SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
GENIETENquote:Op donderdag 16 mei 2019 10:18 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn heeft een huis gekocht in Amsterdam
Mark van Bommel ontkende het gister ook niet echt, hij gaf alleen maar aan "als er genoeg geboden wordt"Wie niet dom is moet slim zijn!![]()
quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:18 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn heeft een huis gekocht in Amsterdam
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:18 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn heeft een huis gekocht in Amsterdam![]()
![]()
Lekkerste zou zijn als je Bergwijn koopt voor een miljoen of 30 en jaar daarna direct weer verkoopt voor 60 miljoen nadat hij er 25 gemaakt heeft.![]()
Nog lekkerder zou zijn als je hem dan voor 100 miljoen verkoopt. Misschien wel 200.quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:25 schreef Vjenne12345 het volgende:
Lekkerste zou zijn als je Bergwijn koopt voor een miljoen of 30 en jaar daarna direct weer verkoopt voor 60 miljoen nadat hij er 25 gemaakt heeft.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Hoe weet je datquote:Op donderdag 16 mei 2019 10:18 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn heeft een huis gekocht in AmsterdamGroot fan van User Wotte![]()
Ik weet zeker dat er dan een doorverkoop-percentage in het contract zal staan.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
Ik kom op Shownieuws uit.quote:
https://www.shownieuws.nl(...)al-appartement-adam/
Maar die jongen is natuurlijk gewoon een geboren Amsterdammer, dus ik zou er niet meteen iets achterzoeken.Ajacied.![]()
Ook een clausule van 5 miljoen erin zetten bij het behalen van het kampioenschap. Wetende dat je dat makkelijk terug verdiend in de CL ten koste van PSV 🤣quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:29 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik weet zeker dat er dan een doorverkoop-percentage in het contract zal staan.No bitch to me![]()
De Ligt ook pas geleden, maar die blijft ook niet.quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:18 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn heeft een huis gekocht in Amsterdam![]()
Als je Bergwijn koopt en er nog resultaat mee boekt ook blijf je tot diep in het volgende seizoen bakken met geld overmaken naar PSV-nee-![]()
En een hattrick in Eindhovenquote:Op donderdag 16 mei 2019 10:25 schreef Vjenne12345 het volgende:
Lekkerste zou zijn als je Bergwijn koopt voor een miljoen of 30 en jaar daarna direct weer verkoopt voor 60 miljoen nadat hij er 25 gemaakt heeft.Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Bergwijn zou alleen al mooi zijn als bericht naar de rest van het team. Als je Bergwijn snel binnen hebt of een andere grotere naam is dat een signaal voor naderen om misschien toch te blijven..![]()
Als een topclub interesse toont, blijven ze echt niet omdat bergwijn komt.quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:44 schreef kurk_droog het volgende:
Bergwijn zou alleen al mooi zijn als bericht naar de rest van het team. Als je Bergwijn snel binnen hebt of een andere grotere naam is dat een signaal voor naderen om misschien toch te blijven..![]()
![]()
Shownieuwsquote:Op donderdag 16 mei 2019 10:32 schreef Liftdeur het volgende:
[..]
Ik kom op Shownieuws uit.
https://www.shownieuws.nl(...)al-appartement-adam/
Maar die jongen is natuurlijk gewoon een geboren Amsterdammer, dus ik zou er niet meteen iets achterzoeken.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:45 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Als een topclub interesse toont, blijven ze echt niet omdat bergwijn komt.Als er niemand komt is de kans kleiner dan wel. Tadic en Blind waren vorig jaar ook een goed signaal.
![]()
Ziyech zelfs 2. Op 1 dag.quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:35 schreef Adames het volgende:
[..]
De Ligt ook pas geleden, maar die blijft ook niet.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
het hoeft hem niet te zijn maar een speler met diepgang kan je echt wel gebruikenquote:Op donderdag 16 mei 2019 11:09 schreef Ramboetan het volgende:
Hoezo zouden we 30+ miljoen schenken aan psv voor een speler die we niet nodig hebben?![]()
https://www.vice.com/nl/article/pajabb/een-ode-aan-bruno-varela
''Varela was net een supporter die een prijsvraag heeft gewonnen en daardoor het hele seizoen met de spelers mag rondhangen.''
Ajacied.![]()
2e en 3e keepers zijn altijd het meest uitbundig bij prijsuitreikingen om één of andere redenquote:Op donderdag 16 mei 2019 11:14 schreef Liftdeur het volgende:
https://www.vice.com/nl/article/pajabb/een-ode-aan-bruno-varela
''Varela was net een supporter die een prijsvraag heeft gewonnen en daardoor het hele seizoen met de spelers mag rondhangen.''
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Die hebben dan vaak ook de minste tegengoals, dat staat allemaal wel goed op je cvquote:Op donderdag 16 mei 2019 11:20 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
2e en 3e keepers zijn altijd het meest uitbundig bij prijsuitreikingen om één of andere reden-nee-![]()
En ze hebben nog genoeg energie over.quote:Op donderdag 16 mei 2019 11:25 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Die hebben dan vaak ook de meeste clean sheets, dat staat allemaal wel goed op je cvOp woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Doe dit maar niet weer.quote:Op donderdag 16 mei 2019 11:42 schreef _Hestia_ het volgende:
Het is al erg gezellig in de trein naar A'dam hahaha 🤣🤣🤣❌❌❌.![]()
De Ligt denk ik nog speler van het jaar (gouden schoen) geworden uiteindelijk. Stond een half punt achter op Luuk de Jong, maar die scoorde gisteren een 6 en De Ligt een 7.![]()
Achteraf DE sleutelwedstrijd en de ommekeer, na:quote:Op donderdag 16 mei 2019 11:12 schreef Heeinz het volgende:
[ afbeelding ]
Deze goal, tering wat was die belangrijk
- De overwinningsreeks in de openingswedstrijden van psv
- De dramatische start na de winterstop
- De opmaat naar het in een storten en dwarrelen van psv.
- De bevestiging dat psv dacht er al te zijn, maar eigenlijk alleen op die plek stond doordat ze continu in de laatste minuten toch punt(en) pakte
- Wachten op meer puntverlies. Wat gebeurde.
Uiteindelijk verloor psv natuurlijk het kampioenschap in Arnhem. Maar Ajax won het in Amsterdam. op 31 maart.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Hoe kan luuk nu speler van het jaar worden?quote:Op donderdag 16 mei 2019 11:55 schreef Dale__Cooper het volgende:
De Ligt denk ik nog speler van het jaar (gouden schoen) geworden uiteindelijk. Stond een half punt achter op Luuk de Jong, maar die scoorde gisteren een 6 en De Ligt een 7.
Dude. De Ligt, Frenkie, Neres, Tadic, Ziyech, Nico, Van de Beek...'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Luuk de Jong is natuurlijk wel ontzettend belangrijk voor PSV geweest. Ik zou er ook niet rouwig om zijn als die gaat vertrekken daar.quote:Op donderdag 16 mei 2019 11:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoe kan luuk nu speler van het jaar worden?
Dude. De Ligt, Frenkie, Neres, Tadic, Ziyech, Nico, Van de Beek...![]()
Lozano en Luuk. Daar draaide psv wel op ja.quote:Op donderdag 16 mei 2019 12:01 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Luuk de Jong is natuurlijk wel ontzettend belangrijk voor PSV geweest. Ik zou er ook niet rouwig om zijn als die gaat vertrekken daar.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
is de enige constante geblekenquote:Op donderdag 16 mei 2019 12:01 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Luuk de Jong is natuurlijk wel ontzettend belangrijk voor PSV geweest. Ik zou er ook niet rouwig om zijn als die gaat vertrekken daar.![]()
Man, je zult toch maar afhankelijk zijn van Luuk de Jong. Dan degradeer ik nog lieverVoor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb zó om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=351888quote:Overmars houdt nu al rekening met vertrek van vier sleutelspelers in 2020
Donderdag, 16 mei 2019 om 07:12
Marc Overmars kijkt nóg verder dan het seizoen 2019/20. De directeur voetbalzaken van Ajax bereidt zich voor op een drukke transferzomer, maar zegt in De Telegraaf dat het seizoen 2020/21 nog belangrijker wordt dan de komende jaargang. Hij houdt al rekening met het vertrek van vier dragende krachten in de zomer van 2020.
Overmars stipt aan dat André Onana en Nicolás Tagliafico hebben besloten om nog een jaar bij Ajax te blijven, terwijl Dusan Tadic en Daley Blind na volgend seizoen twee jaar bij Ajax hebben gespeeld. "Misschien dat ze nog één keer graag weg willen. Dus halen we misschien nu al spelers, die er in 2020 moeten staan", zegt Overmars. Volgens de directeur heeft centrumverdediger Lisandro Magallán, in januari voor acht tot negen miljoen euro overgenomen van Boca Juniors, sinds zijn komst meer geleerd dan in de vier jaar daarvoor.
"Hij heeft geleerd hoe er bij Ajax over voetbal wordt gedacht. Wij schrijven hem daarom nog niet af. We weten hoe lang het heeft geduurd voordat David Neres er klaar voor was", aldus de beleidsbepaler, die ook Kasper Dolberg niet wil afschrijven na een minder jaar. Wel benadrukt hij dat de aanvaller niet alleen meer op zijn talent kan teren. "Hij moet knokken; afjagen op een huppelpas of met volle overtuiging? Dit is een volgende fase in zijn carrière."
"Bij een eendagsvlieg spat het na zes of zeven duels uit elkaar, maar hij had een topjaar toen we de Europa League-finale haalden. Het kán niet weg zijn en wij moeten hem weer op de rails krijgen", beseft Overmars. Dolberg heeft bij Ajax een contract tot de zomer van 2022. Hij leek dit seizoen de eerste spits te worden, maar werd later voorbijgestreefd door Klaas-Jan Huntelaar en trainer Erik ten Hag koos ook steeds vaker voor Dusan Tadic in de punt van de aanval.Oh.![]()
Dank grote vriendquote:Op donderdag 16 mei 2019 09:06 schreef onlogisch het volgende:
Ik wil mijn fok vrienden van Ajax feliciteren met de titel.
@:Tarado
@:GGMM
@:maxi-mus
@:El-Stinho
@:Frozen-Assassin
@:JR-Style-93
@:Saind
@:Smoofie
@:RensAjaciedAFCA!![]()
Bedankt maatquote:Op donderdag 16 mei 2019 09:06 schreef onlogisch het volgende:
Ik wil mijn fok vrienden van Ajax feliciteren met de titel.
@:Tarado
@:GGMM
@:maxi-mus
@:El-Stinho
@:Frozen-Assassin
@:JR-Style-93
@:Saind
@:Smoofie
@:RensAjacied
Oh.![]()
Bedanktquote:Op donderdag 16 mei 2019 09:06 schreef onlogisch het volgende:
Ik wil mijn fok vrienden van Ajax feliciteren met de titel.
@:Tarado
@:GGMM
@:maxi-mus
@:El-Stinho
@:Frozen-Assassin
@:JR-Style-93
@:Saind
@:Smoofie
@:RensAjacied![]()
Ajax heeft volgens Andy van der Meijde interesse in Berghuis. Ook zijn er geruchten over Propper.
https://www.ajaxshowtime.(...)se-heeft-in-berghuis![]()
Als Berghuis komt ben ik er gelijk klaar mee. Dan is 2019 een mooie afsluiter.quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:05 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Ajax heeft volgens Andy van der Meijde interesse in Berghuis. Ook zijn er geruchten over Propper.
https://www.ajaxshowtime.(...)se-heeft-in-berghuis![]()
Heeft iemand hele artikel voor me?quote:Op donderdag 16 mei 2019 08:33 schreef Tarado het volgende:
ik weet niet of dit al voorbij is gekomen maar vond het wel een leuk artikeltwitter:PieterZwartNL twitterde op donderdag 16-05-2019 om 07:15:06Openhartig interview van Erik ten Hag met @:FreekJansenVI over het ontstaan van dit Ajax. Onder meer over het voordelen van het spelen met een dubbele 6, de ideale rol voor Frenkie de Jong en breken met het klassieke 4-3-3-systeem https://t.co/psuRIyojXP reageer retweet
![]()
![]()
Waarom zou Andy dat nou weer weten.quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:05 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Ajax heeft volgens Andy van der Meijde interesse in Berghuis. Ook zijn er geruchten over Propper.
https://www.ajaxshowtime.(...)se-heeft-in-berghuisOh.![]()
quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:22 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Heeft iemand hele artikel voor me?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:24 schreef maxi-mus het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:22 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Heeft iemand hele artikel voor me?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:28 schreef Tarado het volgende:
[..]te laat zie ik maar je kan gewoon gratis lid worden en dan krijg je een paar artikelen per maand te lezen geloof ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oh nice, ook maar even gedaan.quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik heb de VI Kampioensspecial al besteld.Ajacied.![]()
Voelt toch een beetje alsof de boel weer in balans is na al die gekkigheid van de afgelopen jaren. Ranglijst ziet er weer normaal uit. overwinteren in de CL. Ja. Zo hoort het te zijn.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
@GGMM; hoor je het ook van een anderquote:‘Die is natuurlijk en moeten ze zelf in vullen. Kasper moet afdwingen dat hij wekelijks eerste keuze is, Klaas moet scherp blijven en toeslaan waar nodig is, maar let op, er komt een derde spits aan: Lassina Traoré. Hij is pas een half jaar bij Ajax, maar maakt indruk in Jong Ajax en is bij ons geregeld op de trainingen.Keiharde sneerquote:Maar dan nóg heb je een heel kleine groep die zich halsstarrig vastklampt aan het negatieve. Ook in de media bleef dat uit een enkele hoek komen. Blijkbaar werkt dat zo, met de bekende lijntjes. Ach, weet je, al die lijntjes vanuit die hoek, ik heb ze allemaal door. Het is zo doorzichtig en vooral lachwekkend. Dat gevoel hebben volgens mij heel veel mensen gekregen in dit seizoen en dat las en hoorde je ook steeds vaker terug bij andere mediaPrima uitspraak van Ten Hag.quote:Historisch gezien was dit een van de betere seizoenen. Na de zomer beginnen we weer met lege handen. Dat moet iedereen beseffen.'![]()
Zou er niet teveel aan wennen.quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:33 schreef manny het volgende:
Voelt toch een beetje alsof de boel weer in balans is na al die gekkigheid van de afgelopen jaren. Ranglijst ziet er weer normaal uit. overwinteren in de CL. Ja. Zo hoort het te zijn.![]()
Wöber was er blijkbaar ook aanwezig (op 0:26)twitter:PantelicPodcast twitterde op donderdag 16-05-2019 om 12:51:03🎤| Erik ten Hag a.k.a. Young Ciske!❌❌❌ https://t.co/9B2bXxfhrf reageer retweet
Oh.![]()
Zonder de power uit Utrecht: Ten Hag en Labyad was dit nooit gelukt
FC Utrecht
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025![]()
Wat een belangrijke doelpunten heeft die Labyad gemaakt hè, poeh.quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:40 schreef Paul het volgende:
Zonder de power uit Utrecht: Ten Hag en Labyad was dit nooit gelukt
FC UtrechtAFCA!![]()
Labyadquote:Op donderdag 16 mei 2019 13:40 schreef Paul het volgende:
Zonder de power uit Utrecht: Ten Hag en Labyad was dit nooit gelukt
FC Utrecht
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
power uit Utrecht was deze manquote:Op donderdag 16 mei 2019 13:40 schreef Paul het volgende:
Zonder de power uit Utrecht: Ten Hag en Labyad was dit nooit gelukt
FC Utrecht
helaas alleen als speler![]()
Was er aanwezig?quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wöber was er blijkbaar ook aanwezig (op 0:26)twitter:PantelicPodcast twitterde op donderdag 16-05-2019 om 12:51:03🎤| Erik ten Hag a.k.a. Young Ciske!❌❌❌ https://t.co/9B2bXxfhrf reageer retweet
![]()
![]()
Wober > Magallan.quote:Op donderdag 16 mei 2019 13:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
leuk dat ze hem ook hebben uitgenodigd![]()
vooralsnog wel ja, is ook een linkspoot, soms begrijp je niet waarom ze de ene speler snel laten gaan en de andere niet.quote:
Ik heb Magallan nog niet helemaal afgeschreven hoor, kijken of hij de kerst haalt![]()
zag bij mij in de buurt veel Ajax shirts op weg erheenquote:Op donderdag 16 mei 2019 14:31 schreef RensAjacied het volgende:
Huldiging is nu live te volgen op AT5 en Fox sports 1. Raakt al aardig vol.![]()
Dit zijn dezelfde beelden als Fox sports maar dan met vertraging.quote:
At5 zendt andere beelden uit van het Museumplein.AFCA!![]()
Toch knap ondanks dit tijdstip.quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
zag bij mij in de buurt veel Ajax shirts op weg erheenAFCA!![]()
Bergwijn komt zo het podium op.quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:33 schreef PicoMMP het volgende:
Waar blijven de aankopen? Het seizoen is voorbij. Duurt lang.Oh.![]()
Maar op Fox Sports heb je vanaf 15.00u de voorbeschouwing met Maduro.quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:34 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Dit zijn dezelfde beelden als Fox sports maar dan met vertraging.
At5 zendt andere beelden uit van het Museumplein.![]()
Mijn AT5 heeft altijd storing en/of kutbeeld. Andere regionale tv-zenders ook.quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:36 schreef Itisbangin het volgende:
Die interviews op AT5 zijn altijd goud. Zelfde met koningsnacht en -dag. Puur cult.![]()
Ook heel veel studenten die kunnen gaan en staan waar en wanneer ze willen.quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik denk ook niet dat die tactiek gewerkt heeft, veel mensen nemen er blijkbaar vrij voorAFCA!![]()
kpn?quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:37 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Mijn AT5 heeft altijd storing en/of kutbeeld. Andere regionale tv-zenders ook.![]()
Maar ik neem nu Fox Sports op voor mijn vriendin, die heeft examens op de middelbare school en is pas om 17.00 klaar.![]()
Pedoquote:Op donderdag 16 mei 2019 14:40 schreef PicoMMP het volgende:
Maar ik neem nu Fox Sports op voor mijn vriendin, die heeft examens op de middelbare school en is pas om 17.00 klaar.AFCA!![]()
Wow ben jij al zo oud joh.quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:42 schreef PicoMMP het volgende:
Ik besef net dat ik #34 word over twee maandjes. Symbolisch getal dit jaarOh.![]()
Wel heerlijke Amsterdamse klassiekers hoor door de speakers. Beter dan toen fucking Lil Kleine stond op te treden paar jaar terug.AFCA!![]()
En super toevallig: volgend jaar word je 35 en kan Ajax titel nummer 35 halen.quote:Op donderdag 16 mei 2019 14:42 schreef PicoMMP het volgende:
Ik besef net dat ik #34 word over twee maandjes. Symbolisch getal dit jaar![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: