is dat niet juiste en beetje logisch, een baan en een tijdstip dat de omstandigheden optimaal waren, en dan de kampioen in de beste vorm van haar leven.quote:Op zaterdag 15 november 2025 19:34 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Helemaal idioot als je bedenkt dat 3 van de 4 PR's van hetzelfde toernooi afkomen.
Daarom misschien naar deze Adelskalender voor laaglandbanen kijken?quote:Op zondag 16 november 2025 16:15 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
is dat niet juiste en beetje logisch, een baan en een tijdstip dat de omstandigheden optimaal waren, en dan de kampioen in de beste vorm van haar leven.
zeker omdat die baan alleen op hoogte kon, waren dat soort omstandigheden heel erg uitzonderlijk, zo erg zelfs dat sommige toppers die nooit hebben gehad in hun hele carriere. ( deels ook eigen keuze door niet aan bepaalde events mee te doen)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |