heb het toch ook niet inhoudelijk over de vakantie domme trienquote:Op maandag 1 april 2019 14:09 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Vakanties worden niet besproken
Ja voor Hans weer over Ierland begint.quote:Op maandag 1 april 2019 14:09 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
heb het toch ook niet inhoudelijk over de vakantie domme trien
Ga jij nog op vakantie?quote:Op maandag 1 april 2019 14:09 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
heb het toch ook niet inhoudelijk over de vakantie domme trien
quote:Op maandag 1 april 2019 14:10 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja voor Hans weer over Ierland begint.
Dit klinkt als een Far Cry 3 quotequote:Op maandag 1 april 2019 14:04 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
fijn dat je een hobby hebt gekozen en het overgrote deel van de prachtige ervaringen die je kunt hebben totaal negeert om iedere dag weer precies hetzelfde te doen in een spel waarvan het vervolg over een half jaartje weer uitkomt met minimale veranderingen
wel schattig dat je elke dag weer op al je accounts probeert in te loggen omdat je ons zo mistquote:Op maandag 1 april 2019 14:11 schreef Working_Class_Hero het volgende:
ER IS IETS MIS MET DE BANMASJIEN!!!
Al mijn kloons haske dede... en nu doet deze het weer
GODVERDOMME
quote:Op maandag 1 april 2019 14:11 schreef Working_Class_Hero het volgende:
ER IS IETS MIS MET DE BANMASJIEN!!!
Al mijn kloons haske dede... en nu doet deze het weer
GODVERDOMME
Je snapt wat je boy bedoeltquote:Op maandag 1 april 2019 14:06 schreef Chia het volgende:
[..]
Je speelt nooit meer offline, maar 5/6/7 jaar geleden speelde je voor het laatst online, dus je wilt eigenlijk zeggen dat je nooit meer speelt? :s
Wilde op de FP posten , maar daar heb ik nu met deze een banquote:Op maandag 1 april 2019 14:11 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
wel schattig dat je elke dag weer op al je accounts probeert in te loggen omdat je ons zo mist
Nee, maar geen interesse.quote:Op maandag 1 april 2019 14:11 schreef Kiid het volgende:
[..]
Met of zonder zonnebril? Wist je dat ik nu ook een A++ foto heb met zonnebril?
Maar je kan het niet ontkennen natuurlijk. Mijn gedrag is onberispelijk dus dan zou ik je favoriete gebruiker moeten zijnquote:Op maandag 1 april 2019 14:09 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Vakanties worden niet besproken
heb je nog steeds zo'n kraterkop of nietquote:Op maandag 1 april 2019 14:12 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Wilde op de FP posten , maar daar heb ik nu met deze een ban
@Kurovski, je kunt ook weer terugkomenquote:Op maandag 1 april 2019 14:12 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Wilde op de FP posten , maar daar heb ik nu met deze een ban
Hey vriend. Dat is lang geleden. Welkom vriendquote:Op maandag 1 april 2019 14:11 schreef Working_Class_Hero het volgende:
ER IS IETS MIS MET DE BANMASJIEN!!!
Al mijn kloons haske dede... en nu doet deze het weer
GODVERDOMME
nee ben ineens kankimooi geworden, het is een mirakel en ik verwacht dat er een religie rond mij gebouwd gaat wordenquote:Op maandag 1 april 2019 14:12 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
heb je nog steeds zo'n kraterkop of niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |