Volgende week issie korterquote:
Jup, 3 daagjes maar.quote:
Dus 4 daagjes aan het huis klussenquote:
Hele week hierquote:
Zolang men van de CAM software afblijftquote:Op zaterdag 25 mei 2019 09:19 schreef derLudolf het volgende:
Ik hoop dat we maandag weer aan het werk kunnen. Gisteren een vandaag vind de migratie naar nieuwere versie van CAD software plaats.
Maar de backups vorige week verliepen al niet geheel soepel
Inventor/Acad/Vault 2016 naar 2018.quote:Op zaterdag 25 mei 2019 10:03 schreef lipje het volgende:
[..]
Zolang men van de CAM software afblijft![]()
Welk pakket krijgen jullie?
Das toch niet zo ingrijpend..quote:Op zaterdag 25 mei 2019 12:12 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Inventor/Acad/Vault 2016 naar 2018.
Die was al eens gekocht maar nog niet geïnstalleerd. Snap niet waarom ze er nog wat meer geld tegenaan gooien en direct 2020 doen. Dat moet toch ooit...
Dat zou zomaar eens kunnen.. Nog plenty te doenquote:
Oja, het werd ook nog naar een andere server verplaatst.quote:
quote:Op woensdag 22 mei 2019 20:02 schreef Sounddragon het volgende:
Wat is er met de Astra? Dorpels? Schermen?
Skoda van Erik van Loon en Harmen Schotalbers...quote:Op zondag 26 mei 2019 00:14 schreef derLudolf het volgende:
Dank voor de foto, geen idee wat voor auto het is.
De Astra nu voorzien van 5mm aisi316 plaatwerk?
Open effe een topic , dat wordt beter gelezen als de SCquote:Op zaterdag 25 mei 2019 20:21 schreef totalvamp het volgende:
zit er aan te denken terug te verhuizen naar NL voor een paar jaar en natuurlijk mijn auto mee te nemen. Vraag me alleen af of ik hem hier wel door de keuring krijg...
staat niet echt veel over de test van het rdw online behalve dat lampen omgezet moeten worden.
iemand ervaring hiermee?
Wat van metaal is, is te repareren.. kost wat, maar dit zag je vast wel al een tijdje een klein beetje aankomen natuurlijkquote:Op zaterdag 25 mei 2019 23:49 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Komt nooit meer goed!
Wacht! Geef nooit op was het toch?
[ afbeelding ]
Zo kwam het dat er bij de ELE rally twee Astra C20XEs waren. Eentje van een sjon:
[ afbeelding ]
En de ander met 235 Pk en iets meer dan 1000 kilo met meneer zijn dochter als navigator:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Voor Alfisti:
[ afbeelding ]
Voor DaNpy:
[ afbeelding ]
Is deze voor Lipje:
[ afbeelding ]
Als extra service een nieuw model voor Ludolf en de rest die ik vergeten ben:
[ afbeelding ]
Nu heb ik wel geen geld meer om te eten, maar dat maakt niet uit.
Heb wel de enige Astra in de hele wereld met kasten die beter zijn dan de rest.
wil je er nog twee om echt van de lente te kunnen genieten?quote:Op maandag 27 mei 2019 17:46 schreef Sounddragon het volgende:
Mijn god, er zit hier een nestje jonge vogels in de boom, lijkt wel of er 10 van die ADHD kinderen met van die piepkuiken-beestjes achter de heg staan
Nah, nee, lamaarquote:Op maandag 27 mei 2019 20:39 schreef lipje het volgende:
[..]
wil je er nog twee om echt van de lente te kunnen genieten?
Ochtendquote:
Dan rijd je ook wel stevig door, vanuit hier is Hamburg al 3 uurquote:Op woensdag 29 mei 2019 21:28 schreef Sounddragon het volgende:
Gloeiende godsakke zeg eej; drie en een half uur vanuit Vlissingen naar hierreed om kwart voor vier weg, kwart over 7 was ik thuis. Ik reed in dezelfde tijd naar freakin' Hamburg
![]()
Is toch niet meer normaal?
Valt wel mee, gewoon 160 ofzo.quote:Op woensdag 29 mei 2019 21:32 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dan rijd je ook wel stevig door, vanuit hier is Hamburg al 3 uur
Da's vrij stevigquote:Op woensdag 29 mei 2019 22:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Valt wel mee, gewoon 160 ofzo.
Gemiddeld
Lees deze zin anders nog ff een keer.quote:Op woensdag 29 mei 2019 22:25 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik heb hoor bijna zelden op de radio dat het bij Stuhr niet vast staat
Bremen is idd een beroerd stuk; dat kost je zomaar een uur in de spits.quote:Op woensdag 29 mei 2019 22:25 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Da's vrij stevighaal je ook niet als tussen zeg maar 7-19u langs Bremen moet. Ik heb hoor bijna zelden op de radio dat het bij Stuhr niet vast staat
Pa en ma moeten richting 21e eeuw.. Lekker vagineren op een smartfoon ipv een outdated standalone.quote:Op zondag 2 juni 2019 12:46 schreef Geerd het volgende:
Goedemiddag dan !
Iemand ervaringen met de tomtom 62? Of een soort gelijke...pa en ma hebben nogal problemen met dat ding..zijkanten van het scherm erg gevoelig, met deze warmte doet die het niet..beeld verdraaid bij rotondes..
Nu willen ze een nieuwe kopen..gewoon pech en een maandag ochtend gevalletje of komt dit vaker voor ?
Naah dat gaat hem niet worden...beetje whatsappen en mail versturen lukt nog, sinds kort internetbankierenquote:Op zondag 2 juni 2019 15:36 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Pa en ma moeten richting 21e eeuw.. Lekker vagineren op een smartfoon ipv een outdated standalone.
Desnoods pak je een goedkoop smartding wat je vast in de auto gooit/bouwt/knoopt en laat linken met een hotspot als ze instappen.
Ik zou TT en Garmin lekker links laten liggen.
Voicecontrol, kun je alles mee tegenwoordig.quote:Op zondag 2 juni 2019 15:39 schreef Geerd het volgende:
[..]
Naah dat gaat hem niet worden...beetje whatsappen en mail versturen lukt nog, sinds kort internetbankieren
Zal vanavond eens kijken, komend weekend weer Elfstedentocht?quote:Op maandag 3 juni 2019 10:08 schreef Alexxxxx het volgende:
Mogge. Eindelijk een dagje thuis werken na vier dagen evenementen verslagen maken.
Oeps.quote:Op maandag 3 juni 2019 11:48 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Zal vanavond eens kijken, komend weekend weer Elfstedentocht?
Voorlopig geen PTA-bbq in het noorden, had deze week de eerste verdieping af willen ronden, maar kwam bij het vlakschuren van een gepleisterd bobbeltje een vloerverwarmingsleiding tegen... Nu moet de hele verdiepingsvloer bekeken worden dus voorlopig geen vloer en behang in de slaapkamers.
Boeken weggeven?quote:Op maandag 3 juni 2019 12:59 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Oeps.
Ja, maandag. Ik rij m niet mee dit jaar, maar ga bij de start filmen ( en boeken weggeven en ontvangen. )
Ja. Mooie aanvulling op de ‘lytse bieb’ die bij ons in de voortuin komt.quote:Op maandag 3 juni 2019 13:35 schreef Cultuur058 het volgende:
[..]
Boeken weggeven?
Drive by bibliotheek?
quote:Op maandag 3 juni 2019 14:41 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja. Mooie aanvulling op de ‘lytse bieb’ die bij ons in de voortuin komt.
Niet met dat specifieke type, maar ik heb twee verschillende tomtoms (beide van toenmalige werkgever) gehad die dat ook hadden. Met weer zoals gisteren was het bij elk tankstation het apparaat in de koeling leggen om af te laten koelen. Een daar van ging met warmte zelf door menu's heen bladeren. Waren tomtoms met druk touchscreen.quote:Op zondag 2 juni 2019 12:46 schreef Geerd het volgende:
Goedemiddag dan !
Iemand ervaringen met de tomtom 62? Of een soort gelijke...pa en ma hebben nogal problemen met dat ding..zijkanten van het scherm erg gevoelig, met deze warmte doet die het niet..beeld verdraaid bij rotondes..
Nu willen ze een nieuwe kopen..gewoon pech en een maandag ochtend gevalletje of komt dit vaker voor ?
WTF?! Een knoei installateur én dan een stucadoor die het gewoon weg gaat spuiten?quote:Op maandag 3 juni 2019 11:48 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Zal vanavond eens kijken, komend weekend weer Elfstedentocht?
Voorlopig geen PTA-bbq in het noorden, had deze week de eerste verdieping af willen ronden, maar kwam bij het vlakschuren van een gepleisterd bobbeltje een vloerverwarmingsleiding tegen... Nu moet de hele verdiepingsvloer bekeken worden dus voorlopig geen vloer en behang in de slaapkamers.
Je hebt geeneens een speer in handen >.<quote:Op maandag 3 juni 2019 14:41 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
https://www.racetracker.d(...)f17eee7e72/220208266
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is een leiding van de vloerverwarming, maar is over de gehele verdieping gelegd en vermoedelijk door dezelfde persoon ook bedekt. Kan zijn dat de leiding is losgeraakt en is gaan drijven en dit het enige stukje is maar meest waarschijnlijke is dat de vloer niet dik genoeg is. Ze moeten dus de hele verdieping nalopen...quote:Op maandag 3 juni 2019 20:09 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
WTF?! Een knoei installateur én dan een stucadoor die het gewoon weg gaat spuiten?!
Ik zou de hele installatie laten doorlichten op hun kosten. Wat hebben ze nog meer verkloot en weggeknoeid? Kan de cv al draaien? Warmtebeeldcamera erbij, en er gaat een wereld voor je open. Is het een leiding in een binnenmuur? Of plafond?
Dit was het laatste werk wat ik nog had liggen, behangen en vloer in de slaapkamers wat ik zelf zou doen afgelopen en komende lange weekend plus wat in de avonden. Momenteel moet ik wachten, maar gelukkig hebben we ons oude huis in ieder geval deze maand nog. Afhankelijk van de uitkomst moeten we de verkoopdatum misschien wat rekken.
De andere buren zijn al over en hebben de vloeren laten doen, dus egaline erop, PVC-tje plakken, klaar is Kees/Bob. Ik leg de click-PVC zelf - enerzijds balen, anderzijds goed dat ik het nu vind ipv. over een jaar problemen met de vloer als alles erin zit. Vloer leverancier gaf aan dat temperatuur maximaal 29c mag zijn op het oppervlak. VEH was stelliger met de opmerking dat conform NEN norm een minimale dikte van 20mm verwacht mag worden om schade en onregelmatige warmte te voorkomen.
Ik wacht nu af wat de bouwer gaat doen, ze gaven aan dat de onderaannemer dit op moet gaan pakken maar heb geen update dus mag er morgen weer achteraan bellen wanneer uberhaupt iemand komt onderzoeken wat er moet gebeuren. Eventuele extra dubbele lasten verhalen we later wel, ik wacht nu eerst op wat meer duidelijkheid.Sic nos rodunt omnes gentes et sic erimus egentes. Qui nos rodunt confundantur et cum iustis non scribantur.
Leuke Android apps van Little Blue Frog. Blog Carbagerun verslagen team 9000 - Spijker
quote:Op maandag 3 juni 2019 22:05 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Je hebt geeneens een speer in handen >.<Bummer. Suc6 met de afhandeling.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Het is een leiding van de vloerverwarming, maar is over de gehele verdieping gelegd en vermoedelijk door dezelfde persoon ook bedekt. Kan zijn dat de leiding is losgeraakt en is gaan drijven en dit het enige stukje is maar meest waarschijnlijke is dat de vloer niet dik genoeg is. Ze moeten dus de hele verdieping nalopen...
Dit was het laatste werk wat ik nog had liggen, behangen en vloer in de slaapkamers wat ik zelf zou doen afgelopen en komende lange weekend plus wat in de avonden. Momenteel moet ik wachten, maar gelukkig hebben we ons oude huis in ieder geval deze maand nog. Afhankelijk van de uitkomst moeten we de verkoopdatum misschien wat rekken.
De andere buren zijn al over en hebben de vloeren laten doen, dus egaline erop, PVC-tje plakken, klaar is Kees/Bob. Ik leg de click-PVC zelf - enerzijds balen, anderzijds goed dat ik het nu vind ipv. over een jaar problemen met de vloer als alles erin zit. Vloer leverancier gaf aan dat temperatuur maximaal 29c mag zijn op het oppervlak. VEH was stelliger met de opmerking dat conform NEN norm een minimale dikte van 20mm verwacht mag worden om schade en onregelmatige warmte te voorkomen.
Ik wacht nu af wat de bouwer gaat doen, ze gaven aan dat de onderaannemer dit op moet gaan pakken maar heb geen update dus mag er morgen weer achteraan bellen wanneer uberhaupt iemand komt onderzoeken wat er moet gebeuren. Eventuele extra dubbele lasten verhalen we later wel, ik wacht nu eerst op wat meer duidelijkheid.
Heb je een infra rood camerastand op je tablet?Return of the Unox-muts
Bezitter van een burgerbak Voorheen Alfist
verrekte koekwaus :')
Pappa van Aafke en Onno
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |