Femke is amusedquote:Op donderdag 2 mei 2019 17:23 schreef Ringo het volgende:
Goed zo! Oprotten met die stinkbakken voor provinciaaltjes! Iedereen een Tesla, bakfietsch of benenwagen.
slavernij weer invoerenquote:Op donderdag 2 mei 2019 17:23 schreef Ringo het volgende:
Goed zo! Oprotten met die stinkbakken voor provinciaaltjes! Iedereen een Tesla, bakfietsch of benenwagen.
electriciteit wordt niet echt schoon opgewekt ofzo. Ook electrische auto's (accu's bv) zijn vervuilend. Dus voorlopig is het lood om oud ijzer. Het is eerder een manier om de industrie te laten draaien. Denk ik danquote:Op donderdag 2 mei 2019 17:27 schreef -Chakotay- het volgende:
ik vind het als het om gezondheid gaat natuurlijk het beste argument
al die dampen is simpelweg kankerverwekkend
maar het klimaat is natuurlijk de grootste bullshit
in 2030 is de wereldbevolking weer met 10 procent gestegen, dus zijn de maatregelen al weer verouderd
Wie gaat er in godsnaam nog met de auto naar Amsterdam?quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:30 schreef -Chakotay- het volgende:
maar even dit.. je koopt in 2024 een benzineauto nieuw.. mag je dus 6 jaar later niet meer in Amsterdam rijden?
nee.. maar de uitstoot is gecentraliceerd..quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:31 schreef LorneMalvo het volgende:
[..]
electriciteit wordt niet echt schoon opgewekt ofzo. Ook electrische auto's (accu's bv) zijn vervuilend. Dus voorlopig is het lood om oud ijzer. Het is eerder een manier om de industrie te laten draaien. Denk ik dan
GL is toch ook de grootste in Amsterdam? Toch logisch dat je dan ook GL beleid krijgt? Dat is toch wat de kiezer wilde?quote:
wie gaat er uberhaupt nog naar Amsterdamquote:Op donderdag 2 mei 2019 17:31 schreef Ringo het volgende:
[..]
Wie gaat er in godsnaam nog met de auto naar Amsterdam?
Klopt. Ik vraag me af of een auto met range extender dan wel zou mogen, die hebben een klein benzineblokje maar rijden in de stad gewoon elektrisch. Zal wel niet gok ik, aangezien er zo te lezen ook hier weer begonnen wordt met selecteren op leeftijd (ban de Fortwo CDI, wees welkom Q7 V12 TDI) heeft het met absolute uitstoot en eerlijkheid niet zoveel te maken.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:30 schreef -Chakotay- het volgende:
maar even dit.. je koopt in 2024 een benzineauto nieuw.. mag je dus 6 jaar later niet meer in Amsterdam rijden?
Je kan vast dan nog wel een benzineauto kopen. Maar merken als Volkswagen zullen dan al voor het grootste deel alleen elektrische auto's produceren. Zeker in 2030.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:30 schreef -Chakotay- het volgende:
maar even dit.. je koopt in 2024 een benzineauto nieuw.. mag je dus 6 jaar later niet meer in Amsterdam rijden?
Nee joh, doe niet zo gekquote:Op donderdag 2 mei 2019 17:41 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je kan vast dan nog wel een benzineauto kopen. Maar merken als Volkswagen zullen dan al voor het grootste deel alleen elektrische auto's produceren. Zeker in 2030.
Het is juist vooral China die hier enorm veel druk op uitoefend. Die wil namelijk ook benzine auto's verbieden (de verkoop) ergens rond 2035 geloof ik.quote:
Dat gaat dan ook niet gebeuren.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:43 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Hoe dan ook, als de grootste afzetmarkt ter wereld geen benzine auto's meer accepteerd is het snel gedaan.
Welk deel? Dat China de verkoop aan banden gaat leggen is niet zo gek. Zijn ze nu al mee bezig. (alle bussen en politie auto's moeten elektrisch rijden).quote:
Alles van je post. Sowieso zullen de autoverkopen in landen als de VS alleen maar stijgen.quote:
Wanneer denk jij dan dat de elektrische auto de benzine versie voorbij streeft? Want als ik kijk naar alle ontwikkelingen denk ik niet dat dit pas 2050 gaat zijn ofzo. Dus sommige gebieden (Amsterdam, maar ook andere plekken) zullen rond 2030 dus dit gaan invoeren, wat het alleen maar gaat versnellen.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:48 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Alles van je post. Sowieso zullen de autoverkopen in landen als de VS alleen maar stijgen.
Het invoeren gaat dus sowieso niet gebeuren, dat snap je zelf ook wel.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:49 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Wanneer denk jij dan dat de elektrische auto de benzine versie voorbij streeft? Want als ik kijk naar alle ontwikkelingen denk ik niet dat dit pas 2050 gaat zijn ofzo. Dus sommige gebieden (Amsterdam, maar ook andere plekken) zullen rond 2030 dus dit gaan invoeren, wat het alleen maar gaat versnellen.
Nee, met het betalen van wegenbelasting koop je geen recht om alle wegen te mogen gebruiken. Je mag bijv. ook niet op fietspaden en busbanen rijden.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:47 schreef Elfletterig het volgende:
Betaal ik als automobilist wegenbelasting om overal de wegen te mogen gebruiken, behalve in Amsterdam?
https://en.wikipedia.org/wiki/Phase-out_of_fossil_fuel_vehiclesquote:Op donderdag 2 mei 2019 17:50 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het invoeren gaat dus sowieso niet gebeuren, dat snap je zelf ook wel.
En ik zie het nooit gebeuren. En dat is maar goed ook.
Hoezo, met 350Kw snellader en 100Kwh capaciteit wil ik er ook wel een. Maar voorlopig sla een ronde over, over een jaar of 4 zal ik weer eens kijken.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:58 schreef Ringo het volgende:
Die elektrische auto is toch niet meer dan een onhandige tussenoplossing? Volgens mij is er nog helemaal geen serieus alternatief voor de benzinemotor gevonden.
een kerncentrale heeft geen uitstoot dus dat kun je prima doen.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:32 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
nee.. maar de uitstoot is gecentraliceerd..
ik ga niet uit eten met mijn vriendin naast een kerncentrale
accu's schijnt enorme hoax te zijn
Als de laatste benzine auto verkocht wordt in 2035 rijden er nog zeker tot 2055 nog aanzienlijke hoeveelheden benzineauto's.quote:Op donderdag 2 mei 2019 17:43 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Het is juist vooral China die hier enorm veel druk op uitoefend. Die wil namelijk ook benzine auto's verbieden (de verkoop) ergens rond 2035 geloof ik.
En volkswagen is in Chinese handen dacht ik
Hoe dan ook, als de grootste afzetmarkt ter wereld geen benzine auto's meer accepteerd is het snel gedaan.
Je hebt het nieuwsbericht goed gelezen, bravoquote:Op donderdag 2 mei 2019 17:30 schreef -Chakotay- het volgende:
maar even dit.. je koopt in 2024 een benzineauto nieuw.. mag je dus 6 jaar later niet meer in Amsterdam rijden?
ik zou er zelfs nog in 2055 1 2dehands kopen.....quote:Op donderdag 2 mei 2019 18:04 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Als de laatste benzine auto verkocht wordt in 2035 rijden er nog zeker tot 2055 nog aanzienlijke hoeveelheden benzineauto's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |