Doet wel pijn, ja... maar dit van jou doet wel een hoop weer goedquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:43 schreef Der_Mann het volgende:
een leuk iemand moddervet noemen kreeg je toch een note voor, walgelijke TT
ik alleen met mijn rechterhandquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ja, ik hoor nooit wie er nou met wie gaat.
bepaal ik zelf welquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:49 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
haal 1 l weg en het klopt nog steeds
haha ja je lijkt wel een slang haha hihi hahaahohoah haahquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:49 schreef Crack_ het volgende:
Hoeren ik ben aan het vervellen, zo mn best gedaan het tegen te houden
Als ze een beetje fanatiek zijn helpen ze graag hoor. Dat soort speciaalzaken komen voort uit passie.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:46 schreef Crack_ het volgende:
[..]
meh, gebruik dan wel hun tijd maar ze krijgen er niks voorvoelt vervelend
zal er wel eten kopen later maarja
[..]
trueeen konijn van paar cm heeft een kooi van 1m nodig en een slang van 1,5m ook
![]()
maar lees op sommige website dat ze een kooi te groot kunnen vinden (hoe werkt dat dan in het wild?) en straks gaat ie zichzelf op eten![]()
nee ik wil geen vernieuwing, ben nu op mn hoogtepuntquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ben je niet blij met een nieuwe jij?
Leuk zo’n KLB SC bromancequote:Op dinsdag 30 april 2019 14:50 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Doet wel pijn, ja... maar dit van jou doet wel een hoop weer goed
Ze hebben toch liever dat ze een dier verkopen aan iemand die er goed naar informeert dan aan iemand die een impulsaankoop doet lijkt mequote:Op dinsdag 30 april 2019 14:46 schreef Crack_ het volgende:
meh, gebruik dan wel hun tijd maar ze krijgen er niks voor voelt vervelend
zal er wel eten kopen later maarja
laat me je wurgenquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:50 schreef HPLC het volgende:
[..]
haha ja je lijkt wel een slang haha hihi hahaahohoah haah
Hmm, mijn slang ontsnapte iedere keer.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:46 schreef Crack_ het volgende:
[..]
trueeen konijn van paar cm heeft een kooi van 1m nodig en een slang van 1,5m ook
![]()
maar lees op sommige website dat ze een kooi te groot kunnen vinden (hoe werkt dat dan in het wild?) en straks gaat ie zichzelf op eten![]()
Omdat wilde dieren in gevangenschap zich anders gaan gedragen, zo werkt dat met mishandelingquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:46 schreef Crack_ het volgende:
[..]
meh, gebruik dan wel hun tijd maar ze krijgen er niks voorvoelt vervelend
zal er wel eten kopen later maarja
[..]
trueeen konijn van paar cm heeft een kooi van 1m nodig en een slang van 1,5m ook
![]()
maar lees op sommige website dat ze een kooi te groot kunnen vinden (hoe werkt dat dan in het wild?) en straks gaat ie zichzelf op eten![]()
hm ja true.. en merk het anders wel snel genoeg denk ikquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:50 schreef Myrr het volgende:
[..]
Als ze een beetje fanatiek zijn helpen ze graag hoor. Dat soort speciaalzaken komen voort uit passie.
Dank je!quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Leuk zo’n KLB SC bromance![]()
Veel geluk samen!
Op je hoogtepunt moet je stoppenquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef Crack_ het volgende:
[..]
nee ik wil geen vernieuwing, ben nu op mn hoogtepunt
Niet als ze daarvoor gefokt worden.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Omdat wilde dieren in gevangenschap zich anders gaan gedragen, zo werkt dat met mishandeling
okokquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ze hebben toch liever dat ze een dier verkopen aan iemand die er goed naar informeert dan aan iemand die een impulsaankoop doet lijkt me
Korenslang, dat is makkelijkste. En terrarium van een meter is geen probleem, konijnenkooi was dat dus ook. Maar wil gewoon weten of ik eerst met kleine moet beginnenquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Hmm, mijn slang ontsnapte iedere keer.
Kan best zijn hoor, dat er angsten zijn met zulke ruimtes. Wat voor slang had je op het oog? Een kleinere slang is dan misschien wat eenvoudiger.
Liever goed voorbereid, kijken hoe en wat, plan opstellen, alles regelen (het onderkomen helemaal gereed maken) en dan pas overgaan tot aankoop dan "Hoi ik wil een slang doe maar dit hok en deze lamp en deze slang ik google de rest wel kthnxbye"quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef Crack_ het volgende:
[..]
hm ja true.. en merk het anders wel snel genoeg denk ik
oh vandaar dat ze langer leven in gevangenschapquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:51 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Omdat wilde dieren in gevangenschap zich anders gaan gedragen, zo werkt dat met mishandeling
na 20min gestopt met DB Broly film, dat was het welquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:53 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
vertel eens wat over je recente japanse tekenfilmavonturen
snap sowieso niet hoe mensen het zo kunnen doenquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:54 schreef Myrr het volgende:
[..]
Liever goed voorbereid, kijken hoe en wat, plan opstellen, alles regelen (het onderkomen) en dan pas overgaan tot aankoop dan "Hoi ik wil een slang doe maar dit hok en deze lamp en deze slang ik google de rest wel kthnxbye"
oei bij mij loopt het ook niet zo soepel, paar afleveringen Saiki op netflix en dat was het welquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:54 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
na 20min gestopt met DB Broly film, dat was het welik wil wel weer verder met Attack on Titan en had wat gekeken van FullMetal Alchemist (die latere serie) en moet ik ook nog mee verder maar ben beetje verslaafd aan Ark op PS4 de laatste tijd
had hem met sale gekocht 2 weken geleden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |