Ik verwijt niemand wat, ik zeg wat ik vind. \Wat een ander er van vindt moet hij of zij zelf weten.quote:Op donderdag 4 april 2019 08:30 schreef Punkman het volgende:
[..]
Nee, maar valt mij op.
Eerst een heel verhaal over Franny dat ze niet depressief is, en daarna wel dat ze dom is, net als Shelly.
Dus eerst verwijten dat iemand wat over Franny zegt, en daarna een net zo'n opmerking plaatsen dat ze dom zijn.
Ik vind dat vreemd.
Is dit nu een persoonlijke aanval naar mij Punk? Want zo voelt het wel 2x achter elkaar nog wel???quote:Op donderdag 4 april 2019 08:33 schreef Punkman het volgende:
[..]
Klopt, die zag ik later.
Maar om het ene oordeel weg te vegen en een ander oordeel erna te bevestigen, tja.
Ikzelf kan niet oordelen of iemand daar depressief is of iemand dom is.
In haar vagina zeker.quote:Op donderdag 4 april 2019 08:42 schreef Angelique61 het volgende:
Ik denk eerder dat ze vreselijk onzeker is
Minderwaardigheidscomplex misschienquote:Op donderdag 4 april 2019 08:42 schreef Angelique61 het volgende:
Ik denk eerder dat ze vreselijk onzeker is
Nee, en ik vind het jammer dat je dat sowieso denkt.quote:Op donderdag 4 april 2019 08:40 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik verwijt niemand wat, ik zeg wat ik vind. \Wat een ander er van vindt moet hij of zij zelf weten.
Dat ze dom is kunnen we toch allemaal op de streams zien. Ik zeg alleen dat ik het moeilijk vindt om er over te oordelen of ze wel of niet depressief is. Als een ander daar een andere mening over heeft is aan die ander. Dat neemt niet weg dat ik haar wel dom vindt net als Shelly. Dat ze dom is/doet laat ze vaak genoeg op de streams zien.
[..]
Is dit nu een persoonlijke aanval naar mij Punk? Want zo voelt het wel 2x achter elkaar nog wel???
Nee, maar ze kan ook nog niet tatoeërenquote:Op donderdag 4 april 2019 08:46 schreef Chanel5 het volgende:
[ afbeelding ]
Kay staat haar haren te doen bij de kraan in tattoo shop, dat is toch niet de bedoeling hiervan?
Discussie forum ??quote:Op donderdag 4 april 2019 08:46 schreef Punkman het volgende:
[..]
Nee, en ik vind het jammer dat je dat sowieso denkt.
Jij kent mij beter dan dat.
Ik vroeg mij af waarom er eerst een heel verhaal afgestoken werd (niet door jou) over de depressie en daarna over het dom zijn min of meer ter kennis aangenomen werd.
Ik twijfel aan alles daar, en hoe echt het is.
Maar het was nooit een persoonlijke aanval.
In een psychische instelling zonder streams zit ze meer op haar plek.quote:Op donderdag 4 april 2019 08:49 schreef lonneberga het volgende:
Voor mij is het gewoon een aandachtshoer,en wat dat betreft zit ze daar op de juiste plek.
Commentaar op Streams is het, en er zijn denk ik maar weinig mensen hier die een depressie (of andere ziektes) kunnen vaststellen door naar de streams te kijkenquote:
Mag toch ook?quote:
Het is handig als een bewoner het zelf zegt te hebben zoals Frennie, dat "werkt" makkelijkerquote:Op donderdag 4 april 2019 08:50 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Commentaar op Streams is het, en er zijn denk ik maar weinig mensen hier die een depressie (of andere ziektes) kunnen vaststellen door naar de streams te kijken
Mja na dag 1 al op Nationale TV neuken . Misschien heb je wel gelijkquote:Op donderdag 4 april 2019 08:50 schreef DKUp het volgende:
[..]
In een psychische instelling zonder streams zit ze meer op haar plek.
Hoezo dan ?quote:Op donderdag 4 april 2019 08:50 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Commentaar op Streams is het, en er zijn denk ik maar weinig mensen hier die een depressie (of andere ziektes) kunnen vaststellen door naar de streams te kijken
Dat bedoel ik ook, Ze zal heus niet voor niks pillen hebben gekregen en haar moeder heeft het ook bevestigd. Wie zijn wij dan om te zeggen dat het niet zo isquote:Op donderdag 4 april 2019 08:51 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Het is handig als een bewoner het zelf zegt te hebben zoals Frennie, dat "werkt" makkelijker
Dit dus !!!!quote:Op donderdag 4 april 2019 08:51 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Het is handig als een bewoner het zelf zegt te hebben zoals Frennie, dat "werkt" makkelijker
De hele discussie of ze wel of niet een depressie heeft, dat is wat ik een beetje apart vind dat mensen dat denken te kunnen bepalen.quote:Op donderdag 4 april 2019 08:54 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Hoezo dan ?
Je kan tog observeren en dan de symptomen naast je observaties houden ? Je ziet die gasten tog 24/7 ?
Ik zie Franny meer dan mijn moeder en ik zie toch ook wanneer mijn moeder niet zo goed in haar vel zit ?
Ik snap je niet zo goed
Je ziet toch gewoon dat ze niet voldoet aan de symptomen die ik net gepost heb hier ?quote:Op donderdag 4 april 2019 08:54 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook, Ze zal heus niet voor niks pillen hebben gekregen en haar moeder heeft het ook bevestigd. Wie zijn wij dan om te zeggen dat het niet zo is
Zo kan ook ooit bevestigd worden of ze liegt dat ze barst om een speciale behandeling te krijgen , wat prima werkt overigens, niemand legt haar een strobreed in de weg en Frennie huppelt als een blij veulentje in de rondtequote:Op donderdag 4 april 2019 08:54 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook, Ze zal heus niet voor niks pillen hebben gekregen en haar moeder heeft het ook bevestigd. Wie zijn wij dan om te zeggen dat het niet zo is
Dus moeder en Frennie kletsen uit hun nek omdat jij wat symptomen hebt opgezocht?quote:Op donderdag 4 april 2019 08:57 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Je ziet toch gewoon dat ze niet voldoet aan de symptomen die ik net gepost heb hier ?
•somber, neerslachtig, een gevoel van leegtequote:Op donderdag 4 april 2019 08:55 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
De hele discussie of ze wel of niet een depressie heeft, dat is wat ik een beetje apart vind dat mensen dat denken te kunnen bepalen.
Je kunt zomaar notes krijgen voor een dergelijke opmerkingquote:Op donderdag 4 april 2019 08:51 schreef Punkman het volgende:
[..]
Mag toch ook?
Ik kom toch niet met persoonlijke aanval?
Ik vroeg gewoon iets, en dat mag, dat is inderdaad een discussie.
Als je dan krijgt dat je persoonlijk word, tja.
Ze misbruikt het enorm inderdaad. Gisteren ook bij Jessie.quote:Op donderdag 4 april 2019 08:59 schreef Poezewoes het volgende:
Nou zo dom is Frannie niet, ze weet overal doorheen te glibberen, voor haar is het lui lekker land in Utopia, die wordt echt niet moe, en als ze commentaar krijgt dan beroept zich op haar zogenaamde kwalen!
Daar hebben ze dus medicatie voor uitgevonden.quote:Op donderdag 4 april 2019 08:57 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Je ziet toch gewoon dat ze niet voldoet aan de symptomen die ik net gepost heb hier ?
Myleentje niet, maar Jens welquote:Op donderdag 4 april 2019 09:02 schreef DKUp het volgende:
Wat raar dat Myleentje en Jensie onderaan staan.
we zijn geen arts of psychquote:Op donderdag 4 april 2019 08:57 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Je ziet toch gewoon dat ze niet voldoet aan de symptomen die ik net gepost heb hier ?
Inderdaad, belachelijk.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:02 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
het enige opmerkelijke eraan vind ik, dat Hiske hoger staat
Vind ik wel, Kweely hoort helemaal onderaan.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:02 schreef DKUp het volgende:
Wat raar dat Myleentje en Jensie onderaan staan.
Oh?quote:Op donderdag 4 april 2019 09:02 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
we zijn geen arts of psych
Ze is dus genezen en we hoeven er dus geen rekening meer mee te houden begrijp ikquote:Op donderdag 4 april 2019 09:02 schreef mootie het volgende:
[..]
Daar hebben ze dus medicatie voor uitgevonden.
Zo werkt dat helaas niet.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:03 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Ze is dus genezen en we hoeven er dus geen rekening meer mee te houden begrijp ik
Das mooi dan![]()
![]()
![]()
daar gaat het toch ook niet om, we zien wat we zien, en mss zitten er wel ervaringsdeskundigen tussen, weet jij veel, zijn gewoon maar meningenquote:Op donderdag 4 april 2019 09:02 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
we zijn geen arts of psych
Myleentje en Delie horen inderdaad helemaal onderaan te staan.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:03 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Vind ik wel, Kweely hoort helemaal onderaan.
Nou ja, ze zei zelf een week of 2 geleden 'Hier heb ik er geen last van want hier slik ik pilletjes ' ...quote:
Maar dat betekent niet dat de depressie over is, eigenlijk. Zodra ze stopt kan ze ook zo weer terugvallen.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:05 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Nou ja, ze zei zelf een week of 2 geleden 'Hier heb ik er geen last van want hier slik ik pilletjes ' ...
Die 'pilletjes' kan ze thuis toch ook slikken zodat ze er geen last van heeft?quote:Op donderdag 4 april 2019 09:05 schreef mootie het volgende:
[..]
Maar dat betekent niet dat de depressie over is, eigenlijk. Zodra ze stopt kan ze ook zo weer terugvallen.
Oh ja, dat zeker.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:07 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Die 'pilletjes' kan ze thuis toch ook slikken zodat ze er geen last van heeft?
maar franny snapt niet dat ze thuis ook werkenquote:Op donderdag 4 april 2019 09:07 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Die 'pilletjes' kan ze thuis toch ook slikken zodat ze er geen last van heeft?
schijnt dat op de vader na, ze alle drie pilletjes slikken, die vader moet een gelukkig man zijn, met al die vrolijke mensenquote:Op donderdag 4 april 2019 09:07 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Die 'pilletjes' kan ze thuis toch ook slikken zodat ze er geen last van heeft?
Ze heeft zelf ook al een paar keer gezegd dat ze niet meer depressief is in Utopia.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:00 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
•somber, neerslachtig, een gevoel van leegte
•verminderde interesse in mensen en activiteiten, nergens plezier in hebben
•negatieve gevoelens en gedachten, schuldgevoelens
•gebrekkig zelfvertrouwen, faalangst
•angst, wanhoop
•machteloosheid
•huilbuien of de behoefte te huilen, zonder dat dit lukt
•snel boos of geïrriteerd
•besluiteloosheid, gebrekkig vermogen om problemen op te lossen
•veel piekeren
•vaak met de dood bezig
•concentratieproblemen
•vergeetachtigheid
•traagheid, moeite met nadenken
•rusteloosheid
-------------------------------------------------------------------------------
FF van een andere site dan maar lol er is genoeg te vinden
nadat Christina was geweest, hielp ook heeeeeelllll ergquote:Op donderdag 4 april 2019 09:10 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze heeft zelf ook al een paar keer gezegd dat ze niet meer depressief is in Utopia.
Wat anderen net hier ook al vertelden ze voert het vaak op als ze er voordeel mee kan behalenquote:Op donderdag 4 april 2019 09:10 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze heeft zelf ook al een paar keer gezegd dat ze niet meer depressief is in Utopia.
en dat is dus de reden dat er veel mensen zijn die haar niet geloven,het ene moment is ze depri en het andere moment niet meer,maar het wel gebruiken als het haar uitkomt.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:11 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
nadat Christina was geweest, hielp ook heeeeeelllll erg
Nee, die is alleen buiten de poorten depressief zegt ze in Utopia helemaal niet.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:08 schreef krabje het volgende:
[..]
maar franny snapt niet dat ze thuis ook werken
dus datquote:Op donderdag 4 april 2019 09:14 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nee, die is alleen buiten de poorten depressief zegt ze in Utopia helemaal niet.
Of ze wel echt of niet echt is kan ik niet over oordelen, maar dat mensen gaan twijfelen snap ik wel, door haar eigen uitspraken.
making the best out of a bad situationquote:Op donderdag 4 april 2019 09:13 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Wat anderen net hier ook al vertelden ze voert het vaak op als ze er voordeel mee kan behalen
Vandaar dat het steeds weer te sprake komt denk ik ….
Ja en 112 is al gebeld zekerquote:Op donderdag 4 april 2019 09:16 schreef BarryOSeven het volgende:
Adriaan en Jessie hebben slaande ruzie.
Beter dan een depressiequote:Op donderdag 4 april 2019 09:16 schreef BarryOSeven het volgende:
Adriaan en Jessie hebben slaande ruzie.
En ze vroeg de hypnotiseur of hij ook mensen met depressie kon behandelen en dat wilde ze wel graag gaf ze aanquote:
Precies. Flauwekul om via streams diagnoses wel/niet te bevestigen.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:02 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
we zijn geen arts of psych
ach welnee, dat gebeurt toch ook niet, het zijn meningen, en weet jij waarop gebaseerd? Zolang er nog geen cosser met een behandelingsplan komt vind ik het goed!quote:Op donderdag 4 april 2019 09:32 schreef peterdenhaag53 het volgende:
[..]
Precies. Flauwekul om via streams diagnoses wel/niet te bevestigen.
Dat denk ik dus niet , maar dit is de Cos en iedereen heeft hier een mening en die kan verschillen met de mening van een ander , en ik denk dan respecteer dat dan maar .....quote:
Laten we dat ook maar niet meer doen.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:32 schreef peterdenhaag53 het volgende:
[..]
Precies. Flauwekul om via streams diagnoses wel/niet te bevestigen.
Nou, zijn wel wat beperkingen.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:35 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
ach welnee, dat gebeurt toch ook niet, het zijn meningen, en weet jij waarop gebaseerd? Zolang er nog geen cosser met een behandelingsplan komt vind ik het goed!
tsja, Gerrit IS lui, kan dan weer wel?quote:Op donderdag 4 april 2019 09:38 schreef Punkman het volgende:
[..]
Nou, zijn wel wat beperkingen.
En het neigt nu heel veel naar "feiten" ipv van menigen.
Mensen hier vermoeden dat ze de boel een beetje aandikt en of misbruikt.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:38 schreef Punkman het volgende:
[..]
Nou, zijn wel wat beperkingen.
En het neigt nu heel veel naar "feiten" ipv van menigen.
Echt braamquote:Op donderdag 4 april 2019 09:40 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
tsja, Gerrit IS lui, kan dan weer wel?
Hahahahaha errug hè en zo ontzettend saai stel.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:40 schreef Fritsie1960 het volgende:
Die Kaylee en Dylan zijn echt rijp voor "Just Tattoo Of Us" wat 'n stel nitwits
Ja natuurlijk, en dat weet je ook wel.quote:Op donderdag 4 april 2019 09:40 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
tsja, Gerrit IS lui, kan dan weer wel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |