Mijn craving is vloeibaarquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bitter door alle kruiden met een hint citrus.
Maar 1quote:Op vrijdag 29 maart 2019 14:48 schreef BellaaElisa het volgende:
[..]
Link van maat 44
https://www.suenjill.nl/a(...)ewborn-onesie-lemon/
Nee. Maar ik denk meisjes.quote:Op vrijdag 29 maart 2019 18:05 schreef pinquit het volgende:
Tico, weten jullie al het geslacht van de baby's?
Heb ze ook bij een andere webshop gezien. Ik zal straks eens voor je kijken, als N. op bed ligt.quote:
Ik wil thuis bevallen, maar sommige poliklinieken hebben ook een bevalbad (dan heb je denk ik wel kans dat hij bezet is). Hier zijn meerdere ziekenhuizen in de buurt waar de polikliniek zo'n bad heeft.quote:Op vrijdag 29 maart 2019 19:18 schreef June. het volgende:
Mijn cravings zijn kroketten, kaas en noodles![]()
Ten aanzien van bevalbad, nog beetje ver van mijn bedshow, maar bevallen jullie dan ook allemaal thuis?
Ik wil sowieso poliklinisch bevallen. Dus denk dat ik ons eigen bad laat vollopen t.z.t. om de weeën op te vangen. Of mag dat niet en moet je per se zo’n bad hebben?
Mag officeel misschien niet maar ik ben ook in mijn eigen bad bevallen van 2de. 1e was ook de bedoeling maar uiteindelijk met volledige ontsluiting nog naar ziekenhuis gegaan. (met hulp van man en vk uit bad gehesenquote:Op vrijdag 29 maart 2019 19:41 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ik wil thuis bevallen, maar sommige poliklinieken hebben ook een bevalbad (dan heb je denk ik wel kans dat hij bezet is). Hier zijn meerdere ziekenhuizen in de buurt waar de polikliniek zo'n bad heeft.
Weeën opvangen kan gewoon in je eigen bad, maar ik lees weleens dat hoogzwangere vrouwen hun bad niet meer zelfstandig uit kunnen komen. En bevallen in een gewoon bad mag niet, omdat er dan niet genoeg ruimte is voor de vk.
quote:Op vrijdag 29 maart 2019 16:03 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Mijn craving is vloeibaarNog nooit van gehoord! Klinkt lekker!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bitter door alle kruiden met een hint citrus.Schudden voor gebruik
Weeën opvangen mag sowieso in je eigen bad, dat adviseerde mijn vlk zelfs tijdens mijn toen-nog-poliklinische bevalling. Ik vond het (kennelijk in tegenstelling tot de meesten hierquote:Op vrijdag 29 maart 2019 19:18 schreef June. het volgende:
Ik wil sowieso poliklinisch bevallen. Dus denk dat ik ons eigen bad laat vollopen t.z.t. om de weeën op te vangen. Of mag dat niet en moet je per se zo’n bad hebben?
AH verkoopt het iig. Vriendinnetje van mij gaf het een tijd terug als onderdeel van ons trouwcadeau, zij dronk het ook regelmatig tijdens haar zwangerschapquote:Op vrijdag 29 maart 2019 21:11 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Nog nooit van gehoord! Klinkt lekker!
Ik ga het eens zoeken hier als ik weer eens bij de ah ben.quote:Op vrijdag 29 maart 2019 21:14 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
AH verkoopt het iig. Vriendinnetje van mij gaf het een tijd terug als onderdeel van ons trouwcadeau, zij dronk het ook regelmatig tijdens haar zwangerschap.
Slaap lekker! Goed uitrusten voor een spannende dag morgen.quote:Op vrijdag 29 maart 2019 22:13 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Niet meegelezen, sorry!
Sinds gister 1500 rommelt het, vk kwam gister avond langs geen ontsluiting nog, vanavond had ik 1 cm dus morgen gaan we strippen! Ben een nachtje opgenomen voor sedatie want ik werd bij elke harde buik / wee wakker vannacht en had al een paar nachten slecht geslapen. Spannend
Dat verschilt per verloskundige. Mijn verloskundige is er heel laconiek over en vindt het prima als iemand in z'n eigen bad wil bevallen. Ik heb een opblaasbad (omdat er in ons huurhuis geen bad zit en ik het heerlijk vind om in bad te kunnen af en toe) en dat vond ze ook goed.quote:Op vrijdag 29 maart 2019 19:41 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ik wil thuis bevallen, maar sommige poliklinieken hebben ook een bevalbad (dan heb je denk ik wel kans dat hij bezet is). Hier zijn meerdere ziekenhuizen in de buurt waar de polikliniek zo'n bad heeft.
Weeën opvangen kan gewoon in je eigen bad, maar ik lees weleens dat hoogzwangere vrouwen hun bad niet meer zelfstandig uit kunnen komen. En bevallen in een gewoon bad mag niet, omdat er dan niet genoeg ruimte is voor de vk.
Heel veel succes! Het duurt niet lang meerquote:Op vrijdag 29 maart 2019 22:13 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Niet meegelezen, sorry!
Sinds gister 1500 rommelt het, vk kwam gister avond langs geen ontsluiting nog, vanavond had ik 1 cm dus morgen gaan we strippen! Ben een nachtje opgenomen voor sedatie want ik werd bij elke harde buik / wee wakker vannacht en had al een paar nachten slecht geslapen. Spannend
Benen spreiden geeft ook niet per se de meeste ruimte in je bekken voor je baby om te passeren. Doorgaans is dat op je hurken/knieën. Toen ik bij een bevalcursus was laatst liet ze dat mooi zien dmv een bekkendummie. Een baarkruk geeft al meer ruimte dan liggend met gespreide benen, maar ook nog steeds niet het meest optimaal omdat je staartbeentje nog naar binnen wordt gedrukt bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 30 maart 2019 08:50 schreef BobbyMcGee het volgende:
[..]
Dat verschilt per verloskundige. Mijn verloskundige is er heel laconiek over en vindt het prima als iemand in z'n eigen bad wil bevallen. Ik heb een opblaasbad (omdat er in ons huurhuis geen bad zit en ik het heerlijk vind om in bad te kunnen af en toe) en dat vond ze ook goed.
Alleen twijfel ik daar zelf over, want mijn opblaasbad is een stuk kleiner dan een bevalbad en ik kan dan mijn benen niet zo goed spreiden, ik zit snel klemDat lijkt me niet zo comfortabel bevallen.
Ik ben me dus aan het oriënteren op bevalbaden. Kopen of huren jullie? Ik meen gezien te hebben dat kopen helemaal niet zoveel duurder is dan huren op bevalbaden.nl. En daar mag je het bad retourneren als je het niet gebruikt hebt, wat ik een prettig idee vind. Ik vind het best een duur geintje voor iets waarvan niet zeker is dat je er echt gebruik van maakt.
Nee, want mijn verloskundige heeft geen leenbadenquote:Op zaterdag 30 maart 2019 08:59 schreef pinquit het volgende:
Onze vlk-praktijk leent badden uit. Je moet dan een "startpakket" erbij kopen, de hoes die erin gaat en de slangen om 'm te vullen, en pomp om 'm leeg te pompen. Kost 75eu en als je 'm niet kan gebruiken en dus de verpakking dicht laat, mag ie gewoon terug en krijg je je geld terug.
Maar daar heb jij verder niks aan, sorry
Fascinerend! Ik zou juist denken dat je op je hurken ook behoorlijk je benen spreidt. Dat doe ik nu al, aangezien er anders een buik in de weg zitquote:Op zaterdag 30 maart 2019 09:23 schreef elamanilo het volgende:
VFT succes!
Hier heb ik bij m'n eerste bevalling een bad gekocht omdat ik dat het fijnst vond. Toen ik voor de eerste keer ging baren, was het nog veel minder gebruikelijk dat je een bad zomaar kon lenen of huren, voor mij was het toen dus praktischer om het zelf aan te schaffen. Nu is dat al vele malen eenvoudiger. Verder was ik ook de eerste in de familie die een baby kreeg, dus ik dacht dat er wellicht nog wel meer zouden kunnen volgen die dan ook het bad zouden kunnen gebruiken als ze wilden. Ik was er toen nog niet mee bezig of ik zelf meer kinderen zou willen. Inmiddels ben ik zelf toe aan de derdeen zijn er verder nog steeds geen andere kindjes in de familie. Maar wie weet, het kan natuurlijk nog steeds.
Uiteindelijk heb ik het bad al wel aan diverse vriendinnetjes uitgeleend en zijn er al meerdere babies in geboren. Zelf heb ik hem bij de tweede bevalling uiteraard ook weer gebruikt.
Daarna heeft mijn lieftallige dochter hem lek geprikt.![]()
Omdat het precies op een naadje zit ook, lukt het plakken niet optimaal. Ik heb nu dus een nieuw bad gekocht. Dit keer hoefde ik alleen het bad, alle slangen en pompjes en zo heb ik natuurlijk al. In de toekomst kan ik het bad gewoon weer uitlenen en wie weet er zelf hierna nog eens in bevallen.
Tegenwoordig kun je bevalbaden ook bij veel vk's huren/lenen en zijn er ook andere mogelijkheden tot huren/lenen.
De vroedvrouwenpraktijk waar ik zit hebben volgens mij een stuk of 12-13 baden en soms is dat nog te weinig en zijn ze allemaal uitgeleend.
[..]
Benen spreiden geeft ook niet per se de meeste ruimte in je bekken voor je baby om te passeren. Doorgaans is dat op je hurken/knieën. Toen ik bij een bevalcursus was laatst liet ze dat mooi zien dmv een bekkendummie. Een baarkruk geeft al meer ruimte dan liggend met gespreide benen, maar ook nog steeds niet het meest optimaal omdat je staartbeentje nog naar binnen wordt gedrukt bijvoorbeeld.
Vrouwen die instinctief baren doen bij het persen eigenlijk allemaal hun benen juist meer bij elkaar. Vrouwen die veel beeldvorming vanuit de reguliere media hebben meegekregen, die spreiden hun benen (omdat ze denken dat dat zo hoort).
Ja, dat is ook een goede!quote:Op zaterdag 30 maart 2019 09:39 schreef pinquit het volgende:
Hee Bobby, en een groter gewoon opblaasbadje aanschaffen? Kan je ook gewoon nog gebruiken later in de tuin
Fijn hequote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:10 schreef Flav het volgende:
@:Sicilia jup, hier zat voor de positieve test al niks meer lekker
Marktplaats!quote:Op zaterdag 30 maart 2019 11:40 schreef Stippelrientje het volgende:
Mijn positiebroek is stuk gegaan... dikke zeg!![]()
Nu moet ik toch binnenkort naar die verschrikkelijke prenatal![]()
*hekel aan winkelen*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. geboren ❤
Totaal niet volgens plan maar hij is kerngezond en dat is het belangrijkste. Ik ga het nog een keer van me afschrijven hier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |