Dat dus...quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:26 schreef krabje het volgende:
ger die jessie verteld dat hij minder doet dan dat hij zegt,en dat zegt iemand die nooit iets uitvoert![]()
![]()
wat hij nu zegt klopt gewoon welquote:Op donderdag 21 maart 2019 09:31 schreef BakkieBaksteen het volgende:
Tja Janky over zichzelf afgeroepen; dagenlang ger ophemelen dat ie zo goed bezig is en als die ff tegengas krijgt zich zo laten kennen
Ger is een nixnut daar niet van, maar ook zijn utopia en als ze t er niet mee eens zijn stemmen ze m maar weg
Ze is volgens mij voor de derde keer gaan zittenquote:Op donderdag 21 maart 2019 09:28 schreef Jemoederniet het volgende:
Hoe lang die Hiske daar al zit te roken, ondertussen eerste rang meegenietend van Jessie en Gerrit.
[ afbeelding ]
Dus dat!quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:35 schreef MariaElena2018 het volgende:
Nou dat Gerrit een niksnut is, en dat Jessie in een dag meer werk verzet dan Gerrit in een week is een feit....
Ben ik toch niet mee eens. Gerrit zit er nu bijna 9 maanden wat heeft hij daar gedaan dan. Zijn handen verstopt in zijn zakken. Hij heeft nu ineens het licht gezien en denkt nu dat hij daar de leiding mag nemen. Eerst verdienen dan leiden.quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:33 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
wat hij nu zegt klopt gewoon wel
Hij niksnut net zoveel als jessie, alleen komt gerrit er een soort voor uit, waarbij jessie zichzelf ophemeld
Welnee jessie lult net zo goed slap de hele dag als gerritquote:
Je trekt nu in twijfel dat Jessie werkt?quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:38 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
Welnee jessie lult net zo goed slap de hele dag als gerrit
Er is een soort gezegde he
Als ik de hele dag zeg dat ik hoofdpijn heb, krijg ik ook ecgt hoofdpijn, met andere woorden ga je er zelf in geloven
Jessie gelooft echt van zichzelf dat hij (hard) werkt
quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:35 schreef MariaElena2018 het volgende:
Nou dat Gerrit een niksnut is, en dat Jessie in een dag meer werk verzet dan Gerrit in een week is een feit....
Jessy is een ouwehoer, die het meeste werk uitbesteed, ze zijn nog geen steek verder gekomen, als hij zich eens meer met de admin bezig zou houden, zou hij meer merken wat er allemaal besteld en gestolen zou worden, nu loopt hij met een hap zuurkool op zijn hoofd boos te zijn dat hij ook eens koekje van eigen deeg krijgt met tegengas, had het ook wel tegenvalt wat hij per dag doet.quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:35 schreef MariaElena2018 het volgende:
Nou dat Gerrit een niksnut is, en dat Jessie in een dag meer werk verzet dan Gerrit in een week is een feit....
Ik denk dat er eerst gedefinieerd moet worden *wat is wat doen*quote:Op donderdag 21 maart 2019 09:37 schreef maryo55 het volgende:
[..]
Ben ik toch niet mee eens. Gerrit zit er nu bijna 9 maanden wat heeft hij daar gedaan dan. Zijn handen verstopt in zijn zakken. Hij heeft nu ineens het licht gezien en denkt nu dat hij daar de leiding mag nemen. Eerst verdienen dan leiden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |