook ijskoud berekenend reed, tot aan expres mensen eraf rijden om WK te worden.
De leuke banen moeten nog komen. Alleen jammer dat maleisie weg is. Maarwe zijn bijnda door de Tilke/saaie banen heen. Qua saaiheid geen we de a1 ring, Rusland en Abu Dhabi nog krijgen. De rest heeft wat meer potentie tot spektakel.quote:Op woensdag 26 juni 2019 22:19 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Kan me voor de laatste paar races uberhaupt nog maar amper motiveren om te kijken.
Wat kunnen ze opschroeven eigenlijk als de fuel flow gelimiteerd is...quote:
Van alles. Timings, strain.... noem het maar op.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 10:43 schreef nils7 het volgende:
[..]
Wat kunnen ze opschroeven eigenlijk als de fuel flow gelimiteerd is...
Dat zou dan in het (K/H) ERS moeten zitten...
ik wist niet dat hij bij Schuberth zat, sinds wanneer is dat?quote:Op vrijdag 28 juni 2019 10:08 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Max rijdt weer met een gele helm dit weekend.
Doornbos vertelde dat het ongeveer 60 pk is.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 09:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja geweldig maar als je nog steeds een pk of 100 mist dan heb je daar ook weinig aan
ja maar tegen de tijd dat je dat hebt ingelost is het weer 30 dus vandaar dat ik met 100 komquote:Op vrijdag 28 juni 2019 11:38 schreef fathank het volgende:
[..]
Doornbos vertelde dat het ongeveer 60 pk is.
Sinds een tijdje. Had iets te maken met dat zn vorige merk niet door de keuring gekomen was geloof ik en daarom maar overgestapt. Hij is er tevreden meequote:Op vrijdag 28 juni 2019 11:29 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik wist niet dat hij bij Schuberth zat, sinds wanneer is dat?
https://racingnews365.nl/(...)urs-niet-goedgekeurdquote:Op vrijdag 28 juni 2019 11:51 schreef vosss het volgende:
[..]
Sinds een tijdje. Had iets te maken met dat zn vorige merk niet door de keuring gekomen was geloof ik en daarom maar overgestapt. Hij is er tevreden mee
Op een moment dat het er totaal niet toe doet.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 12:03 schreef PzKpfw het volgende:
Nu Bottas weer met een olielek? Mercedes al voor de tweede keer daarmee aan het kloten dit seizoen.
Hamilton in de race.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 12:03 schreef vosss het volgende:
[..]
Op een moment dat het er totaal niet toe doet.
Waar kan ik hiervoor tekenen?quote:
Dat moeten we nog zien, ze worden zo snel vervangen dat ze veel minder kilometers hoeven te doen dan de concurrentie.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 09:30 schreef spectrumanalyser het volgende:
De Honda motor is dit seizoen uiterst stabiel als het gaat om betrouwbaarheid.
MotoGP Assen is veel beter.quote:Op donderdag 27 juni 2019 22:48 schreef 4-elements het volgende:
Ik kijk al bijna 30 jaar naar de F1, maar heb gewoon nauwelijks zin om te kijken zondag. Heb de dominantie van Schumacher meegemaakt, maar kan me niet herinneren dat het zo saai was als nu.
Dat werd vorig jaar de Renault ook, maar dan omdat ie kapot was. Op basis daarvan kun je stellen dat de Honda van nu betrouwbaarder is dan de Renault van vorig jaar.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 12:20 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dat moeten we nog zien, ze worden zo snel vervangen dat ze veel minder kilometers hoeven te doen dan de concurrentie.
Hulkenberg is niet Frans.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |