Jij in zekere zin ook Samuel, met je pielemans in andermans poepgaatje prikken is ook niet bepaald heel erg fris hequote:Op maandag 24 juni 2019 14:45 schreef Samuel24 het volgende:
Poepseks. Gatver.
Opvallend dat zoveel fokkers dit geil vinden trouwens.
Dat is niet correct. En even voor de goede orde...ik steek mijn lul nergens in. De lul dient in mij gestoken te worden.quote:[img]https://fokstatic.nl/p/0s.gif[/img] Op dinsdag 25 juni 2019 17:52 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Jij in zekere zin ook Samuel, met je pielemans in andermans poepgaatje prikken is ook niet bepaald heel erg fris he
Maar als jij je billetjes niet goed veegt heeft je vriendje poep aan zijn piemol wat technisch gezien dus poepseks is.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:57 schreef Samuel24 het volgende:
[..]
Dat is niet correct. En even voor de goede orde...ik steek mijn lul nergens in. De lul dient in mij gestoken te worden.
En! Anale seks is geen poepseks.
Echte poepseks is echt dat mensen zicht insmeren met andermans poep.
En dat vind ik persoonlijk heel erg goor.
Cringe.
Nog nooit gebeurd.quote:[img]https://fokstatic.nl/p/0s.gif[/img] Op dinsdag 25 juni 2019 18:00 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Maar als jij je billetjes niet goed veegt heeft je vriendje poep aan zijn piemol wat technisch gezien dus poepseks is.
Je hebt speciaal een account aangemaakt om dit topic te kicken, dus volgens mij ben jij ook niet vies van een poepseksvakantie...quote:Op zondag 21 juli 2019 22:25 schreef Florisdefrommelaar het volgende:
Nou, ik ben zeer benieuwd of Misterluppo hier serieuze gegadigden heeft gevonden. Voor de duidelijkjeid: ik heb GEEN interesse en wil dan ook niet worden benaderd met de vraag of ik mee wil. Nee is nee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |