Sun richt zijn pijlen op Barneyquote:Op dinsdag 12 maart 2019 10:10 schreef matspontius het volgende:
Is dat van Barneveld? Is the Sun geen roddelblad?
Michella Kox.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 11:43 schreef Daniane het volgende:
Michella Kox postte een uur geleden screenshots van Instagram waarin Barney ook graag met een 20-jarig meisje wilde afspreken en haar wel met wat minder kleren wilde zien... Screenshots zijn helaas offline gehaald.
Dan stemt hij van tevoren af dat de vragen alleen over de wedstrijd mogen gaan.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 16:02 schreef de_boswachter het volgende:
Oh jongons wat heb ik zin in dat interview donderdag met Barney
Met RTL7 wellicht ja, want Jacqueslul durft nooit iets kritisch te vragen bang dat ze hem niet meer als vriend zien.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 16:45 schreef maan_man het volgende:
[..]
Dan stemt hij van tevoren af dat de vragen alleen over de wedstrijd mogen gaan.
@de_boswachter graag je mening over deze eerste steunverklaring voor Silvia.quote:Daisy laat aan Shownieuws weten dat de beslissing van haar ouders ‘rauw op haar dak’ valt. De 27-jarige dochter van ‘Barney’ heeft een goede band met haar moeder Silvia, die vorig najaar haar steun en toeverlaat was toen Daisy in België een maagverkleining onderging. ,,Ik vind het vooral haar heel erg’’, reageert ze kort.
De confronterende beelden waar het allemaal om draait zouden al weken geleden zijn gemaakt toen Barney in de Premier League Darts uitkwam. Of de vrouw in het filmpje de nieuwe liefde van de darter is, is nog onduidelijk. Vanmorgen ging heel even het gerucht rond dat de vrouw mogelijk zou zijn ingehuurd door The Sun. Manager Jaco van Bodegom, die niet met Barney in Exeter was, benadrukt dat de beelden authentiek zijn. Hij vertelde vanmorgen aan deze site: ,,Het gaat niet om gefabriceerde beelden. Het filmpje is dus echt en ik weet wie het is.’’ Volgens de manager waren Raymond en zijn vrouw begin vorig jaar al bezig met uit elkaar gaan. ,,De twee waren in alle rust en redelijk hun breuk aan het voorbereiden. Ze waren tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkte, maar hadden geen haast. Voor Raymond en Silvia hoefde een scheiding niet op stel en sprong.’’
Raymond van Barneveld trouwde met Silvia in 1995. Er gingen al langer geruchten dat de twee uit elkaar zouden gaan. Het stel was onlangs nog in het nieuws naar aanleiding van een overval op hun woning in Den Haag. Drie mannen uit Amsterdam zijn hiervoor veroordeeld tot celstraffen oplopend tot twee jaar. De darter zelf was ten tijde van de overval in het buitenland, maar zijn vrouw was wel thuis. Zij raakte lichtgewond.
Raymond en Silvia hebben naast Daisy nog twee kinderen: Penny (25) en Mike (20).
https://www.ad.nl/show/do(...)p-mijn-dak~a05020dc/
Stukje maagverkleining.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 17:48 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
@:De_boswachter graag je mening over deze eerste steunverklaring voor Silvia.
''Stukje'' is in dit geval nog mager.quote:
Die oudste is toch geen biologisch kind van RvB?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 20:18 schreef TserrofEnoch het volgende:
Daisy is geen biologische dochter van RVB. Maar goed Barney was dus wel al een papa voor haar sinds dat Daisy een baby/dreumes was.
quote:Barney en Silvia hebben samen twee kinderen: Daisy en Patty. Uit een eerdere relatie heeft Sylvia nog zoon Mike.
Nee zelf is het zo’n geile beer om te zien?quote:Op dinsdag 12 maart 2019 20:31 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik snap wel dat ie vreemdgaat. Met zo'n aangespoelde walrus als vrouw zou ik me ook doodschamen.
Ja, en als je een zak over zijn kop trekt, dan zie je de rest nog.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 20:49 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Nee zelf is het zo’n geile beer om te zien?
quote:Op dinsdag 12 maart 2019 21:00 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja, en als je een zak over zijn kop trekt, dan zie je de rest nog.
Walgelijk. Snap niet dat er in deze context nog geen vragen zijn gesteld waarom Sylvia naakt door het huis liep tijdens de overval. Barney is het slachtoffer!!!quote:Op dinsdag 12 maart 2019 17:48 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
@:De_boswachter graag je mening over deze eerste steunverklaring voor Silvia.
Ah, een ander artikel had het erover dat Daisy het eerdere kind was.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 20:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die oudste is toch geen biologisch kind van RvB?
Dat is die zoon Mike, dat het AD roept dat hij 20 is is leuk, maar hij is van 1989
https://nl-nl.facebook.com/silvia.vanbarneveld
En hier:[..]
Lekker tochquote:Op dinsdag 12 maart 2019 23:34 schreef TheVulture het volgende:
Ach een golddigger met een pornoverleden, je verwacht het niet
Een roddelblad als de telegraaf gelovenquote:Op woensdag 13 maart 2019 01:12 schreef TserrofEnoch het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)speelde-in-pornofilm
Ik denk al, hoe komen jullie hierbij.
21, sjeezus. Dat is precies 30 jaar leeftijdsverschil.
Van Gerwen wilde ooit eens vreemdgaan, maar de desbetreffende vrouw stapte naar de pers. Taylor is volgens mij wel eens vreemdgegaan. Price en Klaasen zie ik wel ervoor aan om vreemd te gaan.quote:Op dinsdag 12 maart 2019 20:23 schreef TserrofEnoch het volgende:
Overigens vind ik het toch wel een deceptie. Wist wel dat RVB al ooit eerder een affaire gehad had.
Maar van je +/- 50-jarige dartsidool verwacht je toch wel meer.
Lijkt mij best wel aannemelijk dat rond de 30 à 40% van de toppers schuinmarcheerders zijn. Zo'n Van Gerwen, een Price, een Taylor, een Whitlock of een Gurney zie ik hier ook wel vooraan.
Suljovich, White of Wright kan ik mij dan weer niet 1,2,3 voorstellen.
quote:Op dinsdag 12 maart 2019 20:23 schreef TserrofEnoch het volgende:
Lijkt mij best wel aannemelijk dat rond de 30 à 40% van de toppers mannen schuinsmarcheerders zijn.
En 0% van de FOK!kersquote:
de manager heeft verklaard dat het bericht van een 30 jaar jongere minares die in de porno zat niet klopte, en vervolgens aangeven dat ze al 35 jaar oud was en dus slechts 16 jaar jonger dan Barney, en niet 30 jaar jonger zoals bericht werd.quote:Op woensdag 13 maart 2019 08:29 schreef KingRadler het volgende:
klopt allemaal niet...
het is een 35 jarige vrouw uit Londen die niet werkzaam is in de Porno industrie
https://www.ad.nl/show/ma(...)uit-londen~a4558f3a/
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |