Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)fficieel-voor-pieriequote:Ajax meldt zich officieel voor Pierie
AMSTERDAM - Ajax heeft bij SC Heerenveen de interesse in Kik Pierie (18) officieel bekendgemaakt. De Amsterdammers willen de linker centrale verdediger van de Friezen komende zomer overnemen en zijn bereid om aanvaller Dennis Johnsen (21) in de deal te betrekken.
De Noorse aanvaller werd eerder door Ajax van Heerenveen gekocht en komt nu op huurbasis uit in het Abe Lenstra Stadion. Johnsen kwam tot zijn verhuur niet in de plannen voor van Erik ten Hag, die hem te weinig drive vindt hebben.
Ten Hag is – net als de Amsterdamse scouting – wel gecharmeerd van Pierie. Het talent was tijdens Ajax-Real Madrid al op uitnodiging van de Amsterdamse clubleiding aanwezig in de Johan Cruijff ArenA.
Het eventuele aantrekken van Pierie, die bij SC Heerenveen slechts een contract heeft tot de zomer van 2020 en door de Friezen dus eigenlijk wel moet worden verkocht, past in de visie van Marc Overmars. De directeur spelerbeleid van Ajax gaf onlangs nog aan ook zeker binnen Nederland te scouten.
Meer geschikt voor linksback dan centraal achterin?quote:Op maandag 1 april 2019 16:31 schreef RensAjacied het volgende:
Prima techniek en goede voorzet maar het is echt een slapjanus
Niet snel genoeg om op te komen.quote:Op maandag 1 april 2019 17:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Meer geschikt voor linksback dan centraal achterin?
Toen hij daar speelde omdat Bulthuis centraal de voorkeur kreeg was het echt héél erg slecht.quote:Op maandag 1 april 2019 17:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Meer geschikt voor linksback dan centraal achterin?
Grootste manco ook centraal misschien. Net als die Per Schuurs. Die kan ook wel ballen, maar Ajax wil zo graag de verdedigers op de middenlijn hebben. Dat is wat lastiger dan altijd achterin staan.quote:
Heerenveen - Amsterdam is best verquote:Op maandag 1 april 2019 22:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk.
Kan je dit beargumenteren?
Ajax kan dit soort jongens goed aanpakken, eigenlijk zoals Adames zegt. Zodra hij bij Ajax tekent wordt het een talent.quote:Op maandag 1 april 2019 22:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk.
Kan je dit beargumenteren?
Ik vraag mij ook echt af waarom ze hem zo graag willen hebben.quote:Op maandag 1 april 2019 19:37 schreef Adames het volgende:
[..]
Grootste manco ook centraal misschien. Net als die Per Schuurs. Die kan ook wel ballen, maar Ajax wil zo graag de verdedigers op de middenlijn hebben. Dat is wat lastiger dan altijd achterin staan.
Het lijstje Ajax-aankopen dat bij feijenoord niet zou hebben misstaan.quote:Op dinsdag 2 april 2019 00:04 schreef PowerLoungen het volgende:
Hoesen, Zivkovic, Schuurs, Scherpen en Pierie
twitter:FreekJansenVI twitterde op donderdag 11-04-2019 om 20:41:51Ajax verwacht Kik Pierie op korte termijn te kunnen presenteren als nieuwe aankoop. De talentvolle verdediger van SC Heerenveen was vandaag in Amsterdam om laatste details in orde te maken. Ook komst Kjell Scherpen nog altijd nabij. Meer zo op https://t.co/6JwB8mSaSP #Ajax reageer retweet
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)voor-5-jaar-bij-ajaxquote:Pierie tekent voor 5 jaar bij Ajax
SC Heerenveen-verdediger Kik Pierie (18) werd op de ochtend na Ajax-Juventus (1-1) warm onthaald op De Toekomst.
Het bezoek van het Nederlandse talent had geheim moeten blijven. De timing om hem op een vrije dag van de Ajax-selectie in Amsterdam fysiek onder de loep te nemen, leek goed. Maar een aantal Amsterdamse jeugdspelers herkende de verdediger van SC Heerenveen, die werd gekeurd, een vijfjarig contract tekent en zijn Friese werkgever een transfersom van minimaal vier miljoen euro oplevert.
Dat bedrag kan in de toekomst nog iets oplopen. Bij Heerenveen bedong men eerder ook extraatjes bij de verkoop van spelers als Sam Larsson en Jeremiah St. Juste naar Feyenoord.
Het verlies van Pierie weegt sportief zwaar bij het armlastige Heerenveen, maar kan met een aardige compensatie voor het nog eenjarige contract worden geaccepteerd
4 miljoen is niks natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 april 2019 10:31 schreef MC-Morgan het volgende:
Minimaal 4 miljoen voor zo'n beperkte speler.
De nieuwe Sulejmaniquote:Op vrijdag 12 april 2019 13:40 schreef Ludachrist het volgende:
Ik denk dat het wel goedkomt met Pierie. Die gaat over vier jaar voor twintig miljoen weer de deur uit.
Voor jullie niet nee, voor Heerenveen wel.quote:Op vrijdag 12 april 2019 11:00 schreef GGMM het volgende:
[..]
4 miljoen is niks natuurlijk.
Maar elke euro is er één te veel voor deze speler.
Dat denk ik ook, ja!quote:Op vrijdag 12 april 2019 14:16 schreef MC-Morgan het volgende:
[..]
Voor jullie niet nee, voor Heerenveen wel.
Goed nieuws! Stijn Schaars denkt dat hij gaat slagen bij Ajax.twitter:FOXSportsnl twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 16:52:49💬 | Stijn Schaars heeft er vertrouwen in dat Kik Pierie het gaat maken bij #Ajax."Kik is een enorme atleet en als hij blijft leren zie ik hem zeker slagen."https://t.co/jM3eXru8Nx reageer retweet
Hij is bij Heerenveen nu al beter dan Sinkgraven ooit was, dus zo een miskoop kan het in ieder geval niet worden.quote:
Stijn bedoelt eigenlijk gewoon "die is echt nog lang niet genoeg voor Ajax"quote:Op vrijdag 12 april 2019 16:57 schreef GGMM het volgende:
Goed nieuws! Stijn Schaars denkt dat hij gaat slagen bij Ajax.twitter:FOXSportsnl twitterde op vrijdag 12-04-2019 om 16:52:49💬 | Stijn Schaars heeft er vertrouwen in dat Kik Pierie het gaat maken bij #Ajax."Kik is een enorme atleet en als hij blijft leren zie ik hem zeker slagen."https://t.co/jM3eXru8Nx reageer retweet
Dan zijn mijn zorgen in principe wel weg.
Had ook wat zinnigs kunnen zijn.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 19:39 schreef Coco. het volgende:
[..]
Ja ik moest wat posten van jou in dit topic.
Gelukkig gaat het bij Jong Ajax wel goed.twitter:yayaajax twitterde op dinsdag 04-02-2020 om 16:24:35Kik Pierie - Jong Ajax https://t.co/7bBAICbj50 reageer retweet
quote:Op vrijdag 12 april 2019 22:13 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hij is bij Heerenveen nu al beter dan Sinkgraven ooit was, dus zo een miskoop kan het in ieder geval niet worden.
3 maanden winterslaap is toch best lang he.quote:Op maandag 10 februari 2020 09:52 schreef Komakie het volgende:
Heleboel mensen in dit topic waren ook heel negatief over Schuurs en die begint langzaam aan ook steeds vaker basis te spelen en is vaste backup geworden van Veltman. Als hij er in staat doet hij het ook steeds beter. Die komt er nog wel.
Pierie is uiteraard de opvolger van Tagliafico. Maar dat lijkt me logisch!
https://nos.nl/artikel/23(...)pierie-van-ajax.htmlquote:FC Twente huurt verdediger Pierie van Ajax
FC Twente huurt Kik Pierie voor één seizoen van Ajax. De 19-jarige verdediger komt niet in de plannen van Ajax-trainer Erik ten Hag voor en mag eredivisieminuten gaan maken in het shirt van de club uit Enschede.
Pierie, die in Amsterdam nog een contract tot de zomer van 2024 heeft, werd vorig jaar door Ajax voor vier miljoen euro gekocht van sc Heerenveen, waarmee hij ook al in de eredivisie speelde. Bij Ajax speelde hij het hele seizoen met Jong Ajax in de Keuken Kampioen Divisie.
Het is voor Twente de vierde nieuweling van het seizoen. Gijs Smal werd overgenomen van FC Volendam. Vaclav Cerny (FC Utrecht) en Nathan Markelo (Everton) worden net als Pierie gehuurd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |