quote:
Op woensdag 5 juni 2019 11:03 schreef Hippocratos het volgende:[..]
Ik heb over het algemeen al jaren hele goede ervaringen met PostNL, maar denk dat dat aan het regionale depot en de bezorger ligt. Dus dat moet je net treffen. Maar dat ze iedere dag een pakket vertragen heb ik nog nooit meegemaakt.
Tja, ik had dus regelmatig dat ik pakketjes op het postkantoor in het dorp zelf moest gaan halen nadat ik had uitgevonden dat het daar lag, geen briefje of niets. Let wel, ik liet het dan op mn werk bezorgen waar de hele dag iemand achter de receptie zit (inclusief vervanger bij toiletbezoek).
Doordat het zo vaak mis ging (vaak is in mijn geval >10%) ga je eens zoeken of dat normaal is. Dan trek je dus werkelijk een beerput open.
Het klopt dat individuele bezorgers de 'fouten' maken. Maar als dat stelselmatig gebeurd binnen een bedrijf dan heeft het bedrijf dus een slecht beleid. PostNL staat jaarlijks heel erg hoog in de klachtenlijst bij de Consumentenbond.
Bezorgers worden onderbetaald en er is kennelijk geen controle op de werkzaamheden van die bezorgers.
Daarnaast is het natuurlijk belachelijk dat je als ontvanger de ellende hebt maar dat alleen de verzender een klacht mag indienen. In ieder geval is dat een goede policy om weinig klachten te krijgen.
Ik haal vaak mn spullen weer zelf, of ik naar een winkel moet rijden of eerst uitzoeken waar iets is gebleven en dan alsnog naar een postkantoor ergens in de buurt van mn werk....
edit: Ik bestel iets inclusief bezorging, niet een lot uit de loterij. Treffen is wel een heel fout woord in dit verband, het is gewoon een contract wat nageleefd dient te worden. Niet geluk hebben dat het gebeurd, de zaken horen op orde te zijn.