Dat is toch die brug die rechtsaf de rivier over ging en dat je aan de andere kant in Montenegro bent?quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:20 schreef liesje1979 het volgende:
Wat was het weer leuk en wat een tof verslag. Helaas heeft het de liefde voor dit land weer behoorlijk aangewakkerd dus wil ik nu weer heel vaak gaan, en dat kan straks niet zo makkelijk meer.
Wat versta je onder grensbrug eigenlijk?
Komt later wel weerquote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:15 schreef Cat-astrophe het volgende:
Verse snack![]()
Ik mis wel een Duits tussendoortje
Nee dat dacht je toen ook al en toen heb ik je verteld dat dat niet zo was.quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat is toch die brug die rechtsaf de rivier over ging en dat je aan de andere kant in Montenegro bent?
Komende kerst pas zekerquote:
Oh okee. Dan snap ik het nou pasquote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:27 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nee dat dacht je toen ook al en toen heb ik je verteld dat dat niet zo was.De grensovergang, Murigan, ligt nog 12 kilometer verder. Heb toen ook nog de paspoort stempel opgezocht en aan je laten zien weet je nog? Ze hebben echt nog grensovergangen daar.
Naja wel de brug naar de grens, dus ik dacht dat je dat bedoelde.quote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:31 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh okee. Dan snap ik het nou pasWas ook vrij raar wel, er was behalve die brug helemaal niks. Nou ja. Logisch wel dus eigenlijk. Anders had ik er ook wel veel meer een dingetje van gemaakt om nog een land af te strepen. Whatever. Geen grensbrug dus. Ook prima
ja nou ja als dat nog 12 of 14 km verderop is dan telt dat niet echt natuurlijk hequote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:32 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Naja wel de brug naar de grens, dus ik dacht dat je dat bedoelde.
Nee wel eerder. Die ene foto van jou kan echt niet zo lang wachtenquote:
NSFW spoilertje erover doen hequote:Op zaterdag 25 januari 2020 20:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee wel eerder. Die ene foto van jou kan echt niet zo lang wachten
Nee dan had ik er een foto van moeten makenquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:16 schreef Cat-astrophe het volgende:
Stube![]()
Was een leuk dagje. En dan heb je niet eens de gevallen vrouw vermeld
Dsseldorf is al een travelsnack op zich heaquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:22 schreef derLudolf het volgende:
Mooie snacks weer Fles!
Albawings vanaf Dsseldorf geen optie?
Tirana vanaf Dsseldorf met Albawingsquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dsseldorf is al een travelsnack op zich hea![]()
Ja nee dat ging niet, want jij moest op mijn tas passen toen ik erop af dookquote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:19 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee dan had ik er een foto van moeten maken
Ja, ik was er maar druk meequote:Op zaterdag 25 januari 2020 21:51 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ja nee dat ging niet, want jij moest op mijn tas passen toen ik erop af dook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |