Zwarte Humor van Hans Dorrestijnquote:Op woensdag 7 oktober 2020 13:31 schreef jekomterwelhinter het volgende:
[..]
Dit gaat nog iets verder...:)
Het is geen zang, maar zingzeggen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Robert Moog died for our synths
quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 07:52 schreef Gehenna het volgende:
Ik zag laatst nog een video van Hans Liberg, dan speelde hij een stukje van een nummer en dan ging is ineens over naar een ander nummer. Ben even vergeten uit welke show dit was..Deze misschien?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |