En dubbele signalen ik wilt, ik wilt niet, ik wilt, nee ik hebt een vriend.quote:Op donderdag 13 juni 2019 19:50 schreef Sambalbaai het volgende: [..] Nee joh, ze zag thuis Gerrit helemaal niet zitten.
Ze hadden leuke gesprekken, maar hield in het begin de boot af ivm haar vgiend.
Allemaal leugens !! TR Gemacht!quote:Op donderdag 13 juni 2019 19:53 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]Je wordt seniel, ouwe.
En te traag voor een kaap.
Fixedquote:Op donderdag 13 juni 2019 19:52 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Merel: "Dat is vrouw eigen hè, nee zeggen .. ja bedoelen."
Fijn weer.... en dan doe je eens wat en dan bleek plots dat nee , nee is.
Merel
IK heb de crew al ingelicht over je geestelijke gesteldheid en ze houden er rekening mee.quote:Op donderdag 13 juni 2019 19:53 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Allemaal leugens !! TR Gemacht!
Dat hoofd van Gerrit terwijl hij dit verteld.quote:Op donderdag 13 juni 2019 19:58 schreef FOKoffieleut het volgende:
franny had ger vanochtend nog drooggeneukt, ger zei ga weg maar fran was nog niet klaar
Merel denkt had ik dat maar met Jessie want dat is altijd nog beter dan wat ik nu krijgquote:Op donderdag 13 juni 2019 19:59 schreef Sambalbaai het volgende:
Franny lag vanmorgen te droogneuken op Gerrit en toen zei hij: ga weg en toen riep ze: nouhou, ik ben bijna klaar.![]()
Merel: die is echt niet goed hoor.
En nog steeds vind ik het raar,Gerrit en Franny bij elkaarquote:Op donderdag 13 juni 2019 19:58 schreef FOKoffieleut het volgende:
franny had ger vanochtend nog drooggeneukt, ger zei ga weg maar fran was nog niet klaar
gofferquote:Op donderdag 13 juni 2019 20:00 schreef Paco55 het volgende:
[..]
Merel denkt had ik dat maar met Jessie want dat is altijd nog beter dan wat ik nu krijg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |