doen ze hier ook wel hoor maar vind het gewoon irritantquote:Op donderdag 25 april 2019 10:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Toch wel een voordeel van het platteland, hier gooien ze het gewoon in de garage of geven ze het aan de buren als het iets van meer waarde is.
ja maar dit jaar is het toch een beetje zo tot nu toe?quote:Op donderdag 25 april 2019 10:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Vorige zomer was het nog van juni tot september non stop 30 graden
Ach ja is ook nog maar april. En in Februari al een paar dagen op het terras kunnen zitten. Is denk ik ook door de laatste jaren dat we beetje verwend zijn en dan een jaar als dit tegenvalt.quote:Op donderdag 25 april 2019 10:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja maar dit jaar is het toch een beetje zo tot nu toe?
Het is april, wat verwacht jequote:Op donderdag 25 april 2019 10:08 schreef Tarado het volgende:
toch jammer dat we steeds maar een dag of 3 mooi weer hebben
Volgende keer effe wat G meenemen en in het drinken stoppen maatquote:Op donderdag 25 april 2019 11:30 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
KLACHT: het schiet niet op met die puppy waarom gaan die honden niet gewoon neuken
Gelijk met beetje viagra erbij of dat voor de eventuele 2e keer bewaren?quote:Op donderdag 25 april 2019 11:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgende keer effe wat G meenemen en in het drinken stoppen maat
Als ik trouwens die hond die wij krijgen ook laat batsen kan ik dan 1 van die Japanse puppy's bij jou kwijt?quote:Op donderdag 25 april 2019 11:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgende keer effe wat G meenemen en in het drinken stoppen maat
Neequote:Op donderdag 25 april 2019 11:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Als ik trouwens die hond die wij krijgen ook laat batsen kan ik dan 1 van die Japanse puppy's bij jou kwijt?
Daarom doe ik meestal een postnl afhaalpunt, dan hoef je je geen zorgen te maken of er iemand thuis isquote:Op donderdag 25 april 2019 10:09 schreef Tarado het volgende:
en nog even over de pakketjes, het late pakket is op tijd afgeleverd, het vroege pakket niet, komt vandaag en ik ben er niet
Ze is mollig dikquote:Op donderdag 25 april 2019 11:46 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Jezus die tieten van sylvana laatste dumpertreeten dat is niet normaal hoor
Pics.quote:Op donderdag 25 april 2019 11:46 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Jezus die tieten van sylvana laatste dumpertreeten dat is niet normaal hoor
@Lange_Lansquote:
Like gegeven.quote:Op donderdag 25 april 2019 11:58 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Heb een foto van mn radijsjes getweet om je beetje op de hoogte te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |