Ik heb ook Carusoquote:Op zondag 2 juni 2019 13:52 schreef hhh38 het volgende:
Hup zwart paard Scott Davies en grijs paard Caruso
Maak jezelf eens nuttig. @Mani89quote:met ingang van het Tourspel 2019 zullen er minimaal 1 en maximaal 3 favorietensterretjes worden uitgereikt aan de beste subleagues op basis van de laatste 5 edities. Alleen subleagues die een club hebben geactiveerd komen in aanmerking, aangezien alleen via een club de subleagues over verschillende edities van Cyclingmaster te reconstrueren is.
Het standaardpakket kost ¤5 euro per jaar (= drie grote rondes) en hiervoor krijgt u één club plus premium lidmaatschap voor 3 personen.
Komt in orde.quote:Op zondag 2 juni 2019 14:01 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Maak jezelf eens nuttig. @:Mani89
Dit was toch niet echt verwacht wat Jozef nu laat zien?quote:Op zondag 2 juni 2019 14:34 schreef Aguero het volgende:
Na lang wikken en wegen toch geen Cerny gekozen.
Nee, maar hij is toch een (matige) specialist en heel veel tijdrijders staan er vandaag ook niet aan de start dus op zoek naar zwarte paarden dacht ik aan Josef.quote:Op zondag 2 juni 2019 14:38 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dit was toch niet echt verwacht wat Jozef nu laat zien?
Sukkel.quote:Op zondag 2 juni 2019 14:40 schreef franklop het volgende:
Tsja aan andere kant van wereld zitten helpt niet met je team maken. Maar 2 man opgesteld:')
Daar was ik mee begonnen. Maar niet afgemaaktquote:Op zondag 2 juni 2019 16:03 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Sukkel.
Je kan je team al vooraf klaarzetten hè.
quote:Op zaterdag 1 juni 2019 17:38 schreef Mani89 het volgende:
[ afbeelding ]
@:Koffieplanter @:Slobeend @:maxi-mus @:wimderon @:showtimer @:Masterminded
Het was me een waar genoegen.quote:Op zondag 2 juni 2019 17:29 schreef Koffieplanter het volgende:
Dit voelt als Jan Ullrich zestien jaar geleden, de definitieve comeback van een supertalent en een groot kampioen. Maar wel een met een kanttekening: als wij niet ziek waren in de eerste week dan... Bedankt voor een prachtige drie weken @:Slobeend, @:Mani89 . De Tour die is van ons.
Zo zie je maar, op momenten als deze, op dagen als vandaag, wanneer het alles of niets is, dan staan de grote jongens, de echte kampioenen, die dit al duizenden keren hebben meegemaakt op. Het doet me goed om te zien dat wij uit het juiste hout gesneden zijn. Nog altijd.quote:
Ik had in die rit klassementsmannen opgesteldquote:Op zondag 2 juni 2019 17:26 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dankzij een gemiste dag ´slechts´ 29e. Miljoen gemist in rit van Chaves
Wel beste prestatie ooit in CM
Ga jij je bij de CM-club voegen?quote:Op zondag 2 juni 2019 17:25 schreef El-Stinho het volgende:
Beste CM-prestatie neergezet sinds de Giro 2017. Ik ben de morele winnaar.
Mooie prestatie hoor.quote:Op zondag 2 juni 2019 17:40 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ik had in die rit klassementsmannen opgesteldScheelt me de overwinning gewoon.
Twee slechte dagen achter elkaar gehad helaas, maar ik mag niet klagen met een 3de plek omdat ik Damiano en Thomas pas op het einde erin had gezet (ipv o.a. de Zweed en de Aussie).
Had echt niet gedacht dat dit me nog ging lukken![]()
Met dank aan Vocsnor, omdat daarom Thomas zo hard ging.
Ik heb weinig interesse daarin.quote:
Mooi gesproken.quote:Op zondag 2 juni 2019 17:37 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Zo zie je maar, op momenten als deze, op dagen als vandaag, wanneer het alles of niets is, dan staan de grote jongens, de echte kampioenen, die dit al duizenden keren hebben meegemaakt op. Het doet me goed om te zien dat wij uit het juiste hout gesneden zijn. Nog altijd.
Dank je!quote:
TobiasGod, echt een jongen waar je van op aan kan.quote:Op zondag 2 juni 2019 20:11 schreef showtimer het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Nou nou nou nou nou........
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |