Oeh, hij reageert..quote:
Waarmee ?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
quote:
Hey WHquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:22 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Oeh, hij reageert..
GA DAN GA DAN GAAAA DAAAAAN
Wie is daan?quote:Op woensdag 20 maart 2019 14:22 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Oeh, hij reageert..
GA DAN GA DAN GAAAA DAAAAAN
Nou was het maar zo'n feest.quote:
zoks heet in het echt Daan.quote:
Ja dat soort dingen krijg ik ook te horen ja, verder spreek ik hem niet zoveelquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:22 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Nou was het maar zo'n feest.
Dan reed ik nu in een Tesla.
Ja, kan ie niets aan doenquote:
quote:Op woensdag 20 maart 2019 14:22 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Waarmee ?PlsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welkom op FOK!
Same, maar goed, zijn vorige auto had ie geprobeerd te gebruiken als een kaasschaaf, hopelijk doet ie dat met de nieuwe niet.quote:Op woensdag 20 maart 2019 14:23 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ja dat soort dingen krijg ik ook te horen ja, verder spreek ik hem niet zoveel![]()
Hoi Daaaaaanquote:
quote:Op woensdag 20 maart 2019 14:24 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Same, maar goed, zijn vorige auto had ie geprobeerd te gebruiken als een kaasschaaf, hopelijk doet ie dat met de nieuwe niet.
Mag ik uit deze reactie concluderen dat dat ook niet het plan is?quote:Op woensdag 20 maart 2019 14:24 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Ja, en jouw kleindochter, geak.quote:
Ik ben een stuk jonger dan jij hoorquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:24 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ja, en jouw kleindochter, geak.
Is ook niet iets om te vertellen eigenlijkquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:24 schreef Zosk het volgende:
[..]![]()
![]()
Daar heb ik niets van meegekregen volgens mij
Nee da isquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:25 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Is ook niet iets om te vertellen eigenlijk
Uiteraard, het had mijn achter achter klein dochter kunnen zijn.quote:
Haha oudjequote:Op woensdag 20 maart 2019 14:25 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Uiteraard, het had mijn achter achter klein dochter kunnen zijn.
ik weet helemaal niks van de politiek dus het lijkt me hartstikke oneerlijk om een stem uit te brengenquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:24 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Mag ik uit deze reactie concluderen dat dat ook niet het plan is?
Of dat je ooit een keer een Engelse Bulgaar hebt aangereden, terwijl je achteruit het parkeervak komt rijden.quote:
Dat maakt 80% van NL niet uitquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:26 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik weet helemaal niks van de politiek dus het lijkt me hartstikke oneerlijk om een stem uit te brengen
Is dat iets om trots op te zijn, Daan?quote:Op woensdag 20 maart 2019 14:26 schreef Zosk het volgende:
Godnondeju heb gewoon meer posts dan jij ondertussen, 4ebe
Ehm neequote:Op woensdag 20 maart 2019 14:26 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Of dat je ooit een keer een Engelse Bulgaar hebt aangereden, terwijl je achteruit het parkeervak komt rijden.
Maar wil jij gelikt wordenquote:Op woensdag 20 maart 2019 14:23 schreef Zosk het volgende:
[..]
Maar je wilt niet gelikt worden dus die vlag gaat niet op helaas
Nee juist niet, vandaar mijn reactiequote:Op woensdag 20 maart 2019 14:26 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Is dat iets om trots op te zijn, Daan?
Partij van de Cavia'squote:Op woensdag 20 maart 2019 14:26 schreef Zosk het volgende:
[..]
Op welke linkse partij heb jij gestemd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |