Dankquote:Op maandag 15 juli 2019 19:04 schreef wielrennerdt het volgende:
@:vanillekwark
kan niet reageren op je dm maar je hebt wel gelijk. zal ff opletten
Beetje geruimd. Voor de toekomst wel handig als je niet op die aanvallen ingaat, anders moet een moderator je halve topic wegtyfen.quote:Op maandag 15 juli 2019 12:55 schreef CharlesKinbote het volgende:
KLB / "Hij is een nazi, maar voor de rest is hij wel aardig" Kunnen het op de persoon spelen en de 'grappige' reacties gemod worden? Bedankt.
Staat los van hoe dik mijn huid is, als mensen mij stalinist of 'antifa'er die iedereen uitmaakt voor nazi' (parafrase) noemen op basis van een nette OP, is dat volgens mij gewoon tegen de policy. Ik begrijp niet hoe reacties alsquote:Op maandag 15 juli 2019 19:09 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Beetje geruimd. Voor de toekomst wel handig als je niet op die aanvallen ingaat, anders moet een moderator je halve topic wegtyfen.
Verder een iets dikkere huid kweken, ik heb niet alles waar je een TR op heb gezet weggehaald.
enquote:TS is een tankie
Iedereen rechts van Stalin is "literally Hitler".
tot een zinnig gesprek of discussie kunnen leiden (dat laatste voorbeeld is haast een letterlijk citaat uit de policy als voorbeeld van hoe niet te posten). Dat is namelijk precies hetzelfde als dat ik arbitrair iedereen uit ga maken voor nazi die het niet met me eens is. Verder dank voor advies en het moddenquote:Ah, de Amerikaanse SJW-overdrijf-prietpraat heeft ons ook al bereikt zie ik
Ik kan er vanavond nog wel ff naar kijken, heb er ff tussen alle activiteiten door vlug heengekeken. Ben later op de avond thuis, dan kijk ik nog wel 's. (Of een van mn collega's moet me voor zijn)quote:Op maandag 15 juli 2019 19:32 schreef CharlesKinbote het volgende:
[..]
Staat los van hoe dik mijn huid is, als mensen mij stalinist of 'antifa'er die iedereen uitmaakt voor nazi' (parafrase) noemen op basis van een nette OP, is dat volgens mij gewoon tegen de policy. Ik begrijp niet hoe reacties als
[..]
en
[..]
tot een zinnig gesprek of discussie kunnen leiden (dat laatste voorbeeld is haast een letterlijk citaat uit de policy als voorbeeld van hoe niet te posten). Dat is namelijk precies hetzelfde als dat ik arbitrair iedereen uit ga maken voor nazi die het niet met me eens is. Verder dank voor advies en het modden
quote:Op maandag 15 juli 2019 19:34 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Ik kan er vanavond nog wel ff naar kijken, heb er ff tussen alle activiteiten door vlug heengekeken. Ben later op de avond thuis, dan kijk ik nog wel 's. (Of een van mn collega's moet me voor zijn)
Ik zie niet in waarom dat topic tegen de policy zou zijn?quote:Op woensdag 17 juli 2019 21:50 schreef Sigaartje het volgende:
Kunnen drugstopics zoals deze KLB / Onverwachte trip een beetje ingeperkt worden?
Ok, goed antwoord.quote:Op woensdag 17 juli 2019 21:52 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Ik zie niet in waarom dat topic tegen de policy zou zijn?
Geen idee of je sarcastisch bent of nietquote:
Nee hoor, niet sarcastisch. Ik waardeer een goed antwoord.quote:Op woensdag 17 juli 2019 21:56 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Geen idee of je sarcastisch bent of niet![]()
Maar laat ik het voor de zekerheid beetje uitbreiden: het praten over is niet tegen de wet, is niet tegen de policy. Ik kan geen topics gaan sluiten omdat ik het persoonlijk niet eens ben met het onderwerp oid.
Zodra het -wel- tegen het illegale aan gaat schuren zitten we daar uiteraard als moderatie bovenop snaptewaal.
quote:Op woensdag 17 juli 2019 21:58 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Nee hoor, niet sarcastisch. Ik waardeer een goed antwoord.
Is frituren dan wel tegen de wet?quote:Op woensdag 17 juli 2019 21:56 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Geen idee of je sarcastisch bent of niet![]()
Maar laat ik het voor de zekerheid beetje uitbreiden: het praten over is niet tegen de wet, is niet tegen de policy. Ik kan geen topics gaan sluiten omdat ik het persoonlijk niet eens ben met het onderwerp oid.
Zodra het -wel- tegen het illegale aan gaat schuren zitten we daar uiteraard als moderatie bovenop snaptewaal.
yepquote:Op woensdag 17 juli 2019 23:07 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Is frituren dan wel tegen de wet?
Of je stopt met baggeren en stopt die moeite in kwaliteit. Misschien dat je topics dan wel open blijven. En je gare crewbash kan ook achterwege blijven.quote:Op donderdag 18 juli 2019 16:45 schreef Maanvis het volgende:
90% van de klb topiques is:
1) Verzonnen
2) Incrowd
3) Niet echt veel moeite voor gedaan
Ik post alleen mee met de stroming. Gewoon voor de gezelligheid.
Lekker baggeren in de vakantie en straks na de vakantie weer serieus doen lieverds
Het was maar een tip, doe ermee wat je wiltquote:Op donderdag 18 juli 2019 16:51 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Of je stopt met baggeren en stopt die moeite in kwaliteit. Misschien dat je topics dan wel open blijven. En je gare crewbash kan ook achterwege blijven.
Dat van mij was ook een tipquote:Op vrijdag 19 juli 2019 09:11 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Het was maar een tip, doe ermee wat je wilt
Doe TRs zetten dan, wij zien ook nie alles hequote:Op zondag 21 juli 2019 11:43 schreef wielrennerdt het volgende:
Kan die magnumpi ff een ban krijgen. zit mij de hele tijd te mentionen
heb er ff een paar gedaan. maar alleen maar dit soort posts heeft die kerel.quote:Op zondag 21 juli 2019 11:47 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Doe TRs zetten dan, wij zien ook nie alles he
Ik zal 's kijkenquote:Op zondag 21 juli 2019 11:49 schreef wielrennerdt het volgende:
[..]
heb er ff een paar gedaan. maar alleen maar dit soort posts heeft die kerel.
Deze toon in je manier van spreken is precies de reden dat hij dicht blijft.quote:Op zondag 21 juli 2019 12:06 schreef Moofasah het volgende:
Vanillekwark jij lamlendige zak,
Heropen mijn topic!
Dat je totaal geen onderbouwinsvermogen hebt en totaal gefaald hebt in het leven geeft je nog niet het recht om goede topics te sluiten.
Maak dat de kat wijs. De reden is dat je op je korte pikkie bent getrapt. Wel eerlijk blijven.quote:Op zondag 21 juli 2019 12:12 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Deze toon in je manier van spreken is precies de reden dat hij dicht blijft.
Einde discussie verder. Mocht je klachten hebben mag je die melden via forum@fok.nlquote:Op zondag 21 juli 2019 12:15 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Maak dat de kat wijs. De reden is dat je op je korte pikkie bent getrapt. Wel eerlijk blijven.
Fijn.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 22:51 schreef FlippingCoin het volgende:
Jullie mogen mij ook mailen met klachten.
Zo ben ik.quote:
Sorry, ik zal ff een sluitpost toevoegenquote:Op dinsdag 23 juli 2019 23:17 schreef Hyaenidae het volgende:
Even een klaagje richting @:Vanillekwark
Tailless opent tig topics die dicht moeten, allemaal voorzien van een mooie sluitpost.
Ik open vervolgens ook een topique omdat ik verzot ben op jouw oneliners, en deze gooi je vervolgens direct dicht zonder een leuke comment te plaatsen![]()
Beetje drietig nu, teleurgesteld en boos tegelijk. mixed feelings
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |