Gevolgd door meer hagel en regenquote:
Dat komt helemaal goed joh!quote:Op zaterdag 4 mei 2019 10:51 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Fijn fiep!
Ik heb net met Mn kindjes een Chromecast gehaald. Nu installeren. Wens me succes.
Gelukt idd! Doet dat dan iets met de batterij van Mn telefoon? Die is al zo snel leegquote:
Klopt. Je telefoon of tablet of wat je ook gebruikt stuurt de locatie van de bestanden door en de Chromecast pakt het vanaf daar op.quote:Op zaterdag 4 mei 2019 13:46 schreef Reintji het volgende:
Dacht dat een chromecast zelf content download om te streamen, je telefoon fungeert meer als afstandbediening.
Gelijk stremio installeren op je telefoon (behalve iPhone)quote:Op zaterdag 4 mei 2019 10:51 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Fijn fiep!
Ik heb net met Mn kindjes een Chromecast gehaald. Nu installeren. Wens me succes.
Je wast eens in de paar maanden je handdoeken? Uiteindelijk nog wel wat van je lijstje af kunnen werken?quote:Op zaterdag 4 mei 2019 09:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dan ben ik over drie maanden nog niet klaar. Het idee was juist één dag van pure ellende en dan voor een paar maanden klaar. Ik ga ook nog wel beginnen, nog even wat rondstruinen op internet en mijn banaantje eten. Dan ga ik ervoor.
Was is een van de weinige wekelijkse taakjes. Je kunt onderbroeken maar twee keer dragen bijvoorbeeld. Maar uiteindelijk nog wel een nuttige dag.quote:Op zaterdag 4 mei 2019 22:01 schreef koei het volgende:
[..]
Je wast eens in de paar maanden je handdoeken? Uiteindelijk nog wel wat van je lijstje af kunnen werken?
Nee, ik zit er zelf mee in mijn hoofd :’).quote:Op zaterdag 4 mei 2019 22:01 schreef koei het volgende:
[..]
Je wast eens in de paar maanden je handdoeken? Uiteindelijk nog wel wat van je lijstje af kunnen werken?
Ik ben voorlopig op dinsdags vrij (en ook kindvrij) dus ik heb ook een flinke lijst met achterstallig schoonmaakwerk/onderhoud klaar liggen. Afgelopen dinsdag was de eerste keer, en ik heb welgeteld een half item van mijn lijstje kunnen strepen
Maar wel na het afdroppen van de kinderen weer terug mijn bed in gekropen en dat twee uurtjes ongestoord slapen was ook wel heel wat waard...
Ik heb mediaspelers bij elke tv, maar sinds we een smart tv hebben verzamelen die stof. Met Netflix app, NPO app, Youtube en aansluiting op de NAS hoef je het huis nooit meer uit
Kuuks, wat vinden die van jou van de Fabeltjeskrant? Of is de topictitel daar niet op gebaseerd? Die van mij roept nu ook regelmatig "hatsekidee!"
de bloemenzaken zijn morgenochtend/middag veelal ook gewoon geopendquote:Op zaterdag 11 mei 2019 10:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
Iedereen al klaar voor moederdag morgen? Vandaag kun je nog een fatsoenlijke bos bloemen fixen zodat je morgen niet aan hoeft te komen met een verlepte bos bloemen van het tankstation.
Jep. Ben er klaar voor.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 10:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
Iedereen al klaar voor moederdag morgen? Vandaag kun je nog een fatsoenlijke bos bloemen fixen zodat je morgen niet aan hoeft te komen met een verlepte bos bloemen van het tankstation.
Haha, tuurlijkquote:
Nou.. ja. Bijna. Ontbijt op bed zit er niet in.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 18:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Haha, tuurlijkMorgen is jouw feestje. Beetje ontbijt op bed en knutselwerkjes krijgen
Ik heb gewoon mijn eigen sinaasappels moeten kopen voor morgenquote:Op zaterdag 11 mei 2019 18:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Haha, tuurlijkMorgen is jouw feestje. Beetje ontbijt op bed en knutselwerkjes krijgen
Jij mag dat.quote:
Ja maar alleen fietsen en crosstrainer. Gister lelijk door mijn knie gegaan, dus steken met lopen.quote:
Ja dat zei je. Dat is niet zo mooi. Rustig aan doen dan maar.quote:Op donderdag 16 mei 2019 10:56 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja maar alleen fietsen en crosstrainer. Gister lelijk door mijn knie gegaan, dus steken met lopen.![]()
Dus even rustig aan
Was dat maar zo, straks werkenquote:Op donderdag 16 mei 2019 11:02 schreef dud0r het volgende:
Wel een goed excuus om met je been omhoog te zitten en te gamen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |