hier toch ook welquote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:38 schreef Adames het volgende:
[..]
In de VS moet je wel nog presteren, is nog wat met zijn fysiek
Wel zonde om weer in Groningen te gaan wonen en dan telkens je huis moeten repareren vanwege de scheuren in je plafond en muren.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:04 schreef PicoMMP het volgende:
Robben is een Groninger, die is veel te nuchter om in de zandbak of in de VS te gaan cashen.
Flinke uitspraken voor iemand die in zo'n houten schuur in de VS woontquote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:57 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Wel zonde om weer in Groningen te gaan wonen en dan telkens je huis moeten repareren vanwege de scheuren in je plafond en muren.
Hij moet simpelweg gewoon kiezen wat goed voelt, financieel is hij gewoon onafhankelijk natuurlijk. Bij PSV zal hij wellicht nog 1x kunnen strijden voor de titel, bij Groningen zal het vooral een mentor rol/functie in de jeugd gaan betreffen denk ik. Hoe dan ook eindigt hij uiteindelijk wel bij FC Groningen denk ik.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 12:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja dat begrijp ik maar hij is wel een prof en die komt niet voor een fooi, dan zie ik hem nog eerder naar Groningen gaan
Ik woon niet in een tornado state dus valt wel mee. Hout is hier super goedkoop. Wel kut dat je je huis moet schilderen en wanneer je een flatscreen aan de muur wilt hangen je eerst de muurbalken moet zoeken met een apparaat.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:08 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Flinke uitspraken voor iemand die in zo'n houten schuur in de VS woont5 keer je huis herbouwen na een stormseizoen en gewoon 5x je huis van hout maken.
En kut dat je huis elk 2 jaar in elkaar stuitert, maar kleinigheidjes houd je altijd inderdaad.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:13 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik woon niet in een tornado state dus valt wel mee. Hout is hier super goedkoop. Wel kut dat je je huis moet schilderen en wanneer je een flatscreen aan de muur wilt hangen je eerst de muurbalken moet zoeken met een apparaat.
Ook dat valt wel mee gitaar Nick. Ken iemand die in een houten huis van 150 jaar oud woont.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:15 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
En kut dat je huis elk 2 jaar in elkaar stuitert, maar kleinigheidjes houd je altijd inderdaad.
Dirk was ok. De meeste keuzes zijn een toegift voor het publiek. Robben zou PSV of Groningen kunnen overwegen. Daar lijkt het me wel een type voor. Groningen lijkt me alleen wel iets realistischer in dat geval omdat PSV niet echt afbouwen is.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 13:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
die zandbak lijkt me ook niks maar een jaar of 2 VS goedbetaald genieten is geen straf. Ik kan me maar 1 echte goeie comeback herinneren van een speler en dat was Rijkaard al denkt Dirk daar misschien anders over
quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:20 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Dirk was ok. Robben zou PSV of Groningen kunnen overwegen. Daar lijkt het me wel een type voor. Groningen lijkt me alleen wel iets realistischer in dat geval omdat PSV niet echt afbouwen is.
Het is ook zijn bedoeling niet om af te bouwen. Robben kennende geloof ik daar wel in (betreft zijn bedoelingen dan). Uiteindelijk zal hij automatisch wel komen afbouwen na.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:20 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Dirk was ok. De meeste keuzes zijn een toegift voor het publiek. Robben zou PSV of Groningen kunnen overwegen. Daar lijkt het me wel een type voor. Groningen lijkt me alleen wel iets realistischer in dat geval omdat PSV niet echt afbouwen is.
Precies, ik zou het persoonlijk ook prachtig vinden als hij gewoon een jaar gaat ballen bij Groningen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:30 schreef Beathoven het volgende:
Het mooiste van oud internationals is dat ze de eredivisie wat kleur geven. Groningen of PSV maakt in deze dan niet heel veel uit.
Huh, woon je in de VS?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 14:13 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik woon niet in een tornado state dus valt wel mee. Hout is hier super goedkoop. Wel kut dat je je huis moet schilderen en wanneer je een flatscreen aan de muur wilt hangen je eerst de muurbalken moet zoeken met een apparaat.
Die was idd gewoon nog helemaal top bij zijn terugkeer.quote:
Met 26 goals tegen en 24,5 expected goals tegen valt het best mee. Is er een wedstrijd geweest waar we punten hebben laten liggen door Zoet? Hij heeft betere seizoenen gedraaid, zeker, maar het is zeker niet dramatisch volgens mij. Of ik lees de statistieken verkeerd.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 09:19 schreef Lemming22 het volgende:
Da's niet zo'n beste statistiek voor onze Jeroen Zoet...twitter:Tussendelinies twitterde op dinsdag 21-05-2019 om 09:11:36Welke keeper voorkwam meer doelpunten dan je op basis van de kwaliteit van de schoten zou mogen verwachten? @:info_gsn bracht de Expected Saves van de Eredivisiekeepers in kaart: https://t.co/FrWlHL4ZEf reageer retweet
Valt wel mee inderdaad (net na de winterstop had hij wel een mindere fase in mijn ogen). Maar ik vind Unnerstall beter.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik wil hier even op terugkomen:
[..]
Met 26 goals tegen en 24,5 expected goals tegen valt het best mee. Is er een wedstrijd geweest waar we punten hebben laten liggen door Zoet? Hij heeft betere seizoenen gedraaid, zeker, maar het is zeker niet dramatisch volgens mij. Of ik lees de statistieken verkeerd.
Vitesse-uitquote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik wil hier even op terugkomen:
[..]
Met 26 goals tegen en 24,5 expected goals tegen valt het best mee. Is er een wedstrijd geweest waar we punten hebben laten liggen door Zoet?
Oh ja. Die had ik ook gehad, al had Odegard uberhaupt niet vrij mogen inschieten bij die tweede goal.quote:
dat niveau wat hij toen had in de CL tegen oa Atletico heeft hij nooit meer aangetikt, 2016 was dat?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:03 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Valt wel mee inderdaad (net na de winterstop had hij wel een mindere fase in mijn ogen). Maar ik vind Unnerstall beter.
Utrecht uit moet hij die 1-0 gewoon hebben.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik wil hier even op terugkomen:
[..]
Met 26 goals tegen en 24,5 expected goals tegen valt het best mee. Is er een wedstrijd geweest waar we punten hebben laten liggen door Zoet? Hij heeft betere seizoenen gedraaid, zeker, maar het is zeker niet dramatisch volgens mij. Of ik lees de statistieken verkeerd.
Arjen L.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:28 schreef PSVCL het volgende:
Robben wil na zijn carrière iets met de jeugd gaan doen..
Welkom Robben
Sowieso, Emmen-, Utrecht-, H'veen-uit. P/w 2 schoten op doel 2 goals. Waren allemaal geen blunders, maar Zoet in normale doen had hier zeker punten gepakt.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:31 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Utrecht uit moet hij die 1-0 gewoon hebben.
Bij de scouting?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:28 schreef PSVCL het volgende:
Robben wil na zijn carrière iets met de jeugd gaan doen..
Welkom Robben
Maar goed, dat zie je wel vaker, dat voetballers in dat soort wedstrijden net even iets meer kunnen brengen. Hij had eigenlijk ook al lang weg moeten zijn naar een competitie waar dat soort druk er altijd op staat. Te lang in NL gebleven naar mijn mening.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 17:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat niveau wat hij toen had in de CL tegen oa Atletico heeft hij nooit meer aangetikt, 2016 was dat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |