Dit ja. Ik heb al d'r posts van de afgelopen dagen verwijderd (en de directe reacties er op, hoewel met die reacties weinig mis was) en gemeld bij de FA's. De aanpak van Kreator is de beste...gewoon niet reageren als je weer een post van haar ziet. Pakken we het vanzelf op, helemaal als er een TR staat.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 07:28 schreef Kreator het volgende:
Hoe meer je het voert, hoe groter de troll.
Dat zijn de beste over het algemeen, gewoon geen verwachtingen en wel zien hoe het loopt. Meestal heeft iets dan wel kans te groeien.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 22:30 schreef Solid-Snake het volgende:
Volgende week dinsdag een tinder date met een dame die oud genoeg is om m'n moeder te kunnen zijn
Het klikte in het eerste gesprek al meteen goed en ze gaf aan op zoek te zijn naar iets casuals. Dus dat zie ik wel zitten.
Dit is al een tijdje mijn insteek bij elke dame en tot nu toe heeft het alleen maar een positief effect gehad.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 23:23 schreef M1stral het volgende:
[..]
Dat zijn de beste over het algemeen, gewoon geen verwachtingen en wel zien hoe het loopt. Meestal heeft iets dan wel kans te groeien.
En anders heb je dan in ieder geval een leuke tijd gehad.
Hoe was je date?quote:Op vrijdag 28 juni 2019 18:14 schreef Daniane het volgende:
[..]
Ja, dat is ook zo!Toch de angst voor afwijzing die dan gaat overheersen..
[..]
Ik hoop het!
Kan je bijna het topic uit.quote:Op dinsdag 2 juli 2019 19:36 schreef Kreator het volgende:
Afgelopen weekend na de vakantie weer afgesproken. Het klikt ook thuis. Dit weekend weer.
Het begint op iets te lijken hier.
Goed nieuws voor jou.quote:
Ik heb wel eens gelezen dat vrouwen idd meer interesse in bezette mannen hebben ja.quote:Op dinsdag 2 juli 2019 19:38 schreef Kreator het volgende:
[..]
Goed nieuws voor jou.
Overigens ruiken vrouwen dat je bezet bent. Er zijn momenteel vier vrouwen geïnteresseerd, waaronder iemand die het een tijdje geleden niet meer zo interessant vond ..
Iets met het lag aan mij, niet aan jou. Die wist niet eens dat ik verliefd was dus die rook het. Of Las het op de groepsapp van alle vrouwen ter wereld.quote:Op dinsdag 2 juli 2019 19:40 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik heb wel eens gelezen dat vrouwen idd meer interesse in bezette mannen hebben ja.
Wat was het argument van die laatste die weer terug kwam?
Maar leuk dat het goed gaat! Zijn jullie beide van de apps af?quote:Op dinsdag 2 juli 2019 19:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
Iets met het lag aan mij, niet aan jou. Die wist niet eens dat ik verliefd was dus die rook het. Of Las het op de groepsapp van alle vrouwen ter wereld.
Ik heb haar op vakantie ontmoet dus geen idee. Volgens mij had ze geen datingapps.quote:Op dinsdag 2 juli 2019 19:44 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Maar leuk dat het goed gaat! Zijn jullie beide van de apps af?
5quote:Op dinsdag 2 juli 2019 19:38 schreef Kreator het volgende:
[..]
Goed nieuws voor jou.
Overigens ruiken vrouwen dat je bezet bent. Er zijn momenteel vier vrouwen geïnteresseerd, waaronder iemand die het een tijdje geleden niet meer zo interessant vond ..
quote:
Heel tof!! Meteen al een hele leuke klik. Vervolgdate is ook meteen geplandquote:
Oh vetquote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:13 schreef Daniane het volgende:
[..]
Heel tof!! Meteen al een hele leuke klik. Vervolgdate is ook meteen gepland![]()
.
Ja, sloeg weer helemaal nergens opquote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:14 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Oh vetDus de zenuwen waren onterecht
Ben blij voor jequote:
Jongen?quote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:16 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ben blij voor je![]()
Ik heb donderdag een date met een jongen die ik nu ruim een week spreek. Vind het lastig om online een gesprek gaande te houden dus twijfel een beetje of die date wel een goed idee is.
Oh neequote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:29 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Jongen?
Iemand die een stuk jonger is dan jou?
Nee nog niet.quote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:31 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Oh![]()
Ik dacht, misschien ben je het ook gaan proberen
Ja, maar dat had ik dus met deze jongen ook! We appten weinig en ik vond het ook echt moeilijk om het gesprek op gang te houden. Dus daarom was ik ook zo onzeker (loopt het zo stroef omdat ik niet interessant ben voor hem / we geen klik hebben / etc. En daardoor ging ik ook heel erg op mijn woorden letten waardoor ik ook niet heel spontaan was natuurlijk). Maar in real life hebben we dus echt continu gepraat en verliep dat wel heel soepel. Dus wie weet gaat het bij jou ook wel gewoon heel soepel lopen! Ik hoop dat in ieder geval!quote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:16 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ben blij voor je![]()
Ik heb donderdag een date met een jongen die ik nu ruim een week spreek. Vind het lastig om online een gesprek gaande te houden dus twijfel een beetje of die date wel een goed idee is.
Geloof wandelen en wat drinken. Hij vroeg wat ik wilde doen en ik stelde dat voorquote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:56 schreef Daniane het volgende:
[..]
Ja, maar dat had ik dus met deze jongen ook! We appten weinig en ik vond het ook echt moeilijk om het gesprek op gang te houden. Dus daarom was ik ook zo onzeker (loopt het zo stroef omdat ik niet interessant ben voor hem / we geen klik hebben / etc. En daardoor ging ik ook heel erg op mijn woorden letten waardoor ik ook niet heel spontaan was natuurlijk). Maar in real life hebben we dus echt continu gepraat en verliep dat wel heel soepel. Dus wie weet gaat het bij jou ook wel gewoon heel soepel lopen! Ik hoop dat in ieder geval!wat gaan jullie doen?
Leuk idee! Wandelen is sowieso fijn, dan kun je het ook nog over de omgeving hebben. Ik zou het een kans geven! Ik ben benieuwdquote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:57 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Geloof wandelen en wat drinken. Hij vroeg wat ik wilde doen en ik stelde dat voor![]()
Maar heb dit idd ook al een keer eerder gehad en uiteindelijk wel leuke avond gehad. Deze date gaf ook aan dat die weinig op zijn telefoon zit.
Ik vind wandel-dates vaak wel prima... ook als het dan minder loopt.. zit je elkaar in ieder geval niet meer een beetje aan te staren.quote:Op dinsdag 2 juli 2019 23:48 schreef Daniane het volgende:
[..]
Leuk idee! Wandelen is sowieso fijn, dan kun je het ook nog over de omgeving hebben. Ik zou het een kans geven! Ik ben benieuwd.
S-sorry, de insta DM heeft wel gewerkt trouwens :>quote:Op woensdag 3 juli 2019 10:33 schreef Samzz het volgende:
[info]Offtopic verwijderd. Contrete dates a.u.b.. een unmatch is dat pertinent niet.[/info]
...nooit grappig. Een wandeldate die minder loopt.quote:Op woensdag 3 juli 2019 11:23 schreef Uhmmpie het volgende:
Ik vind wandel-dates vaak wel prima... ook als het dan minder loopt..
Veel plezierquote:Op woensdag 3 juli 2019 14:45 schreef Kreator het volgende:
[..]
...nooit grappig. Een wandeldate die minder loopt.
Ontopic: Dit weekend weer een date met m'n vakantieliefde. Hopelijk mijn laatste bijdrage hier.
Vond het ook een goede woordkeuzequote:Op woensdag 3 juli 2019 14:45 schreef Kreator het volgende:
[..]
...nooit grappig. Een wandeldate die minder loopt.
Ontopic: Dit weekend weer een date met m'n vakantieliefde. Hopelijk mijn laatste bijdrage hier.
Zucht...quote:Op donderdag 4 juli 2019 18:42 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Niks meer gehoordHad hem gister nog bericht gestuurd maar geen reactie.
Nee, dat kan ik me voorstellen!quote:Op donderdag 4 juli 2019 18:45 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dus dat :p Vind het niet jammer ofzo.
Wat een kerel. Hey Yasmin23, ik vond het erg gezellig, maar zie van verder afspreken af.quote:Op donderdag 4 juli 2019 18:42 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Niks meer gehoordHad hem gister nog bericht gestuurd maar geen reactie.
quote:Op donderdag 4 juli 2019 21:23 schreef M1stral het volgende:
[..]
Wat een kerel. Hey Yasmin23, ik vond het erg gezellig, maar zie van verder afspreken af.
Veel moeite wel.
Dat is wel goed! Ik vind altijd als je een date of afspraak af moet zeggen, wat kan gebeuren, jij wel degene moet zijn die een nieuqe datum moet prikken.quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:02 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]`
Oh well. Niks aan de hand. HIj was vorige week al een beetje geirriteerd dat ik op de dag waarvan ik dacht vrij zou zijn toch niet vrij was. Dus hebben we toen gelijk vandaag afgesproken. Geen tijd of locatie verder maar wel dat de dag dan vast stond.
Misschien is die het vergeten
Het was vorige week niet eens afgesproken. Had alleen gezegd dat ik vrij was :pquote:Op donderdag 4 juli 2019 22:39 schreef x_PusSy_DeStRoYer_69_X het volgende:
[..]
Dat is wel goed! Ik vind altijd als je een date of afspraak af moet zeggen, wat kan gebeuren, jij wel degene moet zijn die een nieuqe datum moet prikken.
Heb wel weer zin in een truimeneer verhaal, doe eens beter je bestquote:Op donderdag 4 juli 2019 22:42 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Het was vorige week niet eens afgesproken. Had alleen gezegd dat ik vrij was :p
Ja net een italiaan gematched maar het is een dwerg dus laat die gaan.quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:43 schreef MCH het volgende:
[..]
Heb wel weer zin in een truimeneer verhaal, doe eens beter je best
Lol, wat versta jij onder een dwerg?quote:Op donderdag 4 juli 2019 22:45 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja net een italiaan gematched maar het is een dwerg dus laat die gaan.
Onder de 170 cmquote:Op donderdag 4 juli 2019 22:58 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Lol, wat versta jij onder een dwerg?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |