Hadden over de breedte veel meer kwaliteit. Ik vind ook dat de kwaliteit van de selectie van Ajax vaak nogal wordt overschat. Als je De Ligt, Ziyech en Tadic even weg zou denken, dat zijn dus maar drie spelers, is het verschil al belachelijk groot.quote:Op zondag 17 maart 2019 19:30 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Hmm ja dat is lastig natuurlijk, kwalitatief goede spelers op de bank tevreden houden. Dan vraag ik mij af hoe andere clubs dat deden/ doen. Pakte Bayern niet ergens in 2013 oid de triple?
Als iets niet beoordeeld is kan dat nog steeds denk ik?quote:Op zondag 17 maart 2019 20:19 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Omdat je, dacht ik, vanwege de VAR niet meer naderhand kunt schorsen.
Zou een domme regel zijn als dat zo is. VAR ziet niet alles en focust zich voornamelijk op het spel niet wat er omheen gebeurt.quote:Op zondag 17 maart 2019 20:19 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Omdat je, dacht ik, vanwege de VAR niet meer naderhand kunt schorsen.
Je spreekt jezelf nogal tegen in deze post.quote:Op zondag 17 maart 2019 20:20 schreef Makamba_ het volgende:
Het hoort niet en een schorsing is geheel op zijn plaats maar wat overdrijven mensen toch snel met dit soort incidenten.
Daar twijfel ik dus aan.quote:Op zondag 17 maart 2019 20:20 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Als iets niet beoordeeld is kan dat nog steeds denk ik?
Áls de VAR (en scheids) het niet beoordeeld heeft kan een speler alsnog geschorst worden.quote:
BRON?quote:Op zondag 17 maart 2019 20:29 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Áls de VAR (en scheids) het niet beoordeeld heeft kan een speler alsnog geschorst worden.
Kut beyond peren.quote:Op zondag 17 maart 2019 20:30 schreef Frozen-assassin het volgende:
Was goed kut vandaag? Heb niet kunnen kijken
Heb ik niet. Kan ik mij gewoon nog herinneren. + beetje logisch nadenken. Ik kan eigenlijk geen reden bedenken waarom hij achteraf niet geschorst zou kunnen worden, indien niet beoordeeld?quote:
Ja, ja, geen brons dus.quote:Op zondag 17 maart 2019 20:36 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Heb ik niet. Kan ik mij gewoon nog herinneren. + beetje logisch nadenken. Ik kan eigenlijk geen reden bedenken waarom hij achteraf niet geschorst zou kunnen worden, indien niet beoordeeld?
quote:
Ziyech ook weer blessa zag ik. Laat Frenkie maar ook afmelden voor Nederlands elftal. Op krachten komen voor enorm drukke schema straks.quote:
Ha ha haquote:
Dit inderdaad. Je mag tegenwoordig al niet eens meer lekker van je aftrappen in een wedstrijd, waar eindigt dit!quote:Op zondag 17 maart 2019 20:20 schreef Makamba_ het volgende:
Het hoort niet en een schorsing is geheel op zijn plaats maar wat overdrijven mensen toch snel met dit soort incidenten.
Reserve Duitsers uit Brabant?quote:Op zondag 17 maart 2019 21:20 schreef DenXD het volgende:
Nou, het was weer drama maar gelukkig (nog) niet zo erg als toen bij de Graafschap.
31 maart is nu nog een groter moetje, als dat het al niet eerder was. Dan sta je mogelijk die woensdag daarna, wie weet tijdelijk, weer eventjes bovenaan. Die reserve Duitsers uit Brabant kunnen met dit spel wat ze wekelijks laten zien mij ook niet overtuigen van een zeker kampioenschap. Als ze de 31e winnen daarin tegen is het wel over.
Nee, it ain't over till it's over.
Ga nou eerst maar even op een cursus Nederlands voor je anderen linkt aan een rijksvreemde nationaliteit.quote:Op zondag 17 maart 2019 21:20 schreef DenXD het volgende:
Nou, het was weer drama maar gelukkig (nog) niet zo erg als toen bij de Graafschap.
31 maart is nu nog een groter moetje, als dat het al niet eerder was. Dan sta je mogelijk die woensdag daarna, wie weet tijdelijk, weer eventjes bovenaan. Die reserve Duitsers uit Brabant kunnen met dit spel wat ze wekelijks laten zien mij ook niet overtuigen van een zeker kampioenschap. Als ze de 31e winnen daarin tegen is het wel over.
Nee, it ain't over till it's over.
Als jij hem betaald, lamlul.quote:Op zondag 17 maart 2019 21:52 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Ga nou eerst maar even op een cursus Nederlands voor je anderen linkt aan een rijksvreemde nationaliteit.
Wel genoten vandaag jongens, ik dacht dat PSV slecht was. Ajax liet tegen Zwolle en AZ echter zien dat dat in ieder geval niet bijzonder is en dat het wellicht nog slechter kan dan wat PSV laat zien.
quote:Op zondag 17 maart 2019 21:20 schreef DenXD het volgende:
Nou, het was weer drama maar gelukkig (nog) niet zo erg als toen bij de Graafschap.
31 maart is nu nog een groter moetje, als dat het al niet eerder was. Dan sta je mogelijk die woensdag daarna, wie weet tijdelijk, weer eventjes bovenaan. Die reserve Duitsers uit Brabant kunnen met dit spel wat ze wekelijks laten zien mij ook niet overtuigen van een zeker kampioenschap. Als ze de 31e winnen daarin tegen is het wel over.
Nee, it ain't over till it's over.
Dit leek toch wel weer vies veel op een van die wedstrijden onder Frank de Boer.quote:Op zondag 17 maart 2019 22:52 schreef Marsenal het volgende:
Ben blij dat we in de Eredivisie tenminste nog choken als het er op aankomt, je herkent je eigen club anders niet meer.
Doe normaal, je hebt Labyad, Veltman, Magallan, Sinkgraven, Eiting en De Wit op de bank. Alleen op de vleugels is de spoeling duur (waar blijft die Bande)?quote:Op zondag 17 maart 2019 19:16 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat makkelijkere schema is niet voldoende om 5 punten goed te maken helaas. Maar het probleem is iets anders, namelijk Ajax was vandaag gewoon doodmoe. Dat zag je tegen Zwolle al en vandaag weer. Ze begonnen de eerste helft alsof ze de eerste helft van een verlenging begonnen en er al 90 minuten op hadden zitten. Dat is dus toch de tol die je betaalt als je ver wilt komen in Europa. Dat zag je ook in het seizoen dat Ajax de EL finale haalde.
Met oog op volgend seizoen, want dit seizoen is het kampioenschap helaas niet meer mogelijk, is dat toch iets waar rekening mee gehouden moet worden. De selectie is niet breed genoeg. Het verschil tussen een Ziyech en Labyad, Tagliafico en Sinkgraven (lol!) en De Ligt en Magallan (lol! x 2) is natuurlijk veel te groot. Het is te risicovol om een van deze spelers te laten starten in de basis. Maar je kan niet verwachten dat de grote namen bij Ajax zoveel wedstrijden 90 minuten spelen en steeds hun niveau halen. Dat lukt PSV, die niet in Europa of de beker speelt, ook al niet, maar die hebben net even een iets mindere tegenstander in zo een speelronde om toch nog last minute de volle buit te maken, zoals wij ook deden tegen PEC Zwolle.
Als je Ajax volgende week had laten spelen tegen AZ (stel dat er geen interlandweek was) dan zou het zo maar 0-3 kunnen worden voor Ajax. Het verplaatsen van de wedstrijd tegen PEC was met ook op het kampioenschap niet verstandig, maar goed voor Europa wel dus.
Aangezien Ajax nog niet is uitgespeeld in Europa, zullen we meer van deze wedstrijden spelen en dus nog vaker puntverlies lijden. Dat is niet te voorkomen. Kampioenschap is niet mogelijk meer, PSV zal vast meer dan 5 punten verspelen, maar wij winnen ook zeker niet alles.
Jonk zou ik liever vandaag dan morgen terugzien inderdaad.quote:Op zondag 17 maart 2019 23:29 schreef kurk_droog het volgende:
Cruijff draait zich om in zijn graf. Jonk!!!
Met wie had hij nou een fittiequote:Op zondag 17 maart 2019 23:31 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Jonk zou ik liever vandaag dan morgen terugzien inderdaad.
Wel redelijk met iedereen. Alleen is Bergkamp al weg. Als Overmars weg is zie ik wel mogelijkheden voor een rentree, Edwin waait toch met alle winden mee.quote:
waarom? Die was nog erger dan Bergkamp wat betreft eigen jeugd eerst, had je nooit een Tadic of een Blind gehad, was je in oktober al klaar geweestquote:Op zondag 17 maart 2019 23:31 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Jonk zou ik liever vandaag dan morgen terugzien inderdaad.
Stop maar met deze actquote:Op maandag 18 maart 2019 02:23 schreef Mariocash het volgende:
Wéér geen kampioen, ondanks alle investeringen.![]()
Geef de moed niet op. Ooit gaan jullie weer eens een keer een prijs pakken!
Ik zou ook niet graag rouleren met de spelers die jij noemtquote:Op zondag 17 maart 2019 23:31 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Doe normaal, je hebt Labyad, Veltman, Magallan, Sinkgraven, Eiting en De Wit op de bank. Alleen op de vleugels is de spoeling duur (waar blijft die Bande)?
Maar Ten Hag heeft last van het Valverde syndroom en rouleert veels te weinig.
dat is inderdaad wel een probleem, je hebt misschien maar 13 spelers waar je mee kan schuiven zonder echt zwakker te worden en dan is zo'n seizoen heel langquote:Op maandag 18 maart 2019 07:42 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik zou ook niet graag rouleren met de spelers die jij noemt
Wat dat betreft kan je je afvragen hoe goed Overmars het heeft gedaan, basiself zeer sterk, bank bijzonder zwakquote:Op maandag 18 maart 2019 08:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is inderdaad wel een probleem, je hebt misschien maar 13 spelers waar je mee kan schuiven zonder echt zwakker te worden en dan is zo'n seizoen heel lang
begon al met de keeper en het probleem is ook dat bijvoorbeeld een speler als Labyad buiten die invalbeurtjes geen wedstrijdritme opdoet en er dus dan ook moeilijk kan staan als hij wel nodig isquote:Op maandag 18 maart 2019 08:10 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Wat dat betreft kan je je afvragen hoe goed Overmars het heeft gedaan, basiself zeer sterk, bank bijzonder zwak
Misschien had ie woensdag tegen PEC nog wat meer moeten rouleren ja, met bijvoorbeeld Sinkgraven en Kristensen als backs of Magallan erbij... maar als het dan puntverlies was geworden hadden we daar weer over kunnen zeiken...quote:Op zondag 17 maart 2019 23:31 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Doe normaal, je hebt Labyad, Veltman, Magallan, Sinkgraven, Eiting en De Wit op de bank. Alleen op de vleugels is de spoeling duur (waar blijft die Bande)?
Maar Ten Hag heeft last van het Valverde syndroom en rouleert veels te weinig.
Probleem is ook dat dit Ajax teveel leunt op de belangrijke spelers. Met name Ziyech, Tadic, De Jong en De Ligt. De aanvulling is leuk, maar niet goed genoeg om in dat soort wedstrijden op te staan en beslissend te zijn. Zelfs een Neres doet leuk mee als het goed gaat, maar is blijkbaar nog niet goed genoeg om een wedstrijd open te breken zoals een Lozano dat bij PSV soms wel kan. Laat staan een Labyad of Sinkgraven.quote:Op maandag 18 maart 2019 08:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Misschien had ie woensdag tegen PEC nog wat meer moeten rouleren ja, met bijvoorbeeld Sinkgraven en Kristensen als backs of Magallan erbij... maar als het dan puntverlies was geworden hadden we daar weer over kunnen zeiken...
Wat een onzin, Neres speelt veel beter dan Lozano zeker sinds de winterstop, omdat een zondags puntertje van Lozano er wel in gaat is hij opeens weer geweldig?quote:Op maandag 18 maart 2019 08:39 schreef Zocalo het volgende:
[..]
Probleem is ook dat dit Ajax teveel leunt op de belangrijke spelers. Met name Ziyech, Tadic, De Jong en De Ligt. De aanvulling is leuk, maar niet goed genoeg om in dat soort wedstrijden op te staan en beslissend te zijn. Zelfs een Neres doet leuk mee als het goed gaat, maar is blijkbaar nog niet goed genoeg om een wedstrijd open te breken zoals een Lozano dat bij PSV soms wel kan. Laat staan een Labyad of Sinkgraven.
Het is niet toevallig dat volgens mij bij elk puntverlies in de competitie één van die spelers er niet bij was.
Eindelijk iemand die een beetje relativerend kan nadenken in plaats van dat dramaqueengedoe.quote:Op zondag 17 maart 2019 23:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Jammer dat PSV ook niet even puntjes liet liggen in Venlo.
Verder kan zo'n verliespartij uit tegen de nummer 4 in een periode met een extreem druk programma gebeuren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |