quote:
Op dinsdag 30 april 2019 18:11 schreef Iamtheworldsgreatest het volgende:Hoi allemaal,
Ik heb een vraag,
Ik keek laatst een aflevering uit 2001 die op
YouTube staat.
Daarin zag ik iets heel vreemds, ik zag Victor die een patiënt behandelde voor een wond, en het met die patiënt het over een operatie had, omdat de patiënt zich niet veilig voelde.
De patiënt in kwestie was Pim,
Maar Pim is toch vermoord door Cor na de brand in de club in seizoen 6?
Goed gezien! Hou je vast voor de uitleg, want het is chajos:
Pim overleed inderdaad na de brand in de Casablanca in seizoen 5. Hij had Cor bij die brand niet gered terwijl die om hem riep, en uit wraak haalde Cor het zuurstofkapje weg, want door de brand waren Pim's longen ernstig beschadigd. Pim overleed op beeld, en werd vervolgens begraven, waarna Margot zijn geest nog enige weken kon zien

Waarschijnlijk wist de producer ten tijde van seizoen 8 om Job Redelaar voor een korte terugkeer te strikken, want vervolgens werd er een grote retcon gepleegd: Pim had zijn dood destijds in scčne gezet en was in de tussenliggende jaren in de problemen gekomen met de maffia. Hij zocht zijn toevlucht tot Victor, die intussen ook een blauwe maandag plastisch chirurg was en hem zo aan een nieuwe identiteit kon helpen.
Door een noodlottig toeval belandde Frank in die periode ook in het ziekenhuis, na een auto-ongeluk waar hij en zijn affaire Heleen bij betrokken raakten. Frank was zwaargewond en eigenlijk niet meer te redden. Victor en Pim besloten dat dit de ideale kans was om die laatste van een nieuwe, doch bekende identiteit te voorzien en Victor voerde een gezichtstransplantatie uit. Pim werd Frank, en de op sterven zijnde, gezichtsloze Frank werd gedumpt in een tehuis. Vanaf dat moment nam André Arend van Noord de rol van Pim/Frank over.
Dat 'Frank' het overleefde werd gezien als een wonder door zijn familie, en ook Ellen (met wie Frank op dat moment getrouwd was) gaf hem een nieuwe kans. De situatie werd echter steeds benauwder toen 'Frank' gevoelens kreeg voor Lara, de zus van Ellen, en zij voor hem. Na verloop van tijd kwamen Joyce en Ellen achter de ware identiteit van 'Frank', en waar Joyce vooral verdriet had, wilde Ellen wraak nemen door het Pim zo moeilijk mogelijk te maken - met een aangekondigd verzoeningsdiner in 't Seepaert als hoogtepunt. Pim voelde zich in het nauw gedreven en besloot Ellen uit de weg te ruimen door een bom op haar woonboot te plaatsen die tot ontploffing kwam als de telefoon zou worden opgenomen. Intussen kwam Ellen dankzij Lara tot inkeer: als Pim een leven met Lara wilde opbouwen in het buitenland, was dat goed. De bom was echter al geactiveerd, en Lara zat te wachten op de boot. Pim haastte zich naar daar, maar vlak voor zijn ogen kwam het tot een explosie: Ellen had intussen naar de boot gebeld, en Lara had opgenomen... Lara en Pim overleefden de vlammenzee niet, en de Reitsema's (die intussen ook op de hoogte waren van de gedaanteverwisseling) verloren in één klap zowel 'Frank' als Pim.
Maar dit was wel op het hoogtepunt van de bizarre tijd die Onderweg toen had, daarna werd het gelukkig weer wat normaler
[ Bericht 2% gewijzigd door PeterKelder op 30-04-2019 18:45:52 ]
Op woensdag 13 november 2013 20:32 schreef luftersel het volgende:Kelder! Wat doe jij nou hier? :D