Huh? Dat herinner ik mij niet. Snel maar eens terugkijkenquote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zo ook het avondeten, Kees had lekkere macaroni schotel en de rest sprinkhanen e.d.
Je ziet inderdaad die verschuiving goed zichtbaar. Maar vond de seizoenen met Frank ook erg leuk. Ik was verliefd op Sascha Visserquote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:03 schreef Japepk het volgende:
Ik ben nu inderdaad ook de oude reeksen terug aan het kijken, nostalgie ten top! Vroeger vond ik de eerste aflevering met Tante Cor altijd doodeng, nu blijkt dat er maar één scène in dat donkere huis is. Jammer wel dat ze niet steeds door Ella Snoep gespeeld is.
Ik ben nu halverwege seizoen 5. Anne is al minder in beeld, Gijs kon ik me überhaupt nooit herinneren. De running gags uit de eerste seizoenen (Karel Kurk, de auto, de motorrijder, bepaalde uitspraken) komen al minder terug, je merkt dat de serie hier al aan het veranderen is. Ik ben benieuwd hoe ik de overgang naar het nieuwe gezin straks ga vinden. Vroeger vond ik Frank en Sacha Visser geweldig, net als die ex en ik was verliefd op Nikkie Plessen.
Zeker doen! Voor mij één van de leukste afleveringen. Hij komt vrij laat, ik gok seizoen 5.quote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:19 schreef roos94 het volgende:
[..]
Huh? Dat herinner ik mij niet. Snel maar eens terugkijken
Merciquote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:25 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Zeker doen! Voor mij één van de leukste afleveringen. Hij komt vrij laat, ik gok seizoen 5.
Even gecheckt, seizoen 5 en dan de tweede aflevering. Hij heet Beroemd.
Speelde Ella niet ook de moeder van Kees? Dat is hetgeen wat mij nog altijd bijstaat, zeker bij de laatste aflevering van seizoen 2quote:Op dinsdag 11 juni 2019 22:03 schreef Japepk het volgende:
Ik ben nu inderdaad ook de oude reeksen terug aan het kijken, nostalgie ten top! Vroeger vond ik de eerste aflevering met Tante Cor altijd doodeng, nu blijkt dat er maar één scène in dat donkere huis is. Jammer wel dat ze niet steeds door Ella Snoep gespeeld is.
Dat komt waarschijnlijk (en daar ben ik ook nog niet zo heel lang geleden achter) omdat seizoen 5 een mengelmoes van vertaalde 2point4children én origineel geschreven scripts is. Afleveringen als 'De Bus' en 'Kijk nooit om' zijn speciaal voor de Nederlandse serie geschreven (weliswaar door een Engelse scenarist), terwijl bijvoorbeeld 'Beroemd' of 'Millennium' nog van 2point4children komen.quote:Ik ben nu halverwege seizoen 5. Anne is al minder in beeld, Gijs kon ik me überhaupt nooit herinneren. De running gags uit de eerste seizoenen (Karel Kurk, de auto, de motorrijder, bepaalde uitspraken) komen al minder terug, je merkt dat de serie hier al aan het veranderen is.
Mja, de overgang van seizoen 6 (het Smulders-seizoen) naar seizoen 7 is nogal... abrupt. Zonder al teveel te willen spoilen: eind seizoen 6 groeien Kees en Koen langzaam naar elkaar toe, maar het heeft een open einde. En seizoen 7 start met dat Kees (volgens Sonja) dringend aan een man toe is en prompt Frank tegen het lijf loopt. Verder wordt er geen toelichting gegeven waarom Kees en Sonja gestopt zijn in het restaurant of waar Anne en Thomas ineens zijn geblevenquote:Ik ben benieuwd hoe ik de overgang naar het nieuwe gezin straks ga vinden. Vroeger vond ik Frank en Sacha Visser geweldig, net als die ex en ik was verliefd op Nikkie Plessen.
De moeder van Kees komt ook vaker voor dan ik me kon herinneren. Héérlijke rol wel, die Ella fantastisch heeft neergezet. Zeker ook in aflevering 4 van seizoen 3. De chaos in Huize Heistee is al compleet als er word gebeld en oma ineens spontaan met een 'Surprise!' komt binnenvallenquote:Op donderdag 13 juni 2019 11:44 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Speelde Ella niet ook de moeder van Kees? Dat is hetgeen wat mij nog altijd bijstaat, zeker bij de laatste aflevering van seizoen 2
[..]
Videolandquote:Op donderdag 13 juni 2019 13:52 schreef pussycatdoll het volgende:
Weet iemand hier waar ik oude afleveringen kan terugkijken (heb die op Youtube al gezien)?
Welke is dat?quote:Op zaterdag 15 juni 2019 23:16 schreef joelknobbe het volgende:
de aflevering met de bontjas vind ik 1 van de beste afleveringen
Merciquote:Op zondag 16 juni 2019 15:32 schreef joelknobbe het volgende:
[..]
Seizoen 4 Aflevering 6 van het kastje naar de muur
Beter laten ze het zittenquote:Op vrijdag 19 juli 2019 00:40 schreef joelknobbe het volgende:
inmiddels nog niets gehoord over een tweede seizoen helaas
Chantal Janzen was echt de 'Olifant in de kamer'. Zij maakte de serie tot een RTL-dingetje. Het was veel fijner geweest gewoon ouderwets te kijken naar een klucht met misverstanden en een grappige samenloop van omstandigheden. Die serie werd nu echt weer zo'n obligaat vervelend product door haar. RTL snapt er werkelijk geen reet van. Echt en authentiek, dat is wat mensen willen zien, even ontsnappen aan de werkelijkheid tijdens het kijken. Niet elke keer weer diezelfde vervelende boulevard-gezichten die je uit het verhaal trekken.quote:
Prima beslissing. Graag de rest behalve Simone mee met haar.quote:Op woensdag 25 september 2019 20:06 schreef PatriQue89 het volgende:
Het lijkt er dus op dat er wél een seizoen 2 komt, maar dan dus zonder Chantal.
https://www.rtlboulevard.(...)nger-te-zien-kees-co
Lolquote:Televizier-Ster Acteur/Actrice
Chantal Janzen (Kees & Co, RTL 4)
Elise Schaap (Familie Kruys/Soof: Een nieuw begin, RTL 4)
Ilse Warringa (De luizenmoeder, Avrotros)
quote:Op woensdag 25 september 2019 20:06 schreef PatriQue89 het volgende:
Het lijkt er dus op dat er wél een seizoen 2 komt, maar dan dus zonder Chantal.
https://www.rtlboulevard.(...)nger-te-zien-kees-co
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |