Met zoiets heb ik mijn vijver uitgegravenquote:Op maandag 22 april 2019 21:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zie ik haar wel doen.
Zie?quote:Op maandag 22 april 2019 21:04 schreef Prisha het volgende:
[..]
Met zoiets heb ik mijn vijver uitgegraven
Yep, eitje.quote:Op maandag 22 april 2019 21:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zie ik haar wel doen.
quote:Op maandag 22 april 2019 21:04 schreef Prisha het volgende:
[..]
Met zoiets heb ik mijn vijver uitgegraven
Nee, daar werd over geklaagd maar niets van gemerkt.quote:Op maandag 22 april 2019 21:05 schreef sig000 het volgende:
Ben net weer thuis na 2 dagen met de tractor klooien en BBQ'en, nog iemand wat geroken met die oostenwind?
Ja zeker in NH was die zooi te ruikenquote:Op maandag 22 april 2019 21:05 schreef sig000 het volgende:
Ben net weer thuis na 2 dagen met de tractor klooien en BBQ'en, nog iemand wat geroken met die oostenwind?
Myrnaquote:Op maandag 22 april 2019 20:51 schreef Prisha het volgende: [..] Iemand inhuren? ben je helemaal gek geworren
Gaat goedkomen. Duurt alleen wat langer.
Okquote:Op maandag 22 april 2019 21:09 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat was niet mijn BBQ zit stuk zuidelijker op de hoogte van Mo ongeveer.
Huuuh geen flauw idee, nooit van gehoord, hoe kan je dat zien?quote:Op maandag 22 april 2019 21:07 schreef Prisha het volgende:
@:TillyB die zonnebrandspul waar je het overhad, is dat minerale of chemische?
Soury zat zelf spareribs te roken op haar balkon. Dat rook je door de hele buurt.quote:Op maandag 22 april 2019 21:09 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat was niet mijn BBQ zit stuk zuidelijker op de hoogte van Mo ongeveer.
Ja nu de andere helftquote:Op maandag 22 april 2019 21:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Soury zat zelf spareribs te roken op haar balkon. Dat rook je door de hele buurt.
Aan de blaren.quote:Op maandag 22 april 2019 21:10 schreef TillyB het volgende:
[..]
Huuuh geen flauw idee, nooit van gehoord, hoe kan je dat zien?
Is er geen park in oost waar dat mag?quote:Op maandag 22 april 2019 21:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Soury zat zelf spareribs te roken op haar balkon. Dat rook je door de hele buurt.
Minerale heeft als bestanddelen Zink en Titaniumdioxide. Chemische heeft een hele lijst aan ingredienten. Verreweg het meeste wat je in de winkel ziet is chemisch.quote:Op maandag 22 april 2019 21:10 schreef TillyB het volgende:
[..]
Huuuh geen flauw idee, nooit van gehoord, hoe kan je dat zien?
Whut?quote:Op maandag 22 april 2019 21:13 schreef Prisha het volgende:
[..]
Minerale heeft als bestanddelen Zink en Titaniumdioxide. Chemische heeft een hele lijst aan ingredienten. Verreweg het meeste wat je in de winkel ziet is chemisch.
Minerale werkt veel beter voor je, maar het laat vaak zo'n witte waas achter. Heb een paar gevonden die dat gelukkig niet doen. Gebruik ik altijd op mijn gezicht. Op het lichaam vind ik het wat minder erg om chemische zonnebrand te gebruiken.
Ja, in het Oosterpark mag dat nog. Op steeds meer plekken niet waardoor het hier soms wel bizar veel wordt gedaan. Dan staan er meer dan honderd bbq's te roken.quote:Op maandag 22 april 2019 21:13 schreef sig000 het volgende:
[..]
Is er geen park in oost waar dat mag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |