nee! dat is niet ethisch.quote:Op woensdag 19 juni 2019 16:21 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Maken jullie grapjes over (het lichaam van) de patiënt die voor jullie ligt?
Nee daar kan ik inkomen. Toch zou ik wel een keer zwaaien denk of zo’n geamputeerde vinger in mijn neus steken en dan zeggen “ jongens waar is die vinger nou ??? “quote:Op woensdag 19 juni 2019 17:32 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
nee, wordt denk ik ook niet gewaardeerd!!
Wat moet er aan haar gebeuren?quote:Op woensdag 19 juni 2019 17:48 schreef Jimbo het volgende:
Ik heb geen schoonmoeder maar een trouw-ma , kan je daar ook bij helpen?
Deo bussen, een keer een koker met 300 gram coke.quote:Op woensdag 19 juni 2019 18:07 schreef Peter het volgende:
Wat zijn vreemde voorwerpen die je wel eens verwijderd hebt uit een lichaam?
Hangt er van af; in veel ziekenhuizen doet de orthopedie ook een deel van de trauma; metname dan fracturen.quote:Op woensdag 19 juni 2019 18:49 schreef Rmadrista het volgende:
Ik ben zelf co-assistent en zit en merk dat ik vooral het orthopedisch vak erg leuk vind! Ik vroeg me af in hoeverre jou werk met die van de orthopeden overlapt qua botbreuken en dergelijke? En werken jullie vaak samen met de orthopeden?
Ook bij ouderenmishandeling geld dat; en in zn algemeen wanneer er iemand gevaar loopt.quote:Op woensdag 19 juni 2019 17:08 schreef praadje het volgende:
Door de geheimhoudingsplicht mag je geen criminele zaken die je tegenkomt melden bij de politie. Maar als er een vermoeden is van mishandeling van een minderjarige mogen/moeten jullie wel veilig thuis inschakelen.
Waarom geldt daarvoor de geheimhoudingsplicht niet en voor die andere zaken wel?
Let wel; Alleen maar goed dat jullie bij een vermoeden van kindermishandeling veilig thuis inschakelen maar ik vroeg het me gewoon af.
Dank je voor je antwoord. Dus als twee boefjes elkaar willen afmaken mag je dit ook melden?quote:Op woensdag 19 juni 2019 19:46 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ook bij ouderenmishandeling geld dat; en in zn algemeen wanneer er iemand gevaar loopt.
Wel fijn dat er nazorg medewerkers zijn.quote:Op woensdag 19 juni 2019 06:01 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
De 'standaard' ingrepen niet, sommige nieuwere dingen wel.
Meestal zijn er wel nazorg medewerkers; ik heb er nog nooit gebruik van gemaakt.
Leuke vragen.quote:Op woensdag 19 juni 2019 22:21 schreef squatt3r het volgende:
Interessant, en boeiende antwoorden. Een paar vragen:
-Heb je wel eens te maken gehad met mensen die op basis van geloofsovertuiging een ingreep (bloedtransfusie bijvoorbeeld) weigeren? Zo ja: hoe ga je daarmee om en heb je even overwogen om hun wens te negeren?
-Hoe kijk je naar opvattingen over de verhouding tussen geest/lichaam. Bijvoorbeeld wil om te overleven in relatie tot fysieke mogelijkheden tot herstel?
-Artsen hebben toegang tot medicatie. Heb je zelf (of weet je van collega’s) wel ns wat medicatie geprobeerd, bijvoorbeeld keta, of gewoon slaapmedicatie na een avond snuiven?
-Hoe is de omgang tussen het personeel. Jullie zijn veel en op n intense manier samen op bijzondere tijden. Ontstaan er romances en zijn daar regels over?
-Heb je wel ns in een sociale context onnodig genoemd dat je arts bent om indruk te maken, je gelijk te halen of voor te kruipen?
Leuke vragen, ben m.n. benieuwd naar de laatste!quote:Op woensdag 19 juni 2019 22:21 schreef squatt3r het volgende:
Interessant, en boeiende antwoorden. Een paar vragen:
-Heb je wel eens te maken gehad met mensen die op basis van geloofsovertuiging een ingreep (bloedtransfusie bijvoorbeeld) weigeren? Zo ja: hoe ga je daarmee om en heb je even overwogen om hun wens te negeren?
-Hoe kijk je naar opvattingen over de verhouding tussen geest/lichaam. Bijvoorbeeld wil om te overleven in relatie tot fysieke mogelijkheden tot herstel?
-Artsen hebben toegang tot medicatie. Heb je zelf (of weet je van collega’s) wel ns wat medicatie geprobeerd, bijvoorbeeld keta, of gewoon slaapmedicatie na een avond snuiven?
-Hoe is de omgang tussen het personeel. Jullie zijn veel en op n intense manier samen op bijzondere tijden. Ontstaan er romances en zijn daar regels over?
-Heb je wel ns in een sociale context onnodig genoemd dat je arts bent om indruk te maken, je gelijk te halen of voor te kruipen?
Hangt er van af waar je werkt. In een level 1 centrum zie je veel grote klappers. Waar ik nu zit een stuk minder.quote:Op woensdag 19 juni 2019 20:35 schreef Pinuts het volgende:
Hoeveel procent van je werk is nu echt levensbedreigend en hoeveel routine klusjes zoals botbreuken?
Dank voor de fijne samenwerking, jullie hebben een grote invloed op het herstel van de patiënten.quote:Op woensdag 19 juni 2019 20:45 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Interessant dit!Ik zie als fysiotherapeut alleen de revalidatie van o.a fracturen na een trauma.
In de dienst is het willekeurig. Electief wordt er wel rekening mee gehouden. Heb wel eens een lastige lap chol moeten doen met 2 ortho zusters. Geen pretje.quote:Op woensdag 19 juni 2019 20:45 schreef scrub_nurse het volgende:
Wordt er in jouw ziekenhuis gewerkt met dedicated teams, die ook in de avond/nacht/weekenden dedicated opgeroepen worden? Of werken ze overdag met specialisme deskundige operatie assistenten maar tijdens diensten met willekeurige (om het even oneerbiedig te zeggen) operatie assistenten?
Ikzelf ben operatie assistent en programma coördinator van de OK in een groot perifeer ziekenhuis en wanneer ik op de OK sta, is de traumatologie mijn favoriet, omdat ik ook als operatie-assistent mee moet denken en participeren tijdens operaties, meer dan bij andere operaties.
Eerlijk gezegd maak ik me niet druk over de verzekering van de patiënten.quote:Op woensdag 19 juni 2019 21:50 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Wel fijn dat er nazorg medewerkers zijn.
Je bent nog nooit onverzekerden tegen gekomen in je werk?
Je bent nog jong maar zie je een toename in de administratieve rompslomp voor specialisten of worden jullie daar van gevrijwaard? Ik krijg soms de indruk dat de zorgverzekeraar beter denkt te bepalen dan een ervaren en kundig arts.
Het is erg leuk om te lezen hoe gedreven en betrokken je bent in je werk en toch 'nuchter' als persoon lijkt te zijn.
Langste operatie; ik denk in mn opleidingstijd; deden we midden in de nacht levertransplantaties. Duren zo’n zes uur. Best vermoeiend. Koffie helpt. En soms heel even 5 minuten pauze.quote:Op woensdag 19 juni 2019 22:19 schreef Metalfreak het volgende:
Hoe lang was je langste operatie en hoe houd je het vol om dan nog scherp te blijven?
Ow ja, vriendin is neuroloog en zegt altijd dat de chirurgen de haantjes van het ziekenhuis zijn, zeg maar de bovenste apen van de apenrots. Klopt dat beeld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |