Dat is niet netjes. Sowieso geloof ik er niet zo in dat iemand meer geslaagd is als die toevallig beter presteert op school. Er zijn geen 'domme' mensen. Iedereen leert gewoon op een andere manier. De ene in de praktijk, de andere is beter met theorie.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 18:35 schreef sararaats het volgende:
[..]
Dat wel.
Ik heb jaar in jaar uit elke dag moeten horen hoe goed mijn zus was op school. Zij zat op dezelfde lagere school.
Deprimerend.
He bah. Niet aardig en voor jou frustrerend.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 18:35 schreef sararaats het volgende:
[..]
Dat wel.
Ik heb jaar in jaar uit elke dag moeten horen hoe goed mijn zus was op school. Zij zat op dezelfde lagere school.
Deprimerend.
Zij had die turnlerares ook en werd de hemel in geprezen. De bitch (lerares) volgt de elite.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 00:04 schreef Sarabi het volgende:
Daar kan je zus natuurlijk ook niets aan doen
Maar je zus kan er niks aan doen dat de leraressen dat deden. Ze was zelf ook nog een kind.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 04:02 schreef sararaats het volgende:
[..]
Zij had die turnlerares ook en werd de hemel in geprezen. De bitch (lerares) volgt de elite.
Ik was eerder klungelig maar dat komt door de NLD.
Zus is 6 jaar ouder dus zat in het middelbaar.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 09:40 schreef mootie het volgende:
[..]
Maar je zus kan er niks aan doen dat de leraressen dat deden. Ze was zelf ook nog een kind.
Misschien ouder maar nog steeds een kind.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 09:53 schreef sararaats het volgende:
[..]
Zus is 6 jaar ouder dus zat in het middelbaar.
Mag je zomaar stoppen met ad?quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 14:10 schreef sararaats het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Ik merk dat ik minder down ben sinds de cbd olie. Mijn antidepressiva ligt even oozij.
Eigenlijk niet. Dus braaf genomen.quote:
Pinnenmutske 🤭quote:Op zondag 20 oktober 2019 17:20 schreef Pinnenmutske het volgende:
Ik mag dan een nickchange gedaan hebben. Ik ben nog steeds Sara.
Vandaag enorm gelachen tijdens videobellen toen Doukje in beeld kwam. Ze deed schattig dada.
Kreeg ik van een collega omdat ik een keer een (kerst)muts op had.quote:
Leuk!quote:Op zondag 20 oktober 2019 17:29 schreef Pinnenmutske het volgende:
[..]
Kreeg ik van een collega omdat ik een keer een (kerst)muts op had.
quote:Op zondag 20 oktober 2019 17:51 schreef Pinnenmutske het volgende:
Behandeling met Cefaly dus afwezig.
Maar.... ik voel me supergoed.
Leuke dingen plannen en daar naar uitkijken zijn sowieso top sararaats Pinnenmutske.quote:Op zondag 20 oktober 2019 20:11 schreef Pinnenmutske het volgende:
Mijn nek is helemaal beter maar last van mijn arm.
Na de kerstvakantie start ik met hip hop dans. Dan zijn de dagen weer langer.
Ik kijk er naar uit.
Vooral beter weer na morgenquote:Op zondag 20 oktober 2019 22:14 schreef Pinnenmutske het volgende:
Ik moet allang in bed liggen maar echt geen zin.
Morgen nieuwe dag, hopelijk een beetje beter weer.
Dat wel.quote:Op zondag 20 oktober 2019 23:04 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Leuk!
Hoop dat je je inmiddels wat beter voelt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |