Ik vind het songfestival leuk, maar tegelijkertijd vind ik de helft van de deelnemers zwaar kut en de jury's en televotes vaak volkomen belachelijk. Dat hoort een beetje bij de experience.quote:Op donderdag 2 mei 2019 22:34 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik weet nu al dat we ons enorm gaan ergeren aan de jury-resultaten. Jamala kreeg bijvoorbeeld van 17 vakjury's geen enkel punt. Er zullen ook vast genoeg jury's zijn die Duncan niets vinden.
Sweden, Switzerland, The Netherlands, toevallig op alfabetische volgorde?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:06 schreef TheVulture het volgende:
In positief nieuws: Op de officiële Instagram-pagina van de EBU (Eurovision) zijn ondertussen alle foto's van deelnemers geupload de afgelopen weken met een stukje tekst om de kandidaat voor te stellen. Duncan is daar gisteren pas gepresenteerd samen met Luca Hanni en John Lundvik en heeft ruim de meeste likes (+/-15.000 Duncan, +/- 10000 Luca en +/- 8000 John). Het lijkt wel alsof de EBU bewust deze 3 als laatste heeft gepresenteerd.
Van de overige kandidaten die in de afgelopen dagen zijn gepost komen alleen Miki (+/-13000) en Sergej (+/-15000) in de buurt. Mahmood is al veel eerder gepresenteerd en staat nu op 18000 likes.
Denk dat we kunnen concluderen dat Duncan best populair is
quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:25 schreef Toposcoupe het volgende:
[..]
Sweden, Switzerland, The Netherlands, toevallig op alfabetische volgorde?
komt door de russische trollen bij de bookmakersquote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:30 schreef Pluto1975 het volgende:
We hebben wel een procentje ingeleverd bij de bookies zie ik
Nee bij de Russenquote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:30 schreef Pluto1975 het volgende:
We hebben wel een procentje ingeleverd bij de bookies zie ik
Maar een procentje want de rest van het geld moet naar simkaarten en steekpenningenquote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:39 schreef Giggio het volgende:
[..]
komt door de russische trollen bij de bookmakers
we do not worry
we #TeamAllesKomtGoedDuncan
Rusland stijgt ook nog steeds bij de bookies (nu 15%, was lang 12%). Ik begrijp niet goed hoe dat komt. Ik zie weinig positief Sergey nieuws (of wil het niet zienquote:
De neerwaartse spiraal, het is ingezet.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:30 schreef Pluto1975 het volgende:
We hebben wel een procentje ingeleverd bij de bookies zie ik
Dat laatste denk ik ook ja. Ik verwacht sowieso dat de kaarten nog wel aardig geschud gaan worden....ik vermoed dat bijvoorbeeld Azerbeidzjan en Malta nog wel aardig gaan klimmen. Ten koste van Zwitserland en Zweden denk ik (en hoop ik)quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:45 schreef Mlita het volgende:
[..]
Rusland stijgt ook nog steeds bij de bookies (nu 15%, was lang 12%). Ik begrijp niet goed hoe dat komt. Ik zie weinig positief Sergey nieuws (of wil het niet zien![]()
Italië gaat Zwitserland denk ik nog voorbij voor de rehearsals..
En zo is het.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:49 schreef Mlita het volgende:
Ik ben nog steeds de filmpjes aan het kijken van zijn concert.. hij is zo blij en aan het genieten. Zijn droom komt uit.
Dare to dream geldt echt wel voor Duncan.
Dit neemt niemand hem af
Over twee weken gaat dat met 20% per optreden, omhoog danwel omlaag. Niet zo op die bookies letten joh, het zegt eigenlijk geen reet.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:30 schreef Pluto1975 het volgende:
We hebben wel een procentje ingeleverd bij de bookies zie ik
Misschien info van de mensen die de staging van Rusland hebben gezien. Want sinds de stand-in rehearsals stijgen ze.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:45 schreef Mlita het volgende:
[..]
Rusland stijgt ook nog steeds bij de bookies (nu 15%, was lang 12%). Ik begrijp niet goed hoe dat komt. Ik zie weinig positief Sergey nieuws (of wil het niet zien![]()
Italië gaat Zwitserland denk ik nog voorbij voor de rehearsals..
Daarom is het zo leuk en spannend dat de repetities gaan beginnen morgen, ik ben benieuwd wat Cyprus, Portugal, België, Australië gaan doen.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:49 schreef Pluto1975 het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik ook ja. Ik verwacht sowieso dat de kaarten nog wel aardig geschud gaan worden....ik vermoed dat bijvoorbeeld Azerbeidzjan en Malta nog wel aardig gaan klimmen. Ten koste van Zwitserland en Zweden denk ik (en hoop ik)
zo is het maar netquote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:53 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Over twee weken gaat dat met 20% per optreden, omhoog danwel omlaag. Niet zo op die bookies letten joh, het zegt eigenlijk geen reet.
Ik denk dat de Russen fanatiek aan het gokken zijn.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:54 schreef Em31 het volgende:
[..]
Misschien info van de mensen die de staging van Rusland hebben gezien. Want sinds de stand-in rehearsals stijgen ze.
Dat ook, maar hij heeft onlangs ook een tv-optreden gegeven wat op zich goed was gezongen. Terwijl Duncan in het Zonnehuis niet geweldig bij stem was. Ik merk wel dat die optredens enige invloed hebben steeds (dat lijkt tenminste zo).quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:54 schreef Em31 het volgende:
[..]
Misschien info van de mensen die de staging van Rusland hebben gezien. Want sinds de stand-in rehearsals stijgen ze.
dat optreden met die dansende acrobatieke gedoe ervoor?quote:Op vrijdag 3 mei 2019 10:59 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat ook, maar hij heeft onlangs ook een tv-optreden gegeven wat op zich goed was gezongen. Terwijl Duncan in het Zonnehuis niet geweldig bij stem was. Ik merk wel dat die optredens enige invloed hebben steeds (dat lijkt tenminste zo).
Ik hoop toch op iets gesoigneerder dan de oversized jacks/t-shirts inderdaad.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 12:02 schreef drxanax het volgende:
Ben benieuwd wat hij aan gaat doen. Tot nu toe bij optredens en persmomenten vaak in jeans met ruis en loshangend shirt of spijkerjack.
Hij zal niet in een douwe bob pak gaan denk ik zo. Kiest hij voor donkere kleuren in dezelfde trant als afgelopen maanden?
Welkomquote:Op vrijdag 3 mei 2019 12:09 schreef molloot200 het volgende:
Afgelopen jaren met enige interesse het Songfestival gevolgd maar dit jaar toch iets meer geïnteresseerd door Duncan. Goed nummer! Ik las hier al een tijdje mee, maar ik kwam er zojuist achter dat ik een account nog had van het WIDM forum van een paar jaar terug. Ik ben van plan dit jaar de repetities wat fanatieker te gaan volgen (om school heen). Vandaar ben ik hier :-)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |