Maar dan weet je tenminste wel zeker dat het klopt. Je wil je info natuurlijk niet hebben van een bron waar zomaar iedereen wat in kan vullen.quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Volgens Wikipedia. Kosten noch moeiten gespaard bij de research
quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:40 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja ik zit ook te wachten tot ik kan eten en me tegelijkertijd te beseffen dat ik ook gewoon KAN eten, dit HOEF ik niet te kijken, integendeel, ik WIL dit niet kijken.
quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:41 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Maar dan weet je tenminste wel zeker dat het klopt. Je wil je info natuurlijk niet hebben van een bron waar zomaar iedereen wat in kan vullen.
Ik snap het wel hoorquote:Op zaterdag 27 april 2019 12:41 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Maar dan weet je tenminste wel zeker dat het klopt. Je wil je info natuurlijk niet hebben van een bron waar zomaar iedereen wat in kan vullen.
quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:44 schreef Cee het volgende:
Hierna nog de finale, puntentelling per Nederlandse gemeente en de televotes.
Dit wel ja, vooral voor de mensen daar in de stad.quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:42 schreef Greys het volgende:
Wtf wat zonde van de tijd van zo'n Koninklijk bezoek dit.
quote:Op zaterdag 27 april 2019 12:46 schreef Guanabana het volgende:
Nou, jakker door die Koppelpoort en einde.
Kennis van me werkt in een horecatent in een van de straten waar de optocht doorheen komt. Die moesten gisteren en vandaag dicht blijven. Komt er een keer een massa volk naar de stad, heb je er helemaal niks aanquote:Op zaterdag 27 april 2019 12:48 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dit wel ja, vooral voor de mensen daar in de stad.
"De Koninklijke familie komt naar de stad."
"Oh leuk, langs de weg gaan staan en allemaal een handje krijgen?"![]()
"Nee, we zetten hier een grote box neer en daar zetten we ze in voor een quiz van drie dagen."
Ja anders zwetend achter de laptopquote:Op zaterdag 27 april 2019 12:41 schreef grazz het volgende:
[..]![]()
Daar hoop ik stiekem ook op. Gewoon even een last minute horrorwinter, zodat iedereen verplicht binnen moet blijven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |