Ga je heen dan ouwe reus?quote:Op donderdag 18 april 2019 11:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Nee, denk pas in juni. In juli ben ik toch 2 weken weg dus dat scheelt al weer.
ik weet niet of het door het weer komt maar veel meer vrouwen in de sportschool deze week, gisteren was echt een topdag qua looks ook nog, zaten er toch wel 10 neukbare bijquote:Op donderdag 18 april 2019 11:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Komt dit weekend wel goed
Brussel 4 eva.quote:Op donderdag 18 april 2019 11:54 schreef DonRaja het volgende:
Ik zie alleen kerels en lelijke vrouwen vandaag.
Nice, en denk het wel. Mijn vriendin kreeg ook meer zin om te sporten.quote:Op donderdag 18 april 2019 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik weet niet of het door het weer komt maar veel meer vrouwen in de sportschool deze week, gisteren was echt een topdag qua looks ook nog, zaten er toch wel 10 neukbare bij
Ik zit nu in Leuven. Straks even naar buiten.quote:Op donderdag 18 april 2019 11:55 schreef O_o_ het volgende:
[..]
Brussel 4 eva.
Waarom hebben Fransen allemaal van die verneukte gebitten, Don?
Ik vind het bij Fransen nog wel meevallen, bij Engelsen is het een ramp.quote:Op donderdag 18 april 2019 11:55 schreef O_o_ het volgende:
[..]
Brussel 4 eva.
Waarom hebben Fransen allemaal van die verneukte gebitten, Don?
ooit geweest bij imbev, verder ken ik het eigenlijk niet, is toch een studentenstad?quote:Op donderdag 18 april 2019 11:57 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik zit nu in Leuven. Straks even naar buiten.
*Inbevquote:Op donderdag 18 april 2019 11:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
ooit geweest bij imbev, verder ken ik het eigenlijk niet, is toch een studentenstad?
Yep, maar het is hier nu paasvakantie.quote:Op donderdag 18 april 2019 11:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
ooit geweest bij imbev, verder ken ik het eigenlijk niet, is toch een studentenstad?
Heb je al een gepersonaliseerde kentekenplaat? DE DON of zoquote:Op donderdag 18 april 2019 12:09 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Yep, maar het is hier nu paasvakantie.
Die slapjanus durfde nieteens FR1908 te nemen.quote:Op donderdag 18 april 2019 12:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Heb je al een gepersonaliseerde kentekenplaat? DE DON of zo
Nee, daar rijden alleen tokkies mee.quote:Op donderdag 18 april 2019 12:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Heb je al een gepersonaliseerde kentekenplaat? DE DON of zo
I rest my case.quote:Op donderdag 18 april 2019 12:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Die slapjanus durfde nieteens FR1908 te nemen.
En het was wel erg duur...quote:Op donderdag 18 april 2019 12:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Die slapjanus durfde nieteens FR1908 te nemen.
er zit al genoeg afschrijving opquote:Op donderdag 18 april 2019 12:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Die slapjanus durfde nieteens FR1908 te nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |