Hahaha je hebt een weddenschap verloren van bianconeriquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Begin van de week zei ik dat ik een bianconeri-UI zou nemen wanneer Juventus met 3-0 van Atlético zou winnen en daarna Ajax zou loten.
UEFA MAFFIA
HAHAHAHAHAHA REKTquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Begin van de week zei ik dat ik een bianconeri-UI zou nemen wanneer Juventus met 3-0 van Atlético zou winnen en daarna Ajax zou loten.
UEFA MAFFIA
Nee dat was niet met hem, gewoon een blufuitspraak.quote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:41 schreef Sked het volgende:
[..]
Hahaha je hebt een weddenschap verloren van bianconeri
UI's uit hebben staanquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
HAHAHAHAHAHA REKT
Heb ui mobiel uitstaan
Wel genot, wel jammer dat je niet gewoon een Juve UI hebtquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee dat was niet met hem, gewoon een blufuitspraak.
Aha, ik kijk bijna geen voetbal, ik zet wel de wekker voor de formule 1quote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:38 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Wat JR gaat doen, denk dat sommigem hier die wedstrijd minder leuk beleven
Die neem ik wel wanneer Juventus failliet gaat.quote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:42 schreef Sked het volgende:
[..]
Wel genot, wel jammer dat je niet gewoon een Juve UI hebt
quote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:43 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Aha, ik kijk bijna geen voetbal, ik zet wel de wekker voor de formule 1
Kan je wel even wachtenquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die neem ik wel wanneer Juventus failliet gaat.
Kan het ook opnemen, maar dan moet ik tot het eind van de race niet naar m'n telefoon kijken. Dat gaat toch niet lukkenquote:
Lijkt me ook niet dat je daar naar kan kijken zonder afleiding te zoeken.quote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:46 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Kan het ook opnemen, maar dan moet ik tot het eind van de race niet naar m'n telefoon kijken. Dat gaat toch niet lukken
Dat kanquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Lijkt me ook niet dat je daar naar kan kijken zonder afleiding te zoeken.
Die naam wil ik hier niet horenquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:48 schreef madam-april het volgende:
[..]
Gevalletje Nattekat maar dan over F1?
Jr zou ik nooit met nk vergelijkenquote:Op vrijdag 15 maart 2019 22:48 schreef madam-april het volgende:
[..]
Gevalletje Nattekat maar dan over F1?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |