Strafbaar weet ik niet, fake vermoed ik welquote:Op woensdag 20 maart 2019 18:16 schreef YazooW het volgende:
Check dit account. Is dit niet strafbaar?
https://twitter.com/DeDerdeKamerNL
In nederland mag dat gewoon. We doen hier niet aan censuur.quote:Op woensdag 20 maart 2019 18:20 schreef YazooW het volgende:
[..]
Gewoon fake natuurlijk. Maar buiten de vraag of het wel of niet echt is mag je volgens mij geen exitpolls plaatsen midden op verkiezingsdag.
Lolquote:Op woensdag 20 maart 2019 18:41 schreef trein2000 het volgende:
[..]
In nederland mag dat gewoon. We doen hier niet aan censuur.
Schandalig ja.quote:Op woensdag 20 maart 2019 18:43 schreef Braindead2000 het volgende:
3 Staats-tv-zenders waar je elke dag de grootst mogelijke onzin ziet, en pas om 20.35 uur schenkt eentje ervan live een beetje aandacht aan deze verkiezingen.
Als ze er wel live aandacht aan zouden besteden zou je hier weer hysterisch zitten doen dat ze de uitslag proberen te beïnvloeden. Niet zo sneu zeiken dus.quote:Op woensdag 20 maart 2019 18:43 schreef Braindead2000 het volgende:
3 Staats-tv-zenders waar je elke dag de grootst mogelijke onzin ziet, en pas om 20.35 uur schenkt eentje ervan live een beetje aandacht aan deze verkiezingen.
Ik moet wel zeggen dat bij de vorige verkiezingen de NOS wel heel snel de voicemail erop gooide. Viel me tegen.quote:Op woensdag 20 maart 2019 18:48 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Als ze er wel live aandacht aan zouden besteden zou je hier weer hysterisch zitten doen dat ze de uitslag proberen te beïnvloeden. Niet zo sneu zeiken dus.
Wat moeten ze gaan uitzenden danquote:Op woensdag 20 maart 2019 18:43 schreef Braindead2000 het volgende:
3 Staats-tv-zenders waar je elke dag de grootst mogelijke onzin ziet, en pas om 20.35 uur schenkt eentje ervan live een beetje aandacht aan deze verkiezingen.
En Groningen hoog.quote:Op woensdag 20 maart 2019 19:11 schreef Nattekat het volgende:
Grote opkomst schijnt.
En Amsterdam bedroevend laag
quote:Op woensdag 20 maart 2019 19:11 schreef Nattekat het volgende:
Grote opkomst schijnt.
En Amsterdam bedroevend laag
Equote:Vier partijen nemen vandaag deel aan de Provinciale Statenverkiezingen die dat nog nooit eerder deden. Nida en DENK zijn twee van die nieuwkomers die zich beiden richten op kiezers met een migratieachtergrond. 'We laten een heel nieuw geluid horen', zegt Nida-lijsttrekker Elsa van der Loo.
Ik probeerde een ander punt duidelijk te maken, maar goed.quote:
Dan heb jij de laatste gemeenteraadsverkiezingen niet gevolgd.quote:
Niet die van Groningen, nee. Zo achteruit gegaan?quote:Op woensdag 20 maart 2019 19:26 schreef _--_ het volgende:
[..]
Dan heb jij de laatste gemeenteraadsverkiezingen niet gevolgd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |