Voetbal op top niveau is alleen interessant voor voetbal analisten en experts. Als aanval, middenveld en verdediging van beide teams op topniveau is krijg je een doodsaaie 0-0 uitslag. Immers elke uitmuntende aanval wordt vroegtijdig geblokkeerd door een uitmuntende verdediging. Zo ontstaat er balans in de wedstrijd en lijkt het spel meer op schaken dan op voetbal.quote:Op woensdag 12 juni 2019 11:34 schreef Ringo het volgende:
En voetbal op topniveau is vaak al verschrikkelijk om te zien, zoʼn hele wedstrijd lang!
Totale onzin.quote:Op donderdag 13 juni 2019 20:16 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Voetbal op top niveau is alleen interessant voor voetbal analisten en experts. Als aanval, middenveld en verdediging van beide teams op topniveau is krijg je een doodsaaie 0-0 uitslag. Immers elke uitmuntende aanval wordt vroegtijdig geblokkeerd door een uitmuntende verdediging. Zo ontstaat er balans in de wedstrijd en lijkt het spel meer op schaken dan op voetbal.
Heb vaak genoeg van dit soort wedstrijden gezien waarbij analisten dit ook van te voren aangaven dat gezien de tactiek het alleen maar kan uitkomen tot een 0-0 en als je mazzel hebt een 1-0 of een 0-1. WK voetbal finales stond er ook wel vaak bekend om. 2002 tot 2014.quote:
- Interlandvoetbal is minder dan clubvoetbal omdat de voorbereiding heel beperkt is.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 02:21 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Heb vaak genoeg van dit soort wedstrijden gezien waarbij analisten dit ook van te voren aangaven dat gezien de tactiek het alleen maar kan uitkomen tot een 0-0 en als je mazzel hebt een 1-0 of een 0-1. WK voetbal finales stond er ook wel vaak bekend om. 2002 tot 2014.
Laat me raden. Net zoals in de f1 worden alle posts met een negatieve klank op de vuilnishoop gegooid?quote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:43 schreef Vollenhoven het volgende:
Ik wou effe zeggen dat de mods goed bezig zijn.
Klachten kunnen opgestuurd worden naar Forum@Fok.nlquote:Op vrijdag 14 juni 2019 23:45 schreef Pery het volgende:
[..]
Laat me raden. Net zoals in de f1 worden alle posts met een negatieve klank op de vuilnishoop gegooid?
Bepaal jij niet.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 23:47 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Klachten kunnen opgestuurd worden naar Forum@Fok.nl
Bans worden niet besproken
@GGMM @onlogisch @Caland @Scrummie2.0 @maxi-musquote:Op zaterdag 15 juni 2019 00:44 schreef MakkieR het volgende:
Uiteindelijk boeit het heel veel mensen wel en dan komt de markt erbij kijken. Is er wel markt voor vrouwenvoetbal of is er geen markt. De herenvoetbal kent maar een Europese titel, de dames hebben dit geėvenaard, veel Nederlanders identificeren zich graag met kampioenen. Als de Nederlandse meiden dit goed verkopen en de populariteit neemt toe, dan zie ik echt wel een grote toekomt voor het vrouwenvoetbal. Dan maakt het niet uit of je het wel leuk of niet leuk vind. Als vrouwenvoetbal verkoopt en de rechten zijn spotgoedkoop, dan ben je wel gek als je die kans als bedrijf laat schieten.
Doe niet zo populair debiel.quote:Op zaterdag 15 juni 2019 01:07 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
@:GGMM @:Onlogisch @:Caland @:Scrummie2.0 @:Maxi-mus
https://nos.nl/wk2019/art(...)mag-iets-minder.htmlquote:Van de Donk is kritiek op Oranje beu: 'Het mag iets minder'
Middenveldster Daniėlle van de Donk is alle kritiek op de Oranjevrouwen na de groepsduels met Nieuw-Zeeland en Kameroen wel een beetje beu.
"Het is pas ons tweede WK. We weten dat het allemaal beter moet. Daar zijn we ons van bewust. Stel je voor dat we echt goed gaan voetballen, wat kan er dan gebeuren?"
Is nieuw voor de dames, bij het EK liep alles bijna gesmeerd. Dat is nu gewoon niet zo, ze zullen er aan moeten wennen dat het niet altijd positief nieuws is.quote:Op woensdag 19 juni 2019 08:10 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
https://nos.nl/wk2019/art(...)mag-iets-minder.html
Niks gewend.
De mannen haalde de finale bij hun tweede WK deelname met totaal voetbal.quote:Op woensdag 19 juni 2019 08:10 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
https://nos.nl/wk2019/art(...)mag-iets-minder.html
Niks gewend.
NU AL STERALLURES!quote:Op woensdag 19 juni 2019 08:10 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
https://nos.nl/wk2019/art(...)mag-iets-minder.html
Niks gewend.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |