Feyenoord lijkt net een heracles of heerenveen waar de topclubs achteloos kunnen shoppen als er talenten/kwaliteitsspelers liepen. Dat laatste ontbreekt dus ajax zal je niet snel zien shoppen in feyenoord 1quote:Op vrijdag 31 mei 2019 10:31 schreef Doublepain het volgende:
Jongens is Berghuis wat?? Kan ie een beetje ballen???
Is dan toch ook niets aan gelogen of wel?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Lekker laten gaan. Met name de PSV’ers willen héél graag laten weten dat ze verder en beter zijn dan Feyenoord.
Nee, maar leg uit.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:14 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ja ja.
Je hebt de afgelopen vijf jaar onder een steen gelegen?
Rare act ben je aan het opvoeren man. PSV is de enige club uit de traditionele top 3 die dit seizoen met lege handen staat en drie keer heeft men niks in de melk te brokkelen gehad tegen Feyenoord. Maar dit is je dus allemaal ontgaan, blijkbaar.quote:
Er is inderdaad niets gelogen aan mijn stukje.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:28 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Is dan toch ook niets aan gelogen of wel?
Volgens diverse gespecialiseerde bureaus wel in ieder geval. Maar een stelletje amateurs en leken zullen het ongetwijfeld beter weten uiteraard.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:09 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Dat het uit je doorberekeningen komt, wil niet zeggen dat het realistisch gaat worden.
De businesscase is inderdaad luttele miljoenen naar beneden bijgesteld (een te verwaarlozen bedrag op het totaal bezien), en de bijdrage van Feyenoord gaat eenmalig 30 miljoen omhoog inderdaad, maar die extra investering met eigen geld moet je wel bezien over een gehele looptijd van minimaal 50 jaar.quote:Nog los van het feit dat de businesscase al naar beneden is bijgesteld en de bijdragen van Feyenoord met 30 miljoen omhoog gaat om alleen die jaarlijkse 25 miljoen (niet eens volledig) veilig te stellen.
quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:38 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Rare act ben je aan het opvoeren man. PSV is de enige club uit de traditionele top 3 die dit seizoen met lege handen staat en drie keer heeft men niks in de melk te brokkelen gehad tegen Feyenoord. Maar dit is je dus allemaal ontgaan, blijkbaar.
Waarom denken PSVers recht van spreken te hebben opeens? lol
Nouja in de Kuip heeft PSV het heel vaak lastig. In Eindhoven stonden jullie gewoon goed en had PSV een offday. Als ik Feyenoord fan was zou ik me wel zorgen maken over het feit dat de concurrentie redelijk makkelijk spelers denkt weg te plukken uit Rotterdam. Ajax deed dat al in de jeugd, PSV nu bezig met Berghuis...quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:40 schreef fetX het volgende:
[..]
Er is inderdaad niets gelogen aan mijn stukje.
Maar het kan zomaar allemaal weer anders zijn hoor. Zo ver weg zijn jullie ook weer niet (zeker gezien de onderlinge wedstrijden).
Wat psv bij feyenoord doet, kan ajax bij psv doen. Recht van de sterkste, grootste en rijkste. Feyenoord, psv... Allebei nietszeggende clubjesquote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nouja in de Kuip heeft PSV het heel vaak lastig. In Eindhoven stonden jullie gewoon goed en had PSV een offday. Als ik Feyenoord fan was zou ik me wel zorgen maken over het feit dat de concurrentie redelijk makkelijk spelers denkt weg te plukken uit Rotterdam. Ajax deed dat al in de jeugd, PSV nu bezig met Berghuis...
Berghuis gaat hem echt niet worden. Ik las dat PSV niet meer dan 8 miljoen wil betalen. Dat is te weinig, gaat Feyenoord nooit mee akkoord.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nouja in de Kuip heeft PSV het heel vaak lastig. In Eindhoven stonden jullie gewoon goed en had PSV een offday. Als ik Feyenoord fan was zou ik me wel zorgen maken over het feit dat de concurrentie redelijk makkelijk spelers denkt weg te plukken uit Rotterdam. Ajax deed dat al in de jeugd, PSV nu bezig met Berghuis...
Je moet niet denken dat jij mijn posts kunt duiden. Maar misschien dat jij uit kunt leggen waarom Feyenoord, de nummer 3 van de eredivisie, geen top 3 club is?quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:45 schreef de_boswachter het volgende:
[..]jij meent dit echt hé.
Wel grappig dat je het dan toch 'traditionele top 3 noemt' want iets in je zegt schijnbaar dat Feyenoord die topclub van weleer niet meer is.
lol ajax heeft ook een keer een uitschietertje gehad en meneer kurk_droog denkt gelijk conclusies te kunnen trekken. Het "Bayern van Nederland" wat eens in de zes jaar kampioen wordt. Wat een giller.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:52 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Wat psv bij feyenoord doet, kan ajax bij psv doen. Recht van de sterkste, grootste en rijkste. Feyenoord, psv... Allebei nietszeggende clubjes
Misschien doet Berghuis er zelf wat bij.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:52 schreef PIETR het volgende:
[..]
Berghuis gaat hem echt niet worden. Ik las dat PSV niet meer dan 8 miljoen wil betalen. Dat is te weinig, gaat Feyenoord nooit mee akkoord.
8 miljoen is veel te weinig natuurlijk. We hebben hem voor 6,5 gekocht. Als ze hem voor 8 laten gaan moet die Troost direct weer op straat worden gezet.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:03 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Misschien doet Berghuis er zelf wat bij.
Kan ie dit theaterstukje weer doen.
https://www.dumpert.nl/me(...)geld_ingeleverd.html
Ik snap ook echt niet waarom je als Feyenoordspeler naar PSV zou willen. Qua salaris ga je er niet op vooruit, het salarishuis van Feyenoord ligt hoger dan dat van PSV. Ontzettend saaie club is het ook.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:13 schreef Tomatenboer het volgende:
8 miljoen is natuurlijk belachelijk weinig, maar ik ben serieus bevreesd dat Feyenoord hem voor rond de 12 miljoen wel laat gaan, terwijl ik dat ook echt veel te weinig vind.
Sowieso moet je echt fors meer vragen dan de eigenlijke waarde zodra een directe concurrent een belangrijke speler wil overnemen.
Bovendien is hij niet zomaar te vervangen met een speler die eventjes vergelijkbare statistieken zal halen. Dus versterk je PSV enorm en lever je zelf fors in.
Bij PSV heb je wel meer kans om voor het kampioenschap te spelen (momenteel) en een grotere kans op Europees voetbal denk ik (misschien Champions League).quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:21 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ik snap ook echt niet waarom je als Feyenoordspeler naar PSV zou willen. Qua salaris ga je er niet op vooruit, het salarishuis van Feyenoord ligt hoger dan dat van PSV. Ontzettend saaie club is het ook.
Dat is geen realistisch bedrag voor een speler van feyenoord. Dat gaat geen club voor hem betalen.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Lekker laten gaan die Berghuis voor 25 miljoen ofzo laat die lampjes maar betalen.
Maar dan vinden ze het ineens niet meer leuk bij PSV en worden ze vies madquote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:52 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Wat psv bij feyenoord doet, kan ajax bij psv doen.
Als PSV Bergwijn en Lozano kwijtraken blijft er heel weinig over.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:24 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Bij PSV heb je wel meer kans om voor het kampioenschap te spelen (momenteel) en een grotere kans op Europees voetbal denk ik (misschien Champions League).
Ook speel je met betere spelers om je heen. Maar ook dat is een momentopname. Dat kan over 2 jaar ook weer anders zijn want qua begroting zitten Feyenoord en PSV helemaal niet zo ver van elkaar.
Bij PSV doen we vrijwel ieder jaar rond de winter nog mee voor het kampioenschap, bij Feyenoord is het dan vaak al een verloren zaak.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 11:38 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Rare act ben je aan het opvoeren man. PSV is de enige club uit de traditionele top 3 die dit seizoen met lege handen staat en drie keer heeft men niks in de melk te brokkelen gehad tegen Feyenoord. Maar dit is je dus allemaal ontgaan, blijkbaar.
Waarom denken PSVers recht van spreken te hebben opeens? lol
Als ik jullie "beleid" van de afgelopen jaren eens goed bekijk kan ik me er wel iets bij voorstellen.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:21 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ik snap ook echt niet waarom je als Feyenoordspeler naar PSV zou willen. Qua salaris ga je er niet op vooruit, het salarishuis van Feyenoord ligt hoger dan dat van PSV. Ontzettend saaie club is het ook.
Mee eens, maar ik vind eerlijk gezegd wel dat Berghuis minimaal 15 miljoen, maar eerder nog 18 miljoen, zou moeten opbrengen om het verlies voor Feyenoord realistisch te compenseren.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:26 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Dat is geen realistisch bedrag voor een speler van feyenoord. Dat gaat geen club voor hem betalen.
Precies, zo snel kan het gaan.quote:Op vrijdag 31 mei 2019 12:28 schreef PIETR het volgende:
[..]
Als PSV Bergwijn en Lozano kwijtraken blijft er heel weinig over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |